kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Zlatan żegna się z LA Galaxy
- Przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem. Dziękuję LA Galaxy za to, że znów czuję, że żyję. Dziękuję fanom Galaxy - chcieliście Zlatana, dałem wam Zlatana. Nie ma za co. Historia toczy się dalej. A teraz wracajcie oglądać baseball
1
@Kapitan hawk wypłata poszła :D
0
@krzychu1526 a z chałupy Cie nie wywalili?
0
@krzychu1526 poznań po poznańsku=Pyrolandia
0
@draxidox po miesiącu wytrzeźwiał
0
@SkN Lewemu top5 sie należy jak psu buda
3
Piątek opatentowal swiją cieszynke. Pistolety będę teraz ruchomym znakiem towarowym
1
@Danny Gaucho Niemcy i Szwecja najlepsze
0
@KidusFCB w FCBarca.com
0
@BarcaInfo mógłby wpisany być np Olaza ale po co jak można wpisać specjalnie CRa bp ma 0
Lewy też pewnie ustrzelił z wolnych coś w tymczasie...
0
@Colon ta Musersky i Lemanski :D
0
@Danny Gaucho ustrzeli tego hattrica z wolnych czy nie w końcu :D
0
Aspas jaki spokojny
1
co on 15 lat ma ze wszystko łyka jak młody pelikan?
6
Gol z wolnego po faulu widmo= wina Valverde :)
0
Bayern 3 koniec meczu
0
@Rewolucja123 myslałem ze Neymar Junior
0
@Danny Gaucho tak chodzi od początku sezonu
0
Lewy jako pierwszy w historii Bundesligi strzela w 11 kolejkach z rzędu
2
@obora69 już myślałem że Inter a on przeciez w psg :d
1
@kenneth99 była ręka?
0
@Hosh prawie jak Barca.. a nie sorry
0
@BarcaInfo chciałbym mieć takiego szefa :D
0
mam nadzieje ze na ten Superpuchar pojadą rezerwy
5
Lewy w ciąży :)
1
@Rewolucja123 celnych strzałów znaczy
2
dać 10,5 celnych strzałow w meczu Bayernu..
bayern 10 olimp 0 :D
0
@DaPi jeszcze z Celtą na stojąca i nasza super kreatywna repka wjeżdża :D
1
nawet to wczoraj nie siadło :D
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE5NzA5NjExODAwMDrOxPDIvfEPzjRfHmw%3D&kind=MAIN
0
@kamilos1214 przecież to są buty do rzutu młotem :P