0

Argentynie to by się przydał trener porządny a nie z przypadku ,ala Simeone żeby wziął za tak zwaną mordę te gwiazdki ...

2

a ja się bardzo cieszę że mimo tych tak zwanych ubytków my se lepiej radzimy ,nie ma lidera ,myk i jest następny hhehe...

0

Jak to się mówi w życiu pewne są 3 opcje .Busquets ,podatki i...

0

wygrała na punkty podobno.

0

kijowe porównanie rakieta więcej w defensywie robi no ale ...

2

ostatnio była opcja hehe szukamy nowego Larssona ,kogo by tu kupić ?, mieć takiego Ronniego na ławce i jestem pewny że parę piłeczek na nos do Neya czy do Suareza by wrzucił.

8

Ja bym wolał te statystyki zobaczyć po następnej kolejce ,oczywiście wygranej.

4

ruchy już nie te niestety ale ta magia pozostała ,stojąc w miejscu robi więcej wiatru jak co niektórzy....

4

normalni kibice Barcy czy Realu nie dzieci mogą normalnie pogadać bez przesady.

0

no i właśnie na tym gra polega Cr zbiera nagrody indywidualne ale ptrząc przez pryzmat lat w Realu szału to nie zrobił niestety

0

mamy Neya oni mają Bejla tak ,od razu mi to przypomniało kwestie Ronniego i Beksa kto lepiej wyszedł na tym interesie?

0

pierdol... kocopoły

0

pisali Macierewicz vol -2

0

fajnie cały czas do przodu.

1

heh jak wolisz twoja sprawa ,zatrudniać emerytów niż ogrywać młodzików.

0

powinno być tak żółta łódz podwodna przypłynęła ale nie wiadomo czy będzie potrafiła się wynurzyć.

0

nie chce uchodzić za kozaka jakiegoś, ale czym więcej meczów tym większe prawdopodobieństwo że któryś nie wejdzie ,obstaw 3 mecze a nie 8 ,ja też tak kiedyś stawiałem zawsze jakiś klops będzie .

0

ile meczów i za ile?

1

tego sezonu np Nolito pierwsza myśl.

1

ja w to wchodzę ...

2

no raczej samemu nie można pić to podobno prowadzi do alkoholizmu hehe

1

trzymam cię za słowo a jak nie zdobędzie to flaszkę stawiasz?

0

Dla samego Messiego to lepiej że by miał konkurenta ,oni się sami napędzają .

0

Ale te wzmocnienia to takie typowo ligowe a nie coś więcej..

1

Z reguły drużyna która chce awansować do Lm po wygranym mistrzostwie powinna się zaje.. wzmocnić a u nas z reguły najlepszych sprzedajemy i w tym sęk.

0

Wystarczy popatrzeć na Roberto większość go skreślała ja też ,a teraz wyskoczył i można ?

0

To ja bym od trenera zaczął.

0

to to ja wiem że na chwile ,tylko wolałbym że by się młodzi ogrywali a nie dziadki jakieś na chwile paranoja .

1

Isco do środka a Silva na skrzydło.

1

krycha podpisałeś już nowy kontrakt ,to możesz co nieco podłamać w następnym meczu,najlepszych zawodników, Cr zostaw on wyznacza ostatnio linie spalonego tylko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?