1

Kubiak i Leon muszą ruszyć i bedzie dobrze nawet z Drzyzga


0

@Reiv111 4 asy w sumie chyba

0

Pajenk dostał gonga i zaczeli grać

4

Drzyzga out! jeden i drugi

0

@Explode w punkt :D

0

@msmsms niech grają do Leona ale żeby to były dobre wystawy

0

kurka blaszka ;/

0

ale sie rozsypał Leon teraz ;/

0

@MaTt_BarcaFan bez przesady

0

co tam za afera była bo na siku byłem :D

0

@IAmLegend tak się podzielili pewnie

0

@Barca1992 Drzyzga i Swędrowski

0

Bieniu do zmiany ;/

0

bardzo dobrze sie to zapowiada

0

@piasqnfcb którego?

0

a po kibiców to już premier nie poleciał :D

3

@MesQueUnClub96 jaksię nazywa chiński dyrygent
Makija Imacha

0

@Janiama to kto jest lepszy Maradona który przewyższał wszystkich w swojej epoce czy Messi który przewyższa wszystkich teraz

inny sprzet technologie przygotowania itd
nie wiesz ajk poradziłby sobie Messi grający w erze Maradony i na odwrót

9

@MESSIah16 dla mnie takie porównywanie piłkarzy z różnych epok troche nie ma sensu

0

@kibic1899 ale nikt nie ma więcej strzelonych

4

@MESSIah16 Messi Ronaldo Ronaldinho

0

@Colon mi najbardzej podchodzi Dawtona z tych 3 ale jem Kotlin

1

@Janiama luzik
przez przypadek się w półfinale nie znaleźli.pokonali jedną z najlepszych obecnie reprezentacje i nasi siatkarze będą musieli zagrać na najwyższym poziomie


0

@Janiama nie lubisz ich bo są waleczni? :D

4

@Kamiloza91 tabaluga

0

@Chwytliwy nocka sie zbliza

5

@shinthps dzis mam nocke i kibicuje zeby maszyna sie rozdupcyła :D

3

@Kubox wiosna wiosna wiosna to nie ty

0

muzyka z 13 posterunku????

0

@bixmix 2 błędne
mozna i w kazdej akcji brac ale musi byc wygrany challeng

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?