1

Guardiola chyba do City raczej ,tiki-taka zawita i na wyspy...

0

Nie wiem czemu ale śmiać mi się chcę jak czytam tytuł tego artykułu.

0

Coś mi się wydaję że po 1 połowie ,będzie tak zwany telefon do przyjaciela ....

0

the special chyba ich trochę zajechał?

0

na 100 to może nie ale na 99 ,taki mecz z Simeone na ławce nie wierze?

0

on tam chyba robi bardziej atmosferę ,ale jak pomyślałem teraz to masz całkowitą..,przebył Nawał całą drogę niech dokończy dzieła

0

Mam nadzieje że Nawałka będzie się kierował tym samym co my?,Lechia chyba trenerio zmieniła?

0

czyli Mila aut za zasługi nie ma grania ,moim zdaniem no i Peszko

0

legendarna bramka ,to chyba było przed mundialem 1998 r,ale czuje że zaraz będę wiedział hehe

1

Co jak co ale laćka to miał konkret heheh

1

tą bramę z Francją ?

0

Zawsze jak czytam jakąś wzmiankę o Ronnim to mi się odrazu lepiej na sercu robi ,chyba sentyment z dawnych lat..

1

Obydwie czyli wychodziło by że remis ,no może .

1

sensacja ,komedia?

0

Chłopy dorosłe miliony na koncie a zachowują się jak dzieci z piaskownicy ,nawet jak jeden pierwszy zaczął ,drugi powinien to olać ciepłym..,a nie się bawić w to,to do niczego nie prowadzi niestety.

4

Dosłownie jeżeli reprezentujesz taki klub jak Barca to musisz reprezentować jakieś wartości ,a nie jak dziecko się zachowywać , powinien brać przykład z Puyola czy Raula ,ale główka nie ta .

1

Legia - Piast będzie niespodzianka? ,niby Legia goni trochę odrobiła ale meczyk na szczycie bezpośrednio .

0

kto tam trenuje ? chyba Mancini ?,Juve ogarnął się idzie do przodu może być ciekawie.

0

nerwowy jesteś trochę ,zluzuj ,nie każdego stać na lego...

0

Ja się rzucam , dobre hehe ,napisałem że mi nie odpowiadają jego akcje ...., jak lubisz twoja sprawa ,baw się w te klocki...

0

stylista się znalazł hehe,chłopie wrzuć na luz ,ja wolę żeby przemawiał na boisku a nie na pyskówki i tyle.

2

to jest moje zdanie i tyle jak ci nie pasuje to trudno.

0

Wkurwi...mnie ten szakir zamiast kłapać ozorem na lewo i prawo to by się lepiej za grę wziął.

3

No żeby się nie zdziwił ,bo może by tak że Portugalia będzie miała ciężko z grupy wyjsc

0

Prawie bula a to Hula hehe

0

żeby on się zgodził chwilę u nas posiedzieć na ławce marzenie

7

Czarna Perła żyję jeszcze..

0

Eric to był charakterniak taki Roy Keane to przy nim Pikuś .

0

Ten starszy chyba po prawo to grał nawet w serialu kryminalne zagadki Miami o ile dobrze pamiętam

4

Mógłby by mu Messi jakiegoś karniaczka oddać na cześć i oddanie dla Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?