@jacobFCB Ja liczę na Felix Roque Ferran, w pomocy FDJ Fermin + ktokolwiek, a w obronie też w sumie bez znaczenia. No i chciałbym w końcu zobaczyć jakiś pokaz mocy na tle słabszego rywala, bo ze słabszym już raczej nie zagramy w tym sezonie nie ma co się oszukiwać.
@TheNekro94 Mnie się podobał, trochę fikcji oczywiście bo jak zwykle udawało się coś co było prawie niemożliwe, ale zadbali żeby mieć na wszystko wytłumaczenie. Generalnie mocne 8/10.
Dom z Papieru/Berlin. Jestem po seansie i nurtuje mnie jedno. To nie spoiler raczej. Dlaczego mówią na Niego Berlin w tym serialu, skoro akcja jest przed Domem z Papieru, a to Profesor wymyślił pseudonimy z miastami?
@D10SLEO Tym, że robi grę często w Gironie, bez statystyk ale solidnie. Z Atleti np. obejrzyj cały mecz to się przekonasz. Oczywiście w porównaniu do tego co grał w Barcy, to jest duży progres. Nikt nie przesadza, że jest jakimś kozakiem topowym.
@DaPidejpi W latach 1914-45 ludzie walczyli za swoją wolność, za ojczyznę, ale kiedyś były inne wartości. Generalnie tamte wojny też nie miały sensu, a umieranie np. w powstaniu niczego nie zmieniło. Mam szacunek do tych co zginęli w walce o ojczyznę, ale sam bym tak nie postąpił. Kwestia osobistej decyzji. Ja ojczyznę mam w sercu i to nie jest kawałek ziemi o który tłuką się ziomeczki w wieżowcach.
@Stoiczkow Nie ma co ukrywać, pojawia się u człowieka niepokój bo jesteśmy bezpośrednio blisko tego konfliktu, pojawiają się informacje o planach ataku na nas, może odległy temat, ale wciąż niepokojący. Nie wyobrażam sobie isc na front za facetów w garniturach, mam rodzinę, plany i ginąć w imię.. no właśnie, czego? Bez sensu.
2
Dobra 1-0, teraz defensywnie do końca
2
Faul tam był, Negreira pomaga znowu
4
Roque od 45 proszę Xavi, Lewy se może odpocząć
1
Jak stracą tutaj bramkę to do Barcelony powinni wracać na piechotę
1
Oriol już chciał zabić kibica
1
@KamQiX Oni mogą nawet 20 metrów nad, ale nie zawodnik Barcy...
0
Jak oni tu piątki nie wrzucą to ja nie wiem...
0
Powinien za to już zejść, litości xd
4
Jhahahah Raphinha juz błyszczy na pustą nie trafia
1
Staszek miał kamerę akurat od wujka z USA to zabrał żeby transmitować.
7
Najlepsza akcja Lewego w meczu, dzięki niemu oglądamy w otwartej
8
Dziękujemy Robertowi za to ze przełączyli
1
Chyba przełączą na Barcę?
0
Eeeee, nie ma Vitora, nie oglądam.
0
@AlphaNumeric Mam nadzieję, że nikt go nie wykorzystał nigdy. Bo talentem jest.
0
Tu jest Polska Panie Leo, tu sie na nagrody pracuje a nie je kradnie! #BrakMessiegowPlebiscycie
1
@jacobFCB Ja liczę na Felix Roque Ferran, w pomocy FDJ Fermin + ktokolwiek, a w obronie też w sumie bez znaczenia. No i chciałbym w końcu zobaczyć jakiś pokaz mocy na tle słabszego rywala, bo ze słabszym już raczej nie zagramy w tym sezonie nie ma co się oszukiwać.
0
Jutro kolejny mecz z cyklu:
-Będzie męczarnia to Xavi out, ale my jesteśmy słabi
-Wygramy wysoko to ze słabeuszem, 3cio ligowiec co to za wyzwanie.
I tak to się kręci. :P
Odpadnięcia to nawet nie biorę pod uwagę, chociaż w ostatniej formie to nic nie wiadomo.
0
@TheNekro94 Cała postać tej okularnicy to jest jeden wielki sitcom :P
0
@TheNekro94 Mnie się podobał, trochę fikcji oczywiście bo jak zwykle udawało się coś co było prawie niemożliwe, ale zadbali żeby mieć na wszystko wytłumaczenie. Generalnie mocne 8/10.
0
@Alex1995 Nie wiem, dlatego pytam :) nie było to wyjaśnione chyba w serii.
0
Dom z Papieru/Berlin.
Jestem po seansie i nurtuje mnie jedno. To nie spoiler raczej. Dlaczego mówią na Niego Berlin w tym serialu, skoro akcja jest przed Domem z Papieru, a to Profesor wymyślił pseudonimy z miastami?
0
@Rewolucja123 Dlatego nikt nie robi z niego gwiazdy, ale gra fajnie i coraz lepiej. Może się będzie rozwijał.
0
@D10SLEO Tym, że robi grę często w Gironie, bez statystyk ale solidnie. Z Atleti np. obejrzyj cały mecz to się przekonasz. Oczywiście w porównaniu do tego co grał w Barcy, to jest duży progres. Nikt nie przesadza, że jest jakimś kozakiem topowym.
5
Coutinho, Dembele, Griezmann. Dzisiaj trzech króli. Jak uczcicie święto?
0
@olejtm stałe 600 mbs
3
@mateusz33 Widziałem już kilka informacji ze samobój poprzez powieszenie, ale nie jest to pewne info.
0
@heniusss Masz prawo do własnej opinii, szanuję. Ja mam odmienną i czuję się Polakiem tak samo jak Ty.
2
@DaPidejpi W latach 1914-45 ludzie walczyli za swoją wolność, za ojczyznę, ale kiedyś były inne wartości. Generalnie tamte wojny też nie miały sensu, a umieranie np. w powstaniu niczego nie zmieniło. Mam szacunek do tych co zginęli w walce o ojczyznę, ale sam bym tak nie postąpił. Kwestia osobistej decyzji. Ja ojczyznę mam w sercu i to nie jest kawałek ziemi o który tłuką się ziomeczki w wieżowcach.
24
@Stoiczkow Nie ma co ukrywać, pojawia się u człowieka niepokój bo jesteśmy bezpośrednio blisko tego konfliktu, pojawiają się informacje o planach ataku na nas, może odległy temat, ale wciąż niepokojący. Nie wyobrażam sobie isc na front za facetów w garniturach, mam rodzinę, plany i ginąć w imię.. no właśnie, czego? Bez sensu.