@ViscaelBarca2007 Ja sie nie zgadzam, albo w połowie. U nas budowanie piłkarza to chwalenie go w wywiadach po kazdym chu**wym meczu. Nawet po 5 słabych meczach jest najlepszy na świecie. Nie tędy droga.
Ziomki po prostu muszą zrozumieć, że nie są w najlepszym klubie na świecie i trzeba zacząć zapier**lac bo samo nie przyjdzie. Czułe słówka też niczego nie dadzą. Trzeba zapier**lac na treningach, trzeba krytykować jeżeli coś idzie źle. Po wywiadzie Gundogana już to zrozumiałem i po części to popiera teze. Chłop powiedział, że brakuje złości a tu już medialna nagonka na biednego niemca bo jak on może tak powiedzieć na najlepszy klub świata? Jak tam atmosfera top i wszystko dobrze robią, no jak on może?
@Dari0G No właśnie - wmawiają sobie. Niestety w to wierzą, j myślą, że samo przyjdzie bo zawsze po dołku było dobrze. Teraz nie jest dobrze od 3 lat, bo ta Liga 1-0 to też wypadkowa wielkiej formy poszczególnych graczy.
@partymaker Ale Lewy kopnoł z woleja prosto w bramkarza przecież. Jak tu sie nie zachwycać? Ostatnie kilka meczów nie umiał przyjąć piłki a teraz kopie z woleja? Czaisz? Z WO LE JA!
@Firestone "świetne wejście do drużyny na dynamice z poprzedniej ekipy" to jest tak cholernie kluczowe i prawdziwe w tej drużynie. Najważniejszy punkt.
I myślicie że Denzel zje**e Raphe za brak patelni na pustą przy 1-1? Taaa.. Po takim wywiadzie ze jest git nawet nie poruszy tematu, a Pep by go pewnie usadził za kilka meczów. Taka jest różnica. Zero krytyki, zero kar za słabe zagrania - wręcz amatorskie czasami. Kiedyś był jeden co krytykował i mówił prawdę - asystent Setiena. Szybko go uciszyli w klubie wzjaemnej adoracji "najlepszego klubu na świecie, samograja" FC Barcelona. Bo mu autorytetu brakowało dla gwiazd z najlepszej ekipy świata. Co mecz czytam że patałachy bo mają okazję i nie trafiają, to o czym oni rozmawiają na treningach żeby to poprawić, że w następnym meczu znowu nie podają na pustaka albo jeden drugiemu zabiera rzut wolny i ładuje w trubuny?
Brakuje tu złości i samokrytyki. W Barcelonie wszyscy się głaskają od trypletu w 2016. Osiedli na laurach że są najlepszym klubem świata i tak im wszystkim zostało. Nowi przychodzą to też im to wmawiają a oni w to wierzą, że tu sie samo wygra i nic nie trzeba robić. Pochwalić na wywiadzie i samo sie wyprostuje magicznie, przecież to Barcelona.
@Pedri16Future Jakie wyniki takie opinie. Barca nie może przegrywać i tracić tylu punktów bez stylu, pomysłu, a potem trener mówi ze gramy zajebiscie. Coś jest nie tak, brakuje im samokrytyki i tyle.
Mam nadzieję że to koniec z farciarskim wciskaniem na 2-1 i pudrowaniem geniuszu Xaviego. W końcu Lapcio nie wytrzyma, ile można grać jak dziady i przepychać? Już z Antwerpią się nie udało.
Jak zwykle świetny mecz ekipy Xaviego. Gramy bardzo dobrze, brakuje szczęścia i skuteczności! Musimy być zjednoczeni i będzie dobrze! Teraz jak nigdy dotąd!
2
@ViscaelBarca2007 Ja sie nie zgadzam, albo w połowie. U nas budowanie piłkarza to chwalenie go w wywiadach po kazdym chu**wym meczu. Nawet po 5 słabych meczach jest najlepszy na świecie. Nie tędy droga.
0
@Bartas7VeB Nie stać go, ledwo od 10 do 10 mu starcza.
16
Ziomki po prostu muszą zrozumieć, że nie są w najlepszym klubie na świecie i trzeba zacząć zapier**lac bo samo nie przyjdzie. Czułe słówka też niczego nie dadzą. Trzeba zapier**lac na treningach, trzeba krytykować jeżeli coś idzie źle.
Po wywiadzie Gundogana już to zrozumiałem i po części to popiera teze. Chłop powiedział, że brakuje złości a tu już medialna nagonka na biednego niemca bo jak on może tak powiedzieć na najlepszy klub świata? Jak tam atmosfera top i wszystko dobrze robią, no jak on może?
