kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kubiak i Leon muszą ruszyć i bedzie dobrze nawet z Drzyzga
0
@Reiv111 4 asy w sumie chyba
0
Pajenk dostał gonga i zaczeli grać
4
Drzyzga out! jeden i drugi
0
@Explode w punkt :D
0
@msmsms niech grają do Leona ale żeby to były dobre wystawy
0
kurka blaszka ;/
0
ale sie rozsypał Leon teraz ;/
0
@MaTt_BarcaFan bez przesady
0
co tam za afera była bo na siku byłem :D
0
@IAmLegend tak się podzielili pewnie
0
@Barca1992 Drzyzga i Swędrowski
0
Bieniu do zmiany ;/
0
bardzo dobrze sie to zapowiada
0
@piasqnfcb którego?
0
a po kibiców to już premier nie poleciał :D
3
@MesQueUnClub96 jaksię nazywa chiński dyrygent
Makija Imacha
0
@Janiama to kto jest lepszy Maradona który przewyższał wszystkich w swojej epoce czy Messi który przewyższa wszystkich teraz
inny sprzet technologie przygotowania itd
nie wiesz ajk poradziłby sobie Messi grający w erze Maradony i na odwrót
9
@MESSIah16 dla mnie takie porównywanie piłkarzy z różnych epok troche nie ma sensu
0
@kibic1899 ale nikt nie ma więcej strzelonych
4
@MESSIah16 Messi Ronaldo Ronaldinho
0
@Colon mi najbardzej podchodzi Dawtona z tych 3 ale jem Kotlin
1
@Janiama luzik
przez przypadek się w półfinale nie znaleźli.pokonali jedną z najlepszych obecnie reprezentacje i nasi siatkarze będą musieli zagrać na najwyższym poziomie
0
@Janiama nie lubisz ich bo są waleczni? :D
4
@Kamiloza91 tabaluga
0
@Chwytliwy nocka sie zbliza
5
@shinthps dzis mam nocke i kibicuje zeby maszyna sie rozdupcyła :D
3
@Kubox wiosna wiosna wiosna to nie ty
0
muzyka z 13 posterunku????
0
@bixmix 2 błędne
mozna i w kazdej akcji brac ale musi byc wygrany challeng