9

Zlatan żegna się z LA Galaxy

- Przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem. Dziękuję LA Galaxy za to, że znów czuję, że żyję. Dziękuję fanom Galaxy - chcieliście Zlatana, dałem wam Zlatana. Nie ma za co. Historia toczy się dalej. A teraz wracajcie oglądać baseball

1

@Kapitan hawk wypłata poszła :D

0

@krzychu1526 a z chałupy Cie nie wywalili?

0

@krzychu1526 poznań po poznańsku=Pyrolandia

0

@draxidox po miesiącu wytrzeźwiał


0

@SkN Lewemu top5 sie należy jak psu buda

3

Piątek opatentowal swiją cieszynke. Pistolety będę teraz ruchomym znakiem towarowym

1

@Danny Gaucho Niemcy i Szwecja najlepsze

0

@KidusFCB w FCBarca.com

0

@BarcaInfo mógłby wpisany być np Olaza ale po co jak można wpisać specjalnie CRa bp ma 0
Lewy też pewnie ustrzelił z wolnych coś w tymczasie...

0

@Colon ta Musersky i Lemanski :D

0

@Danny Gaucho ustrzeli tego hattrica z wolnych czy nie w końcu :D

0

Aspas jaki spokojny

1

co on 15 lat ma ze wszystko łyka jak młody pelikan?

6

Gol z wolnego po faulu widmo= wina Valverde :)

0

Bayern 3 koniec meczu

0

@Rewolucja123 myslałem ze Neymar Junior

0

@Danny Gaucho tak chodzi od początku sezonu

0

Lewy jako pierwszy w historii Bundesligi strzela w 11 kolejkach z rzędu

2

@obora69 już myślałem że Inter a on przeciez w psg :d

1

@kenneth99 była ręka?

0

@Hosh prawie jak Barca.. a nie sorry

0

@BarcaInfo chciałbym mieć takiego szefa :D

0

mam nadzieje ze na ten Superpuchar pojadą rezerwy

5

Lewy w ciąży :)

1

@Rewolucja123 celnych strzałów znaczy

2

dać 10,5 celnych strzałow w meczu Bayernu..
bayern 10 olimp 0 :D

0

@DaPi jeszcze z Celtą na stojąca i nasza super kreatywna repka wjeżdża :D

0

@kamilos1214 przecież to są buty do rzutu młotem :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?