kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon sorry w wydarzaniech
0
@Colon we wiadomośćach przed chwilą gadali
0
Za publikacje sondażu milion zł kary oooo
0
@Janiama Del Piero chyba też nie widze
0
@Janiama a Saviola?
0
@Criss18Barca dobrze ze padały mu się odpiely
0
na fortunie jak się zarejestruje to kiedy będe mógł już obstawiać
a i tam jesst jakiś kod promocyjny do wpisania, skąd mogę go dostać?
0
@Gaucho "to nie ja ich wybrałem"
0
@kewin a papa Drzyzga co powiedział? to on jest ekspertem od rozgywających w naszej reprezentacji
0
@Tomo_95 w Al Arabi Ad-Dauha gra :D
tak czytam i jeszcze 2 lata temu otrzymał nagrodę dla najlepszego rozgrywającego turnieju. Klubowe mistrzostwa Azji :)
1
@Pawlak1992 takiego który z marszu by wszedł kilka miesięcy przed IO raczej nie mamy
2
gdyby nie ta drzazga w rękach naszych siatkarzy..
0
ale starcie sKubańców
0
@Kubix93 Woicki nawet
4
Drzyzga błagam .
1
@michal26 nie oszukujmy się Drzyzga będzie pierwszym rozgrywającym na IO dlatego tu gra
może gdyby nie potrzebne było zgrywanie się z Leonem to grałby ktoś inny
0
@NeroTFP dookładnie sytuacji nie znam ale widze że trafił się nam drugi Zbyszek Bartman
0
ciekawe co dalej bedzie z Bednorzem
przydałby sie
1
@Odesseiron nasz Ty bohaterze :)
0
tyle szans w końcówce
0
@NeroTFP Bartosz Kurek w sobotę ze swoim nowym klubem z Monzy rozpoczyna zmagania w lidze włoskiej. Miesiąc temu ustaliliśmy, że zrobimy wszystko by zdążył na inaugurację sezonu - powiedział Heynen.
0
@MESSIah16 zmien te minuty bo zaraz Cie zjedzą :D
0
@kkbarca najgorszy jest wiatr
0
ekipa z Japonii w dobrej formie
1
@Odesseiron "SE"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
@Katalończyk 99 w nowych dowodach nie ma meldunku wiec pewnie nie
1
9 kompania- znam na pamięć już prawie a moge oglądac dalej (TV Puls)
15
@nvidd + to nie PiS
- to KO
0
@Kamilos84 moderatorzy będą mieli robote
4
@BigShaq jak jest zimno a nie ma wiatru to jest ciepło