1

@Safrani No w sumie fakt moja pomyłka.

7

@BorzyKrzys Dobra zmiana hehehe.

3

@Borneo Noe robi dobrze Rosji , nie no muszę się napić.

1

@gumaz Idę do kumpla na darta ale będziemy też pili.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Borry Zrobi jakeś Paladino w polu karnym i wysępi karniaczka .

0

@Colon I pomyśleć że strzelec bramki nie żyje już 6 lat.

0

@agaFCB 3:1 wygrają

3

Zatkało Curacao

1

@macio_944 Ta menda pewnie za Curacao.

0

@Colon że drink

0

@LukaszFan Od 72 roku to praktycznie Niemcy do lat 90 no to top .

1

Niemcy kiedyś to była potęga ME MŚ to prawie zawsze minimum półfinał albo finał w każdym turnieju a teraz ...

0

Leopold Moczygęba założył 1 osadę w Ameryce.

3

@Xaviball Żeby nie zatkało Curacao.

0

@Gronek Zamiast boks to może lepiej krav maga.

0

@mordini123 A Curacao drink będzie? Bo ja bym się napił prosto od producenta.

0

@Tigermaus PO rządzi to wiadomo że wszystkie gromy idą na Tuska , jak by rządził PiS np . Czarnek to by jechane było z nim do spodu ,ty się chyba dzisiaj rano urodziłeś.

1

@Eklerek Pewnie 100 ml łyknął a żubra na przepitkę i kozak.

3

@Kidd Może dowiozą ...

0

@Frimpong Bardzo dobra stabilna forma.

1

2

@EzioAuditoreDF I ze 200 ml do tego .

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Kubacki przeskoczył skocznie.

2

@Giwera Phil Taylor 16 × mistrz świata , zwycięstwo w 75 turniejach no ciężko żeby to przebić .

2

Bukowiecki to chyba najlepsze pchnięcie miał przed zawodami.

1

z przyjemnośc to tylko Legia na dziurę

0

@lucca87 Może będzie niespodzianka i wygra Słowacja.

0

@Arden A najlepszy ten Kowal był kiedyś w PiS a teraz w PO siedzi, to jest dopiero chorągiewa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?