0

Za 1200 na budowie no to niezle chyba pomocnik murarza .

1

Też właśnie wszystko zależy od o niego ,jasne stanowisko odchodzę chcę grać w innym klubie i tyle , z niewolnika nie ma pracownika.

6

Bez urazy ale ta twoja polszczyzna to trochę w oczy kole.

15

No to obietnica Tuska się spełniła wreszcie mamy Irlandię hehe,fakt nie na długo ale zawsze.

1

No to niech nasz zarząd ruszy tyłki i do roboty

0

Z tym Verattim to dobra opcja ,ale ciekawi mnie opcja jeżeli topowe kluby się nim interesują a on siedzi w tym Psg ,fakt kasa mu się zgadza ,ale moim zdaniem to gość jest mało ambitny bo umówmy się Psg to niestety nie jest klub z topu.

0

widzę u nas to tak trochę ,jak w podstawówce ,trochę soli gdzieś tam pieprz ,masakra

0

Moim zdaniem to oni mają ten ból że ligę chcąc nie chcąc załatwiają szybko ,łysy musi to jakoś rozwiązać

1

właśnie to jest najlepsze-najgorsze ,czym więcej typów tym na pewno któryś nie wejdzie na bank,lepiej obstawiać jeden góra dwa postawić stówę ,na pewno pewniejsze

0

Guardiola chyba wreszcie zrozumiał że Lewy to jest diament i całą grę należy poukładać pod niego

0

Stare czasy z tego co czytałem z Rivaldo miał jakiś konflikt swego czasu menda ogólnie

0

Czyli Atletico? Na pewno nie przegra tego meczu mam nadzieje liczę na kunszt Simeone i pierwszy pojedynek z Benitezem ,zobaczymy coś czuje szachy

0

Bayern też bym postawił ale derby hm remis?

0

Komentarz usunięty

0

chciałem się zapytać przyznaję nie chciało mi się czytać tego całego regulaminu trochę za długi ,trzeba pisać tylko na tematy związane z Barcą?kwestie poszczególnych klubów czyli Real itd czyli na temat piłki nie powinny być banowane,chyba że kompletne głupoty ktoś piszę to tak.

0

Piast z tej czołówki poprostu jest najbardziej regularny ciuła punkty a faworyci czyli Lech i Legia szkoda pisać...

1

I Klopp w jego miejsce.

0

Lewy i Goetze strzelcami?

0

Ale to to już jest chyba rola trenera?

2

i tu jest właśnie główny ból Messi brał piłę i rozgrywał za pomocników ,teraz nie ma Messiego i nie ma kto rozgrywać niestety ,Rakieta ma inne zadania ,Iniesta przebłyski coś tam Ney próbuje...

1

ja bym typował derby Liverpoolu remis i Valencii

1

jestem pewny że ze dwa remisiki będą w tych typach ,kiedyś się w to bawiłem

0

jak tam jaki wynik przewidujecie Bayern-borussia ?Lewy chyba cyknie jakąś bramę ?

0

Racja ja też byka walłem z tym nazwiskiem niezle heheh

0

Kloop to ma iść do Liverpoolu za Rogersa podobno.

0

Szacun za przypomnienie dobra opcja ,pamiętam go w Bayernie

0

Nie można by było tego Messiego cierpiącego zmienić na inne bo aż ciarki przechodzą

0

No i fajnie tak trzymaj ,dowiedzieć się coś więcej...,książki to teraz mało kto kupuje

0

A Ronaldo z Brazylii wydał jakąś biografię?

1

Apropos rozegrania kto za 20 lat będzie jakieś rozegranie pamiętał ? a puchary w gablocie hm

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?