0

@Colon sorry w wydarzaniech

0

@Colon we wiadomośćach przed chwilą gadali

0

Za publikacje sondażu milion zł kary oooo

0

@Janiama Del Piero chyba też nie widze

0

@Janiama a Saviola?

0

@Criss18Barca dobrze ze padały mu się odpiely

0

na fortunie jak się zarejestruje to kiedy będe mógł już obstawiać
a i tam jesst jakiś kod promocyjny do wpisania, skąd mogę go dostać?

0

@Gaucho "to nie ja ich wybrałem"

0

@kewin a papa Drzyzga co powiedział? to on jest ekspertem od rozgywających w naszej reprezentacji

0

@Tomo_95 w Al Arabi Ad-Dauha gra :D

tak czytam i jeszcze 2 lata temu otrzymał nagrodę dla najlepszego rozgrywającego turnieju. Klubowe mistrzostwa Azji :)

1

@Pawlak1992 takiego który z marszu by wszedł kilka miesięcy przed IO raczej nie mamy

2

gdyby nie ta drzazga w rękach naszych siatkarzy..

0

ale starcie sKubańców

0

@Kubix93 Woicki nawet

4

Drzyzga błagam .

1

@michal26 nie oszukujmy się Drzyzga będzie pierwszym rozgrywającym na IO dlatego tu gra
może gdyby nie potrzebne było zgrywanie się z Leonem to grałby ktoś inny

0

@NeroTFP dookładnie sytuacji nie znam ale widze że trafił się nam drugi Zbyszek Bartman

0

ciekawe co dalej bedzie z Bednorzem
przydałby sie

1

@Odesseiron nasz Ty bohaterze :)

0

tyle szans w końcówce

0

@NeroTFP Bartosz Kurek w sobotę ze swoim nowym klubem z Monzy rozpoczyna zmagania w lidze włoskiej. Miesiąc temu ustaliliśmy, że zrobimy wszystko by zdążył na inaugurację sezonu - powiedział Heynen.

0

@MESSIah16 zmien te minuty bo zaraz Cie zjedzą :D

0

@kkbarca najgorszy jest wiatr

0

ekipa z Japonii w dobrej formie


1

@Odesseiron "SE"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

@Katalończyk 99 w nowych dowodach nie ma meldunku wiec pewnie nie

1

9 kompania- znam na pamięć już prawie a moge oglądac dalej (TV Puls)

15

@nvidd + to nie PiS
- to KO

0

@Kamilos84 moderatorzy będą mieli robote

4

@BigShaq jak jest zimno a nie ma wiatru to jest ciepło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?