kosiarz92
Dołączył/a: marzec 2014
Zelów
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
krycha podpisałeś już nowy kontrakt ,to możesz co nieco podłamać w następnym meczu,najlepszych zawodników, Cr zostaw on wyznacza ostatnio linie spalonego tylko.
0
Właśnie miałem to napisać ,bardzo dobre transfery skrzydłowych jeżeli ominą ich kontuzje najlepszych graczy ,piekielnie silny przeciwnik będzie .
1
Już kiedyś był jeden dom spokojniej starośći i jak skończył wiadomo ...Milan.
0
co to się z tą Jagą dzieje masakra ?
0
Ronni mój ulubiony piłkarz ,każdy mecz w jego wykonaniu to był spektakl ,tą brameczkę z Chelsea z miejsca przy 2-3 obrońcach to do tej pory nie wiem jak on to wcisnął magik poprostu.
0
U siebie to raczej wygramy ,najważniejsze na zero z tyłu .
0
Veratti to przeczyta uwieŻy I może się skusi.
2
Z młodych to niewiem Skorża jest do wzięcia perspektywiczny i cały czas się uczy.
1
Czytałem gdzieś niedawno że od dziecka kochał Real podobno .
0
3 wahadłowy ..
5
Gdzie to wyczytałeś?
0
3;1 2 Neymar 1 Suarez.
1
Komentarz usunięty
4
I 3 trudniejszy do wyciągnięcia.
0
Tam kiedyś trafiałem...
0
ale że Allana Sherera nie ma dziwne.
0
Cole to chyba jest niżej
0
Nie przestaną a nuż Lucho wejdzie na stronę i luknię i bach oczarowany.
9
2 legend chyba ?
0
Rakieta zatankuje odpowiednie paliwo i będzie dobrze.
3
Bo całą robotę robili Pirlo i Vidal w Juve.
2
o 18 będzie 1 gwizdek.
1
Klasyki się żądzą swoimi prawami , pewnie będzie na styku tak jak napisałem wcześniej.
1
1;1 lub 2;1 dla Legii ,a w kwestii trenera to bym jeszcze parę meczy poczekał ,a ciekawe jak by np wypadł Nikolić w jakimiś meczu oczywiście mu tego nie życzę ciekawe jak by Legia zareagowała bo narazie to on tą całą ofensywę pcha.
0
Dzisiaj hit w Warszawie jakie typy ? Będzie niespodzianka .?
0
A jaki nie wszedł?
0
A ja właśnie o nim myslałem,Real za jego kadencji grał fajną ofensywną piłkę.
2
Jestem ciekaw kiedy tego Mourarza wyrzucą z Chelsea,Abramowicz ma mocne nerwy.
3
Dwaj najważniejsi piłkarze w historii Barcelony.
0
chodziło mi z naszymi ,ale dobra opcja bądz w pogotowiu ..