kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Yanek swoja drogą Ronaldinho też sporo tego nastrzelał nie powiedziałbym że aż tyle
3
@Lizu Diego Forlan
0
@Yanek CR az tyle? wierzyć się nie chce
0
a wie ktoś jak wygląda klasyfikacja strzelców z rzutów wolnych?
0
@Shear007 PSL 91% KO 69% Lewica 63%
0
@Fabik87 z tej okazji dał dzieciakom z Molmoe dzień wolny w szkołach żeby mogły wziąć udział w ceremonii :D
1
@Rewolucja123 w półfinale chya dopiero
1
2010/11
wyjazd
Ze wszystkich wspaniałych projektów ta podoba mi się najbardziej, prosta ale wswej prostocie genialna . Ostatni sezon z UNICEFEM na przedzie. Sezon pełen sukcesów zwieńczony wygraniem LM :) . Mam i zakładam tą koszulkę bardzo często , logo UNICEFU już prawie sięwytarło :D
Oglądanie w tej koszulce Puyloa, Xaviego, Abidala (walczącego z chorobą i na koniec wznoszącego puchar LM) Inieste, Busiego, Messiego, Pedro(wiecznie uśmiechniętego wąsika) Alvesa, Ville, Ibrę i wszystkich innych było cudowne, nigdy nie zapomnę tamtego sezonu.
4
Ćwiąkała ładnie opisał Dembele
0
La(hoz) Liga :D
0
@ArterkHD na manite to Pique
0
Oooooooooooooooooo
3
@barcanawieki w srode
0
@Janiama jak co chwila innym składem biegali to ciezko sie przygotowac
1
@Janiama kontuzje.....
0
@Janiama o której ten bieg jest?
0
@Janiama za chile live wpadnie w dołek i MC dogoni
przecież to poczatek sezonu
1
@qbsonFCBarca world streems
1
@NeroTFP zapowiada sie walka o 3 miejsce
0
fajny ten skok w dal kobiet
1
na tvp sport powtórka Polska Włochy w siatke jakby kto chciał
1
A Paqueta to gra coś czyjuz się skończył?
0
@FC1899Barca Pirlo za Lewandowskiego
2
co oni rzucają :D
8
Babiarz tak by mógł ze 2 dni non stop lekkoatletyke komentować
jak nakrecony :D
0
@adambądkowski93 w zeszłym roku jak byłem robić przeglad to diagnosta mówił ze takie ma i polecał
0
@Raiden w TV to samo
1
Kubacki chyba wygrał w łącznej punktacji Letnie GP
0
@Janiama o której biegną?
1
@Kajtek77 memory 5 i wybory wygrane