1

Luzik może nie doczytałem ,kiedyś mieliśmy 2 geniuszy w środku ,Lucho trochę pozmieniał kreację zamienił siłę w środku pola i wyszło chyba dobrze ,żeby nie było to tylko moje zdanie

2

A nie pomyslałeś że w Barcy ma po prostu inne zadania ,Lucho mu daje wytyczne on się ze swoich zadań wywiązuje i wszystko

0

Dosłownie bo może być różnie z tymi rotacjami ,może być szybka brama i pózniej tak zwany worek się ...,a może być 0;0 do przerwy i trzepanka żeby choć wcisnąć bramkę

2

Ja bym zagrał na początku najsilniejszym składem, ewentualnie przy dobrym wyniku jakieś zmiany zrobił

0

Nie umiejszając Cr to się taki dobijacz z niego zrobił ,ale nie jedna drużyna chciała by mieć takiego dobijacza ,Messi trochę inną rolę przyjął ,pomoc już nie tak kreatywna jak kiedyś ,musi schodzić głębiej i rozgrywać

0

bramek oczywiście

0

Jedno trzeba przyznać chłopaki robią robotę 40-50 norma hehe wzajemnie się napędzają ,inne ligii 20-30 to już maks

0

A ja bym chciał żeby chłopaki sobie trochę postrzelali ,może by co nieco ruszyło ,głównie chodzi o naszego najlepszego gracza tak na przełamanie

0

Chociaż dobrze że Atleti łoi ostatnio dupsko Realowi, a kiedyś dostarczyciel punktów,za Simeone się trochę pozmieniało

0

No ,tylko żebyśmy odpukać do stycznia za dużo punktów nie stracili

0

U siebie to chyba damy radę ,nawiasem mówiąc ta nasza 2 linia mało kreatywna

0

Ale chyba grał na dobrym poziomie, mistrzostwo świata zdobył w 2002 roku ,król strzelców mało?

3

Ronaldo z Brazylii

0

Do wygrania LM na pewno nie raczej ,ale do wygrania z Psv to tak 50;50

0

Drugi Manchester też wtopił

1

Święta prawda

1

City niby w gazie a tu pech przegrana,ciekawe ilu osobom ten wynik popsuł kupon.

0

Tevez to jest kocur ?

0

no fakt zapomnialem o vidalu

0

apropos Juve ,Pirlo odszedł do Ameryki i dziwnym trafem Juve padł może mi się wydaję?

1

Bekham go lubi hehe

0

Taki gość za tyle hajsu ,ława?wątpię ,na ten moment jak by pomyśleć to chyba rakieta tylko ?

6

Ostatni obrońca który zdobył złotą piłkę

1

Kup piłkarza choć w połowie takiego jak sprzedałeś poprzedniego i wkomponuj go w skład ?

1

I dalej ..,to było jego marzenie z dzieciństwa dołożył z własnej kieszeni żeby być w na szczycie

0

Dobre pytanie

0

Ciieszę się że się cieszysz

1

Bacca to chyba na kasę poleciał bo sportowo to Sevilla narazie lepsza firma .

1

To zmieniło moje życie

0

Ta gała to zle brzmi może lepiej piłka ,nie lepiej?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?