1
@Dari0G No właśnie - wmawiają sobie. Niestety w to wierzą, j myślą, że samo przyjdzie bo zawsze po dołku było dobrze. Teraz nie jest dobrze od 3 lat, bo ta Liga 1-0 to też wypadkowa wielkiej formy poszczególnych graczy.
2
@partymaker Ale Lewy kopnoł z woleja prosto w bramkarza przecież. Jak tu sie nie zachwycać? Ostatnie kilka meczów nie umiał przyjąć piłki a teraz kopie z woleja? Czaisz? Z WO LE JA!
0
@Cobra303 Xavi moze czyścić buty Pepowi. Może Edersona na ataku wystawić a i tak będzie mile przed Denzelem.
75
@Firestone "świetne wejście do drużyny na dynamice z poprzedniej ekipy" to jest tak cholernie kluczowe i prawdziwe w tej drużynie. Najważniejszy punkt.
9
Przecież trener nie jest winny, to tylko dodatek.
Ale Girona przed Michelem zdobywała tryplety.
0
@Gaz Juz tak jest od lat
11
I myślicie że Denzel zje**e Raphe za brak patelni na pustą przy 1-1? Taaa.. Po takim wywiadzie ze jest git nawet nie poruszy tematu, a Pep by go pewnie usadził za kilka meczów.
Taka jest różnica. Zero krytyki, zero kar za słabe zagrania - wręcz amatorskie czasami.
Kiedyś był jeden co krytykował i mówił prawdę - asystent Setiena. Szybko go uciszyli w klubie wzjaemnej adoracji "najlepszego klubu na świecie, samograja" FC Barcelona. Bo mu autorytetu brakowało dla gwiazd z najlepszej ekipy świata.
Co mecz czytam że patałachy bo mają okazję i nie trafiają, to o czym oni rozmawiają na treningach żeby to poprawić, że w następnym meczu znowu nie podają na pustaka albo jeden drugiemu zabiera rzut wolny i ładuje w trubuny?
3
Brakuje tu złości i samokrytyki. W Barcelonie wszyscy się głaskają od trypletu w 2016. Osiedli na laurach że są najlepszym klubem świata i tak im wszystkim zostało. Nowi przychodzą to też im to wmawiają a oni w to wierzą, że tu sie samo wygra i nic nie trzeba robić. Pochwalić na wywiadzie i samo sie wyprostuje magicznie, przecież to Barcelona.
1
@Pedri16Future Jakie wyniki takie opinie. Barca nie może przegrywać i tracić tylu punktów bez stylu, pomysłu, a potem trener mówi ze gramy zajebiscie. Coś jest nie tak, brakuje im samokrytyki i tyle.
17
Byliśmy lepsi, dobry mecz.. To samo co zwykle, za tydzień znowu to samo. Tu nawet nie ma co komentować już i czytać. Szkoda słów.
1
Tu jest faul na Araujo ale kolejny raz mma dopuszczają :P
4
@AmigoBlancos Jak to jakie? Zagraliśmy świetny mecz, wyszliśmy z grupy w LM, jesscze jakieś pytania bo spieszę się jednoczyć z szatnią?
11
Mam nadzieję że to koniec z farciarskim wciskaniem na 2-1 i pudrowaniem geniuszu Xaviego. W końcu Lapcio nie wytrzyma, ile można grać jak dziady i przepychać? Już z Antwerpią się nie udało.
2
Debil Rapha, boże...
3
El Yarek na boisku XDDD
0
Trener nie ma planu to po co robić zmiany?
2
Arda De Jong :P
0
Jak przegramy to kolejna cegiełka do zwolnienia Xaviego. Tylko w sumie nie ma nikogo innego. Z deszczu pod rynne. :D
1
@ProMILs Dla naszych to jednak jest duża sztuka
0
Offsajd nas uratuje na łokieć.
1
I powinien Pedri zostać zrugany juz, Pep by go zabił za taka zabawę w takim miejscu, zupełnie niepotrzebna
0
Jak to pod czerwo... Prąd odcina już.
1
Raphinha jest mierniejszy niż ustawa przewiduje
0
@erix10 Stawiam wszystko ze w Afryce bywają gorsze
0
@VamosVamos dopiero zaczynam bo na trzeźwo się nie da
3
Jak zwykle świetny mecz ekipy Xaviego. Gramy bardzo dobrze, brakuje szczęścia i skuteczności! Musimy być zjednoczeni i będzie dobrze! Teraz jak nigdy dotąd!
0
@MesQueUnClub96 Ja nie ale zawodowy bramkarz na luzie.