0

@DanielVeB rafinhe de jonga i marca bym zostawił jeszcze :P

1

Klęska urodzaju w ataku :D

3

Spokojnie zaraz się rozkreci

2

@Sirkamillo99 też nie rozumiem fenomenu tego piłkarza

0

Suarez powachal już piłkę?

1

Mogli Jamesa wykupić-nie wykupili chociaż się sprawdził z Cou będzie to samo
Za rok wróci i mam nadzieję że sie tam odbuduje

0

Oficjalnie: the Time podaję że mecz za niecałe 2 godziny

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Andrzej jaki podjarany

0

Macie jakieś bardzo długie artykuły sportowe najlepiej o Barcelonie
Siedzę w robocie i się nudzę :D

0

@Deraxium poka.

14

Jutro przed treningiem w szatni zbiórka do puszki na Neymara

1

Rakieta Semedo i 100mln to jeszcze by uszlo

1

@Wilczeq bogaty jesteś przyjacielu

0

@PatrychoO wolałbym żeby odzyl u nas

36

W tym wszystkim to najbardziej mi szkoda Coutinho

0

@msmsms Marusia przede wszystkim

5

Perełka. .

1

@kibicsportu co on pedreroli.?

2

Vital:całkiem nieźle chłopaki zagrali :D

2

Półtora godziny i po sprawie
Spodziawelem się dłuższego spotkania

2

Człowiek ogląda i się cieszy do telewizora

1

Ngapeth nie istnieje

3

Mistrzowie bloku vs mistrzowie obrony

0

@Aaron10 celebrity splash

2

Ale meczycho obie ekipy na wysokim poziomoe

3

@PIWOSZ89 Kurek w całym meczu cień siatkarza

1

@JaSzymon Camila i to zdecydowanie

2

@Drzakubs ja ostatnio ogladam Kryminalnych i Fale zbrodni

0

@Janiama ja sie bardziej martwie o zdrowie Dembele

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?