kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
gramy u siebie POLACY gramy u siebie :D
20
Vital Heynen do dzienikarki Sport.pl
"masz 5 euro, idz do Primarka za tyle kupisz sobie spodnie a nie dziure ze spodniami"
0
no to teraz zaczyna się turniej
0
Ukraina ciśnie Belgie
0
Vital musiał podyskutować
nie byłby ssoba :D
0
@SeeleyBooth to trzeba jakiegoś Olisadebe zaadoptować
1
Leon show w 2 secie
1
szkoda ze nie mają predkosciomierza
1
nie dość że Leon mało piłek dostaje to jeszcze większość źle wystawione
może by tak Komenda?
0
@Grzesior667 a na jakiej gra pozycji?
0
@Grzesior667 wybacz ale nie będe twoim Allahem ;p :D
1
@Grzesior667 a gdzie gra Rafinha?
0
ajj szkoda ze wybronili ta akcje z wystawką do tyłu
0
@michal26 piękne jest to że jak nasz repka nie grała najlepszej piłki i wyniki były słabe to Ci kibice dopingowali tak samo
0
@Janiama w 2 półfinale juz znamy wygranego w 1 jest sie nad czym zastanowic
0
@michal26 turniej holenderski oprawa polska :D
0
@Stoiczkow będąc reprezentantem Kuby nie mógłby wyjechać grać w europejskich klubach
0
Nowakowski co serwuje w tym secie :D
0
@cules100pro Alisson pewno bo to przecież eksperci głosują
0
@pikass14 raczej za wiele ceny sie nie zmieniają
1
łysy skocz do VARu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
0
@adi7adi8 Militą :)
1
@Rewolucja123 chorągiewki :D
2
Navas zatrzyma białych
0
@Transu96a z pólfinalistów tylko Ajax wygrał :D
0
@recha90 zawiazy ma na 3 mecze
0
@Krzychu1899 mistrzostwo powiatu w piłkę nożną w gimnazjum potem 6 w województwie
0
Ernesto ma bardzo ładną kurtke