kosiarz92
Dołączył/a: marzec 2014
Zelów
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja właśnie o nim myslałem,Real za jego kadencji grał fajną ofensywną piłkę.
2
Jestem ciekaw kiedy tego Mourarza wyrzucą z Chelsea,Abramowicz ma mocne nerwy.
3
Dwaj najważniejsi piłkarze w historii Barcelony.
0
chodziło mi z naszymi ,ale dobra opcja bądz w pogotowiu ..
0
małe szczęścia?
0
Tam mają delikatny przesyt tych pomocników ?a u nas brak?
0
On długo w tej Legii nie pogra jak tak będzie ładował te bramy.
0
jak bym nie szanował to bym się z tobą kłócił do usranej...,bez sensu to do niczego dobrego nie prowadzi niestety,też ci życzę z całego serca heh
0
Dobra damy se spokój z tą gównoburzą ,sorry ,mamy inne zdanie ale to nie powód do zwarć
0
No niestety nie jesteś inteligentny jak ci się wydaję ,że jesteś hehe,i nawet nie mam zamiaru z tobą pisać coś broń boże ,dwa twoje zdania mi wystarczą za całość
0
No i na tym gra polega jest w gazie ale nie sądzę żeby takiego Neymara posadził na ławie ,dostanie z 10 minut i zobaczymy ...
0
Jak byś się trochę na piłce znał to powinieneś wiedzieć że tak zwani średniacy jak to ty piszesz są bardzo potrzebni w drużynie patrz taki np.Keita u Guardioli.
0
aha w tym sensie
1
Przecież Mou sadzał legendy nawet w Realu .
0
Dosłownie co innego grać w podstawowym a co innego rezerwa .
3
He he i dobrze gwiazdy to są na niebie a nie w drużynie .
1
Duch tiki-taki jest żywy heheh
0
Neymar dopiero pracuje na swoją legendę,a do Johana to jeszcze musiał by ze 2 transporty snickersów zjeść
1
Nie samym posiadaniem człowiek żyję.
1
na Vermę to bym w dłuższej perspektywie nie liczył.
1
Już za Pepka graliśmy chyba 3 w obronie i za dobrze to nie wychodziło
4
kiedyś był yaya toure ,teraz jest jaja pique.
0
Bayernowi to by się przydała Borussia z przed 2-3 lat ,wtedy to się to fajnie oglądało ,a teraz 5 kolejek i wszystko wiadomo
0
chyba chory jesteś ,na pewno Polska nie przegra u siebie i tego jestem pewny kropka.
0
Ci powiem też bym tak obstawił .
0
Gmoch szarpnię lobikiem heheh
0
a kogo byś wystawił?
0
Ty z księżyca przecież wiadomo że Lewy na rozegraniu a Sobiech ,jak to mówił Tomaszewski na Padlinę heheh
0
ja mam do niego zajeb..,szacun przez tyle lat się użerać fakt taką kasę ,ale znajdz innego trenejro chyba Wenger ?
1
Modrić się trochę za dużo kisił w tym Totenhamie