0

A ja właśnie o nim myslałem,Real za jego kadencji grał fajną ofensywną piłkę.

2

Jestem ciekaw kiedy tego Mourarza wyrzucą z Chelsea,Abramowicz ma mocne nerwy.

3

Dwaj najważniejsi piłkarze w historii Barcelony.

0

chodziło mi z naszymi ,ale dobra opcja bądz w pogotowiu ..

0

małe szczęścia?

0

Tam mają delikatny przesyt tych pomocników ?a u nas brak?

0

On długo w tej Legii nie pogra jak tak będzie ładował te bramy.

0

jak bym nie szanował to bym się z tobą kłócił do usranej...,bez sensu to do niczego dobrego nie prowadzi niestety,też ci życzę z całego serca heh

0

Dobra damy se spokój z tą gównoburzą ,sorry ,mamy inne zdanie ale to nie powód do zwarć

0

No niestety nie jesteś inteligentny jak ci się wydaję ,że jesteś hehe,i nawet nie mam zamiaru z tobą pisać coś broń boże ,dwa twoje zdania mi wystarczą za całość

0

No i na tym gra polega jest w gazie ale nie sądzę żeby takiego Neymara posadził na ławie ,dostanie z 10 minut i zobaczymy ...

0

Jak byś się trochę na piłce znał to powinieneś wiedzieć że tak zwani średniacy jak to ty piszesz są bardzo potrzebni w drużynie patrz taki np.Keita u Guardioli.

0

aha w tym sensie

1

Przecież Mou sadzał legendy nawet w Realu .

0

Dosłownie co innego grać w podstawowym a co innego rezerwa .

3

He he i dobrze gwiazdy to są na niebie a nie w drużynie .

1

Duch tiki-taki jest żywy heheh

0

Neymar dopiero pracuje na swoją legendę,a do Johana to jeszcze musiał by ze 2 transporty snickersów zjeść

1

Nie samym posiadaniem człowiek żyję.

1

na Vermę to bym w dłuższej perspektywie nie liczył.

1

Już za Pepka graliśmy chyba 3 w obronie i za dobrze to nie wychodziło

4

kiedyś był yaya toure ,teraz jest jaja pique.

0

Bayernowi to by się przydała Borussia z przed 2-3 lat ,wtedy to się to fajnie oglądało ,a teraz 5 kolejek i wszystko wiadomo

0

chyba chory jesteś ,na pewno Polska nie przegra u siebie i tego jestem pewny kropka.

0

Ci powiem też bym tak obstawił .

0

Gmoch szarpnię lobikiem heheh

0

a kogo byś wystawił?

0

Ty z księżyca przecież wiadomo że Lewy na rozegraniu a Sobiech ,jak to mówił Tomaszewski na Padlinę heheh

0

ja mam do niego zajeb..,szacun przez tyle lat się użerać fakt taką kasę ,ale znajdz innego trenejro chyba Wenger ?

1

Modrić się trochę za dużo kisił w tym Totenhamie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?