kuz

2

@Xpert77 Ja odkąd spadł pierwszy śnieg jakos w listopadzie ciężko się budzę i zasypiam o 20... W robocie to samo kryzys ok 16 się pojawia. Cisnienie też robi swoje, a pogoda nie pomaga.

kuz

0

@Firestone Jazda na paliwie z poprzedniego klubu póki co. Też się obawiam, że zobaczy jak wygląda barcelonska siesta i położy lachę. Plusem jest to, że jest młody i musi być lepszy od Lewego żeby grać, a to teraz nie jest trudne.

kuz

0

@pikass14 Sa takie tanie jakby szafy z materiału, niedrogie bo sam z takiej korzystałem.

kuz

4

Wczoraj po zejściu Lewego i wejściu Roque i Felixa zaczęliśmy grać tak jak powinniśmy. Sytuacja za sytuacją. Gdyby Denzel zrobił te zmiany w przerwie to obstawiam, że wygralibyśmy wyżej. (:
Czekam na niedziele, mam nadzieję, że trio Felix Roque Ferran zrobi sobie kanonade a Lewy będzie to oglądał z trybun albo ławki.

kuz

0

@dominox1998 Według Xaviego nic konkretnego, będzie grał.

kuz

0

@El Plutoninho Albo mu dodawał pewności, nawet na zdjęciach widać było, że często rozmawiali na treningu, sam Balde to mówił. Obecność takiego gościa dodaje Ci pewności Siebie. Jak zostajesz potem sam to wszystko może runąć, tymbardziej jak drużynie nie idzie a Ty masz 20 lat.

kuz

0

@tbas Tu nie ma żadnej analizy. Felix biega jak głupi co już pisałem, a wszyscy go olewają. Czy górą czy dołem, brakuje piłek prostopadłych. Jak już pójdzie, to Rapha czy Ferran nie umieją jej przyjąć, albo Balde dogrywa w obrońców.

kuz

3

Alba był to Balde miał wzorzec, Alby nie ma i nie ma kto chłopakowi podpowiedzieć. Xavi się nie nadaje.

kuz

0

@Roobo No skoro każda piłka na Lamine/Ferrana była nie przyjęta albo wybita w buraki, to fakt.

kuz

6

Roque pierwszy mecz w takim dużym klubie, nogi pewnie z galarety a i tak fajnie się pokazywał i biegał. Na luzie wejdzie w drużynę i myślę że da bramki. Auba potrafił sieknac kilka w pół roku.

kuz

2

Lewy jak sie cieszy haha

kuz

2

Super drużyno! Jeszcze dwa takie mecze i utrzymanie w lidze mamy prawie pewne! Do boju!

kuz

3

Memphis zwolnił Koemana, Gundo ratuje Xaviego. To są te detale.

kuz

0

Gundo jak Memphis z Rayo, kontrakt Xaviego w rękach, pamiętacie? :D

kuz

1

Nie no, w końcu sędzia z rigczem. Ale co z tego, pudrowanko...

kuz

0

@_M4rtin Aktualnie Las Palmas, Almeria i podobni to wyzwanie. Lewy powinien ich przestawiać a widzimy co jest.

kuz

0

Napiszmy list otwarty do Roque, żeby na siłkę chodził indywidualnie i nie słuchał rad kolegów i trenera. Może coś z tego będzie. :P

kuz

3

Nie wiem czy to tylko hype, ale widać że mu zależy, Felix i Yamal też dają dynamikę. To powinni być starterzy w następnym meczu.

kuz

4

Felix chociaż umie przyjąć piłkę.

kuz

22

Dynamika jest póki co, trzy razy szybszy od Lewego

kuz

2

@Chaoss Na pewno nie w Barcleonie xd

kuz

1

Daaaj Rocky Balboa jak Tommy Lee Jones w ściganym, jak tygrys!

kuz

2

Felix co mecz robi tyle biegów do prostopadłej, że nie dziwie się Jego irytacji. Olewają go na potęgę.

kuz

0

Wow! Lewy schodzi haha, zaraz będzie w mediach głośno o kłótni z Xavim.

kuz

8

Roque nie wejdzie bo Xavi sie boi Lewego zdjąć... Ludzie.

kuz

1

Xavi zrobił zmianę za Cancelo, co Wy się czepiacie?

kuz

0

Jak jeszcze ktoś tu broni Lewego to jest niespełna rozumu i tyle. :D Drzewcy grają lepiej.

kuz

6

Ferran: "Jo nie widzioł"

kuz

0

Niech teraz da Vitora po bramce, a nie zaraz Las Palmas strzeli na 2-1 i wtedy go wpuści na ratunek.

kuz

7

Hahahha Lewy się przydał, jak od drąga się odbiło i jest gol hahahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?