0

@adambądkowski93 w zeszłym roku jak byłem robić przeglad to diagnosta mówił ze takie ma i polecał

0

@Raiden w TV to samo

1

Kubacki chyba wygrał w łącznej punktacji Letnie GP

0

@Janiama o której biegną?

1

@Kajtek77 memory 5 i wybory wygrane

0

@Imperius1992 Spiridonov to tylko wpadki naszych widzi

0

gdyby tak lepsza zagrywka była to ten mecz mógłby inaczej wygladac

1

@Janiama ja myśle ze mamy przewage nad Realem w tym że jak juz wejdziemy na jakis poziom to nasza gra bedzie regularna a w Realu jakoś takiej regularności nie widze

0

@ViscaBarca123 jak Busi grał świetnie to było o nim cisza a jak teraz obniżył loty to jest już dla ludzi beznadziejny

0

@Janiama nostradamus czy jak mu tam było

0

Messiiiiiii co porobił

0

@pluszek bez przesady

1

pitbul jaki naładowany :D

2

@XaviHeart Jesus sam gadał że chce odejść bo za mało gra

0

kurcze za dużo błędów w serwisie

3

@Janiama i to nie była jakaś łatwa sytuacja trzeba podkreslic

5

Kurek wraca do 1 składu. Cieszy ten widok

0

@marcin000019 dzień meczowy, druga zmiana... może z 30 min zobacze ;/

0

nie oglądałem wczorajszego meczu z Tunezją. Jak zaprezentował się Musersky tzn Lemański?

0

@Colon wtedy gluten nie istniał :D

0

szybko sie Coutinho "odbudował"

1

ale ostatnio Francję bijemy w siate :D

1

no i brawo ,

0

@michal26 jest bezczelny w swojej grze :D

1

Vital leci swoje :D

0

@michal26 juz za pare dni na pucharze swiata bedzie :)

0

a taki ładny finał by byłz Francją

0

@kuz w tym sezonie raczej nie

0

@Rastafarnianin nogi susze lepki w ocet

0

@xVENUMx ja od czterech dni codziennie po 2 wiadra
Rekord 598 kozaków i 3 prawdziwi :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?