kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DanielVeB rafinhe de jonga i marca bym zostawił jeszcze :P
1
Klęska urodzaju w ataku :D
3
Spokojnie zaraz się rozkreci
2
@Sirkamillo99 też nie rozumiem fenomenu tego piłkarza
0
Suarez powachal już piłkę?
1
Mogli Jamesa wykupić-nie wykupili chociaż się sprawdził z Cou będzie to samo
Za rok wróci i mam nadzieję że sie tam odbuduje
0
Oficjalnie: the Time podaję że mecz za niecałe 2 godziny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Andrzej jaki podjarany
0
Macie jakieś bardzo długie artykuły sportowe najlepiej o Barcelonie
Siedzę w robocie i się nudzę :D
0
@Deraxium poka.
14
Jutro przed treningiem w szatni zbiórka do puszki na Neymara
1
Rakieta Semedo i 100mln to jeszcze by uszlo
1
@Wilczeq bogaty jesteś przyjacielu
0
@PatrychoO wolałbym żeby odzyl u nas
36
W tym wszystkim to najbardziej mi szkoda Coutinho
0
@msmsms Marusia przede wszystkim
5
Perełka. .
1
@kibicsportu co on pedreroli.?
2
Vital:całkiem nieźle chłopaki zagrali :D
2
Półtora godziny i po sprawie
Spodziawelem się dłuższego spotkania
2
Człowiek ogląda i się cieszy do telewizora
1
Ngapeth nie istnieje
3
Mistrzowie bloku vs mistrzowie obrony
0
@Aaron10 celebrity splash
2
Ale meczycho obie ekipy na wysokim poziomoe
3
@PIWOSZ89 Kurek w całym meczu cień siatkarza
1
@JaSzymon Camila i to zdecydowanie
2
@Drzakubs ja ostatnio ogladam Kryminalnych i Fale zbrodni
0
@Janiama ja sie bardziej martwie o zdrowie Dembele