0

@Yanek swoja drogą Ronaldinho też sporo tego nastrzelał nie powiedziałbym że aż tyle

3

@Lizu Diego Forlan

0

@Yanek CR az tyle? wierzyć się nie chce

0

a wie ktoś jak wygląda klasyfikacja strzelców z rzutów wolnych?

0

@Shear007 PSL 91% KO 69% Lewica 63%

0

@Fabik87 z tej okazji dał dzieciakom z Molmoe dzień wolny w szkołach żeby mogły wziąć udział w ceremonii :D

1

@Rewolucja123 w półfinale chya dopiero

1

2010/11
wyjazd
Ze wszystkich wspaniałych projektów ta podoba mi się najbardziej, prosta ale wswej prostocie genialna . Ostatni sezon z UNICEFEM na przedzie. Sezon pełen sukcesów zwieńczony wygraniem LM :) . Mam i zakładam tą koszulkę bardzo często , logo UNICEFU już prawie sięwytarło :D
Oglądanie w tej koszulce Puyloa, Xaviego, Abidala (walczącego z chorobą i na koniec wznoszącego puchar LM) Inieste, Busiego, Messiego, Pedro(wiecznie uśmiechniętego wąsika) Alvesa, Ville, Ibrę i wszystkich innych było cudowne, nigdy nie zapomnę tamtego sezonu.

4

Ćwiąkała ładnie opisał Dembele

0

La(hoz) Liga :D

0

@ArterkHD na manite to Pique

0

Oooooooooooooooooo

3

@barcanawieki w srode

0

@Janiama jak co chwila innym składem biegali to ciezko sie przygotowac

1

@Janiama kontuzje.....

0

@Janiama o której ten bieg jest?

0

@Janiama za chile live wpadnie w dołek i MC dogoni
przecież to poczatek sezonu

1

@qbsonFCBarca world streems

1

@NeroTFP zapowiada sie walka o 3 miejsce

0

fajny ten skok w dal kobiet

1

na tvp sport powtórka Polska Włochy w siatke jakby kto chciał

1

A Paqueta to gra coś czyjuz się skończył?

0

@FC1899Barca Pirlo za Lewandowskiego

2

co oni rzucają :D

8

Babiarz tak by mógł ze 2 dni non stop lekkoatletyke komentować
jak nakrecony :D

0

@adambądkowski93 w zeszłym roku jak byłem robić przeglad to diagnosta mówił ze takie ma i polecał

0

@Raiden w TV to samo

1

Kubacki chyba wygrał w łącznej punktacji Letnie GP

0

@Janiama o której biegną?

1

@Kajtek77 memory 5 i wybory wygrane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?