kosiarz92
Dołączył/a: marzec 2014
Zelów
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za 1200 na budowie no to niezle chyba pomocnik murarza .
1
Też właśnie wszystko zależy od o niego ,jasne stanowisko odchodzę chcę grać w innym klubie i tyle , z niewolnika nie ma pracownika.
6
Bez urazy ale ta twoja polszczyzna to trochę w oczy kole.
15
No to obietnica Tuska się spełniła wreszcie mamy Irlandię hehe,fakt nie na długo ale zawsze.
1
No to niech nasz zarząd ruszy tyłki i do roboty
0
Z tym Verattim to dobra opcja ,ale ciekawi mnie opcja jeżeli topowe kluby się nim interesują a on siedzi w tym Psg ,fakt kasa mu się zgadza ,ale moim zdaniem to gość jest mało ambitny bo umówmy się Psg to niestety nie jest klub z topu.
0
widzę u nas to tak trochę ,jak w podstawówce ,trochę soli gdzieś tam pieprz ,masakra
0
Moim zdaniem to oni mają ten ból że ligę chcąc nie chcąc załatwiają szybko ,łysy musi to jakoś rozwiązać
1
właśnie to jest najlepsze-najgorsze ,czym więcej typów tym na pewno któryś nie wejdzie na bank,lepiej obstawiać jeden góra dwa postawić stówę ,na pewno pewniejsze
0
Guardiola chyba wreszcie zrozumiał że Lewy to jest diament i całą grę należy poukładać pod niego
0
Stare czasy z tego co czytałem z Rivaldo miał jakiś konflikt swego czasu menda ogólnie
0
Czyli Atletico? Na pewno nie przegra tego meczu mam nadzieje liczę na kunszt Simeone i pierwszy pojedynek z Benitezem ,zobaczymy coś czuje szachy
0
Bayern też bym postawił ale derby hm remis?
0
Komentarz usunięty
0
chciałem się zapytać przyznaję nie chciało mi się czytać tego całego regulaminu trochę za długi ,trzeba pisać tylko na tematy związane z Barcą?kwestie poszczególnych klubów czyli Real itd czyli na temat piłki nie powinny być banowane,chyba że kompletne głupoty ktoś piszę to tak.
0
Piast z tej czołówki poprostu jest najbardziej regularny ciuła punkty a faworyci czyli Lech i Legia szkoda pisać...
1
I Klopp w jego miejsce.
0
Lewy i Goetze strzelcami?
0
Ale to to już jest chyba rola trenera?
2
i tu jest właśnie główny ból Messi brał piłę i rozgrywał za pomocników ,teraz nie ma Messiego i nie ma kto rozgrywać niestety ,Rakieta ma inne zadania ,Iniesta przebłyski coś tam Ney próbuje...
1
ja bym typował derby Liverpoolu remis i Valencii
1
jestem pewny że ze dwa remisiki będą w tych typach ,kiedyś się w to bawiłem
0
jak tam jaki wynik przewidujecie Bayern-borussia ?Lewy chyba cyknie jakąś bramę ?
0
Racja ja też byka walłem z tym nazwiskiem niezle heheh
0
Kloop to ma iść do Liverpoolu za Rogersa podobno.
0
Szacun za przypomnienie dobra opcja ,pamiętam go w Bayernie
0
Nie można by było tego Messiego cierpiącego zmienić na inne bo aż ciarki przechodzą
0
No i fajnie tak trzymaj ,dowiedzieć się coś więcej...,książki to teraz mało kto kupuje
0
A Ronaldo z Brazylii wydał jakąś biografię?
1
Apropos rozegrania kto za 20 lat będzie jakieś rozegranie pamiętał ? a puchary w gablocie hm