kosiarz92
Dołączył/a: marzec 2014
Zelów
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Luzik może nie doczytałem ,kiedyś mieliśmy 2 geniuszy w środku ,Lucho trochę pozmieniał kreację zamienił siłę w środku pola i wyszło chyba dobrze ,żeby nie było to tylko moje zdanie
2
A nie pomyslałeś że w Barcy ma po prostu inne zadania ,Lucho mu daje wytyczne on się ze swoich zadań wywiązuje i wszystko
0
Dosłownie bo może być różnie z tymi rotacjami ,może być szybka brama i pózniej tak zwany worek się ...,a może być 0;0 do przerwy i trzepanka żeby choć wcisnąć bramkę
2
Ja bym zagrał na początku najsilniejszym składem, ewentualnie przy dobrym wyniku jakieś zmiany zrobił
0
Nie umiejszając Cr to się taki dobijacz z niego zrobił ,ale nie jedna drużyna chciała by mieć takiego dobijacza ,Messi trochę inną rolę przyjął ,pomoc już nie tak kreatywna jak kiedyś ,musi schodzić głębiej i rozgrywać
0
bramek oczywiście
0
Jedno trzeba przyznać chłopaki robią robotę 40-50 norma hehe wzajemnie się napędzają ,inne ligii 20-30 to już maks
0
A ja bym chciał żeby chłopaki sobie trochę postrzelali ,może by co nieco ruszyło ,głównie chodzi o naszego najlepszego gracza tak na przełamanie
0
Chociaż dobrze że Atleti łoi ostatnio dupsko Realowi, a kiedyś dostarczyciel punktów,za Simeone się trochę pozmieniało
0
No ,tylko żebyśmy odpukać do stycznia za dużo punktów nie stracili
0
U siebie to chyba damy radę ,nawiasem mówiąc ta nasza 2 linia mało kreatywna
0
Ale chyba grał na dobrym poziomie, mistrzostwo świata zdobył w 2002 roku ,król strzelców mało?
3
Ronaldo z Brazylii
0
Do wygrania LM na pewno nie raczej ,ale do wygrania z Psv to tak 50;50
0
Drugi Manchester też wtopił
1
Święta prawda
1
City niby w gazie a tu pech przegrana,ciekawe ilu osobom ten wynik popsuł kupon.
0
Tevez to jest kocur ?
0
no fakt zapomnialem o vidalu
0
apropos Juve ,Pirlo odszedł do Ameryki i dziwnym trafem Juve padł może mi się wydaję?
1
Bekham go lubi hehe
0
Taki gość za tyle hajsu ,ława?wątpię ,na ten moment jak by pomyśleć to chyba rakieta tylko ?
6
Ostatni obrońca który zdobył złotą piłkę
1
Kup piłkarza choć w połowie takiego jak sprzedałeś poprzedniego i wkomponuj go w skład ?
1
I dalej ..,to było jego marzenie z dzieciństwa dołożył z własnej kieszeni żeby być w na szczycie
0
Dobre pytanie
0
Ciieszę się że się cieszysz
1
Bacca to chyba na kasę poleciał bo sportowo to Sevilla narazie lepsza firma .
1
To zmieniło moje życie
0
Ta gała to zle brzmi może lepiej piłka ,nie lepiej?