2

gramy u siebie POLACY gramy u siebie :D

20

Vital Heynen do dzienikarki Sport.pl
"masz 5 euro, idz do Primarka za tyle kupisz sobie spodnie a nie dziure ze spodniami"

0

no to teraz zaczyna się turniej

0

Ukraina ciśnie Belgie

0

Vital musiał podyskutować
nie byłby ssoba :D

0

@SeeleyBooth to trzeba jakiegoś Olisadebe zaadoptować

1

Leon show w 2 secie

1

szkoda ze nie mają predkosciomierza

1

nie dość że Leon mało piłek dostaje to jeszcze większość źle wystawione
może by tak Komenda?

0

@Grzesior667 a na jakiej gra pozycji?

0

@Grzesior667 wybacz ale nie będe twoim Allahem ;p :D

1

@Grzesior667 a gdzie gra Rafinha?

0

ajj szkoda ze wybronili ta akcje z wystawką do tyłu

0

@michal26 piękne jest to że jak nasz repka nie grała najlepszej piłki i wyniki były słabe to Ci kibice dopingowali tak samo

0

@Janiama w 2 półfinale juz znamy wygranego w 1 jest sie nad czym zastanowic

0

@michal26 turniej holenderski oprawa polska :D

0

@Stoiczkow będąc reprezentantem Kuby nie mógłby wyjechać grać w europejskich klubach

0

Nowakowski co serwuje w tym secie :D

0

@cules100pro Alisson pewno bo to przecież eksperci głosują

0

@pikass14 raczej za wiele ceny sie nie zmieniają

1

łysy skocz do VARu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

0

@adi7adi8 Militą :)

1

@Rewolucja123 chorągiewki :D

2

Navas zatrzyma białych

0

@Transu96a z pólfinalistów tylko Ajax wygrał :D

0

@recha90 zawiazy ma na 3 mecze

0

@Krzychu1899 mistrzostwo powiatu w piłkę nożną w gimnazjum potem 6 w województwie

0

Ernesto ma bardzo ładną kurtke

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?