@JimMorrisonFCB Dokladnie. Raphinha zapomniał jak się gra, Ferran tak samo. Nie wiem czy to kwestia presji, ale wszyscy zaliczają regres. Lewy, Kounde to wyjątki które w pierwszym sezonie grały bardzo dobrze.
@marcin62 No tak, ale steam oddaje kasę bo studio jest niewyplacalne, cała kasa poszła na długi. Dobrze dla oszukanych, co nie zmienia faktu, że to wszystko jest jedną wielką parodią.
Goście od pompowanej przez dwa lata gry The Day Before, tydzień po premierze (która była fatalna, gra niedopracowana na maksa) ogłaszają upadłość i zamykają studio. :DDDD
Boże jak dobrze, że ja tego nie kupiłem pod wpływem hype tylko poczekałem na recenzje. Mam nadzieję, że Wy też. Zagrali ludziom nieźle na portfelach i się zawinęli, liść na mordę i brak możliwości zwrotu hajsu, bo za ten ze sprzedaży na premierę opłacili wspólników i nic nie zostało na dalsze prace nad grą. Parodia.
>Jestes politykiem reprezentującym ludzi w sejmie >Powinienes zachowywać klasę, mieć szacunek do innych i pokazywać, że znasz podstawy kultury i dobrego wychowania >Krzyczysz jak świnia albo kibic na stadionie ze swojej loży podczas przemówienia innych posłów. Nie masz za grosz klasy i w sumie to masz to w dupie bo wpada co miesiąc piękna sumka z diety poselskiej. >Potem ludzie mówią, że PIS=PO, chociaż to Ty i Twoi koledzy z partii robili przez 8 lat gnój w sejmie, traktowali go jak własny rynsztok i aktualnie dalej to robią, tym razem temperowani przez Hołownie krzyczą jak zwierzęta. >W sumie usprawiedliwia Cię to, że prezes Twojej partii siłą, bez żadnego wniosku wchodzi na mównicę i krzyczy wyzywając przeciwników od niemieckich agentów.
Pragnę przypomnieć, żeby każdy pamiętał. To nie PiS i Morawiecki dzisiaj przedłużają żałośnie swoją kadencję, tylko prezydent Andrzej Duda, i to jest w 100% Jego wina i zasługa.
Politycy powinni wcześniej mieć przymusową emeryturę. Raz, że Kaczor jest chory na głowe, to mówi jak obudzony 10 minut temu dziadek. Nie da się tego słuchać.
@OnlyBarca10 Nie , jestem ze wsi, ale jeżeli dla Ciebie zachowania Rachonia, Kłeczka, Macierewicza czy Czarnka są okej to widać, że nisko masz poprzeczkę dobrego wychowania i kultury. :)
@Messiah10 Raczej nie. Tylu sztucznie "wykształconych" idiotów nie ma w PO. Kolesiostwo może i będzie, ale tam są ludzie bardziej kompetentni niż w PiSie, gdzie szambo się wylewa przy każdym wystąpieniu publicznym a prezes partii jest starym mlaszczącym dziadem. Chamy, prostaki - tak jak ich widownia w TVP. Nawet czysta statystyka głosów wieś/miasto to potwierdza, nie ujmując ludziom ze wsi oczywiście.
@Ojciec5tkidzieci Nie będzie. Może kraść będą tak jak każdy, ale w robieniu debili z obywateli, afer, słomy z butów na arenie międzynarodowej i innych średniowiecznych zachowaniach PiS nie będzie miał sobie nigdy równych. Dobrze, że kończą.
2
Cieszą się chłopaki że będą przestawiać Lewego i kręcić Kounde w polu karnym, może i rekordzik najszybciej strzelonej bramki zaatakują.
0
@JimMorrisonFCB Dokladnie. Raphinha zapomniał jak się gra, Ferran tak samo. Nie wiem czy to kwestia presji, ale wszyscy zaliczają regres. Lewy, Kounde to wyjątki które w pierwszym sezonie grały bardzo dobrze.
10
@Emhyr Prawde powiedział, po co kłamać skoro każdy widzi jak jest? Z Barca jest podobnie, większość która ty przychodzi obniża loty.
0
@marcin62 No tak, ale steam oddaje kasę bo studio jest niewyplacalne, cała kasa poszła na długi. Dobrze dla oszukanych, co nie zmienia faktu, że to wszystko jest jedną wielką parodią.
5
Goście od pompowanej przez dwa lata gry The Day Before, tydzień po premierze (która była fatalna, gra niedopracowana na maksa) ogłaszają upadłość i zamykają studio. :DDDD
Boże jak dobrze, że ja tego nie kupiłem pod wpływem hype tylko poczekałem na recenzje. Mam nadzieję, że Wy też. Zagrali ludziom nieźle na portfelach i się zawinęli, liść na mordę i brak możliwości zwrotu hajsu, bo za ten ze sprzedaży na premierę opłacili wspólników i nic nie zostało na dalsze prace nad grą. Parodia.
