kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 i Czecho Słowacja
6
Polscy siatkarze awansowali na3 miejsce w rankingu FIVB
Prowadzi Brazylia przed USA
0
@marcin000019 wczoraj miały być
0
@wpwelement a to pardą :D
1
Szwecja Hiszpania
co myślicie? Szwedzi powinni mocno powalczyć
3
@Kamilos84 fakt przydało by sie
@Moderacja
0
@SHIBA misiaczek:D
0
@ViscaBarca123 Cucu bramka :)
6
@Kamilos84 tylko z premium
5
@Arkadio90 pa tutaj jaki dzik :D
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDU5Njg3ODM4NDMwMDoikCVrwOwP4f9F85w%3D&kind=MAIN
0
@gumaz u21 ładnie wchodzi jak na razie
0
Kuwejtu sie zachciało na kuponie :D
0
ogląda ktoś Hiszpanie u21? jak to tam wyglada?
4
@Janiama chybajednak ta
https://sport.tvp.pl/44557070/jennia-grebennikov-earvin-ngapeth-mistrzostwa-europy-siatkarzy#!
0
pierwszy mecz na pierwszym kuponie w życiu siadł (dzięki Egipt)
Fortuno nadchodze :D
0
@Cochise to tvp zabrało sobie wygraną? niemozliwe :D w panoramie było ze 14na 16 dla PiS
0
@Cochise Lubuskie tez KO
9
@chudym dziwiłem się po co inni ludzi gadają w swoich językach skoro i tak muszą znać polski żeby sie rozumieć
0
@Encore Jana razie tylko wynik śledzę może zdążę na koniec 2 seta
1
@Encore Vital był na Rambli :)
0
@Encore prawidłowo :)
Ja to jeszcze spać nie poszedłem :D nocka
4
USA-Rosja 25:11 w 2 secie :D
0
kto by nie wygrał i tak wszyscy sa z jednego wora, wszyscy kradną tylko jedni mowia o tym otwarcie drudzy to ukrywaja a trzeci sie nie przyznaja
1
Macedońcy to chyba nie wiedzą kto sedziuje
0
@Wilczeq słucham
3
@kenneth99 ja tez
0:0 jest
0
co to za podróbka Kroosa w Macedoni?
0
@chudym minuta ciszy :D
2
@macio_944 mam nadzieje że szybko mi zleci nocka w pracy bo nie wytrzymam z tymi wszystkimi "politykami" firmowymi a w dodatku moje inicjały to J.K. :D
1
@Lola120 cicho za 3h nocka