kosiarz92
Dołączył/a: marzec 2014
Zelów
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Argentynie to by się przydał trener porządny a nie z przypadku ,ala Simeone żeby wziął za tak zwaną mordę te gwiazdki ...
2
a ja się bardzo cieszę że mimo tych tak zwanych ubytków my se lepiej radzimy ,nie ma lidera ,myk i jest następny hhehe...
0
Jak to się mówi w życiu pewne są 3 opcje .Busquets ,podatki i...
0
wygrała na punkty podobno.
0
kijowe porównanie rakieta więcej w defensywie robi no ale ...
2
ostatnio była opcja hehe szukamy nowego Larssona ,kogo by tu kupić ?, mieć takiego Ronniego na ławce i jestem pewny że parę piłeczek na nos do Neya czy do Suareza by wrzucił.
8
Ja bym wolał te statystyki zobaczyć po następnej kolejce ,oczywiście wygranej.
4
ruchy już nie te niestety ale ta magia pozostała ,stojąc w miejscu robi więcej wiatru jak co niektórzy....
4
normalni kibice Barcy czy Realu nie dzieci mogą normalnie pogadać bez przesady.
0
no i właśnie na tym gra polega Cr zbiera nagrody indywidualne ale ptrząc przez pryzmat lat w Realu szału to nie zrobił niestety
0
mamy Neya oni mają Bejla tak ,od razu mi to przypomniało kwestie Ronniego i Beksa kto lepiej wyszedł na tym interesie?
0
pierdol... kocopoły
0
pisali Macierewicz vol -2
0
fajnie cały czas do przodu.
1
heh jak wolisz twoja sprawa ,zatrudniać emerytów niż ogrywać młodzików.
0
powinno być tak żółta łódz podwodna przypłynęła ale nie wiadomo czy będzie potrafiła się wynurzyć.
0
nie chce uchodzić za kozaka jakiegoś, ale czym więcej meczów tym większe prawdopodobieństwo że któryś nie wejdzie ,obstaw 3 mecze a nie 8 ,ja też tak kiedyś stawiałem zawsze jakiś klops będzie .
0
ile meczów i za ile?
1
tego sezonu np Nolito pierwsza myśl.
1
ja w to wchodzę ...
2
no raczej samemu nie można pić to podobno prowadzi do alkoholizmu hehe
1
trzymam cię za słowo a jak nie zdobędzie to flaszkę stawiasz?
0
Dla samego Messiego to lepiej że by miał konkurenta ,oni się sami napędzają .
0
Ale te wzmocnienia to takie typowo ligowe a nie coś więcej..
1
Z reguły drużyna która chce awansować do Lm po wygranym mistrzostwie powinna się zaje.. wzmocnić a u nas z reguły najlepszych sprzedajemy i w tym sęk.
0
Wystarczy popatrzeć na Roberto większość go skreślała ja też ,a teraz wyskoczył i można ?
0
To ja bym od trenera zaczął.
0
to to ja wiem że na chwile ,tylko wolałbym że by się młodzi ogrywali a nie dziadki jakieś na chwile paranoja .
1
Isco do środka a Silva na skrzydło.
1
krycha podpisałeś już nowy kontrakt ,to możesz co nieco podłamać w następnym meczu,najlepszych zawodników, Cr zostaw on wyznacza ostatnio linie spalonego tylko.