6
>Jestes politykiem reprezentującym ludzi w sejmie
>Powinienes zachowywać klasę, mieć szacunek do innych i pokazywać, że znasz podstawy kultury i dobrego wychowania
>Krzyczysz jak świnia albo kibic na stadionie ze swojej loży podczas przemówienia innych posłów. Nie masz za grosz klasy i w sumie to masz to w dupie bo wpada co miesiąc piękna sumka z diety poselskiej.
>Potem ludzie mówią, że PIS=PO, chociaż to Ty i Twoi koledzy z partii robili przez 8 lat gnój w sejmie, traktowali go jak własny rynsztok i aktualnie dalej to robią, tym razem temperowani przez Hołownie krzyczą jak zwierzęta.
>W sumie usprawiedliwia Cię to, że prezes Twojej partii siłą, bez żadnego wniosku wchodzi na mównicę i krzyczy wyzywając przeciwników od niemieckich agentów.
2
@DIPENSE to rzigoj
2
@PaPo Tusk został premierem, zostało zaprzysiężenie.
0
Czy też macie taki problem z filmami na youtube, że są takie dziwne czarne błyski w tle? Co jakiś czas?
4
@clyde Żałośni do samego końca :)
1
@LM10GOAT Fermin ostatnio nie w formie na bramce, ale dałbym mu szansę.
0
@LM10GOAT Guiu, zaden skrzydłowy na 9
2
TVP orka sama na sobie przez te wywiady :D
0
Nur Tusk wurde Premierminister und die Sprache auf meinem Handy hat sich bereits geändert. Wie soll ich leben, meine Lieben?
0
Hahaha nie no jeszcze ten, wyszedł pozmywać pot z mównicy jako szmata?
4
Braun to odklejony dopiero. Świetnie zastępuje Korwina, nawet go chyba pobił bo Janusz był bądź co bądź inteligentny.
0
@Tarins No mogliśmy strzelić z 6 gdyby nie skuteczność. Wolałbym mecz 6-5 niż 1-0 z duszeniem kreta od 20 minuty.
3
Kosiniaka w filmie dokumentalnym mógłby grać Jakubik. Widzę duże podobieństwo w gestach i mimice. :P
0
@Tarins pilka polega na strzeleniu więcej niż rywal. Wolałbym tracić więcej ale strzelać też. W tamtym sezonie ok 70% wyników to 1-0 i męczenie buły.
5
Błaszczak chyba najgłębiej w dupie prezesa siedzi. Nawet obok niego siedzi w sejmie, to musi coś znaczyć.
3
Ośmiorniczki podobno już jadą do sejmu w plecaku glovo
1
Pragnę przypomnieć, żeby każdy pamiętał. To nie PiS i Morawiecki dzisiaj przedłużają żałośnie swoją kadencję, tylko prezydent Andrzej Duda, i to jest w 100% Jego wina i zasługa.
0
Ale by się wszyscy zdziwili jakby Pinokio dostał większość xD A tak serio to pusta jakaś ta sala, chyba Jaro zatrzasnął opozycję w kantorku.
0
@Azi Oni już wiedzą że przegrali, ale włażą w dupkę dla premii i żeby w razie powrotu ich rządu być jak najbliżej koryta.
3
Guiu, Fermin i reszta pokażą jak się gra z napastnikiem ze słabszym rywalem. :)
0
Aktualnie trwa lizanie pięt i wygryzanie rodzynów Morawieckiemu przez posłów PiS. Jaki mają w tym cel? Nie wiem, ale się domyślam.
1
Politycy powinni wcześniej mieć przymusową emeryturę. Raz, że Kaczor jest chory na głowe, to mówi jak obudzony 10 minut temu dziadek. Nie da się tego słuchać.
0
@OnlyBarca10 Nie , jestem ze wsi, ale jeżeli dla Ciebie zachowania Rachonia, Kłeczka, Macierewicza czy Czarnka są okej to widać, że nisko masz poprzeczkę dobrego wychowania i kultury. :)
1
@Messiah10 Raczej nie. Tylu sztucznie "wykształconych" idiotów nie ma w PO. Kolesiostwo może i będzie, ale tam są ludzie bardziej kompetentni niż w PiSie, gdzie szambo się wylewa przy każdym wystąpieniu publicznym a prezes partii jest starym mlaszczącym dziadem. Chamy, prostaki - tak jak ich widownia w TVP. Nawet czysta statystyka głosów wieś/miasto to potwierdza, nie ujmując ludziom ze wsi oczywiście.
3
@Ojciec5tkidzieci Nie będzie. Może kraść będą tak jak każdy, ale w robieniu debili z obywateli, afer, słomy z butów na arenie międzynarodowej i innych średniowiecznych zachowaniach PiS nie będzie miał sobie nigdy równych. Dobrze, że kończą.