kosiarz92
Dołączył/a: marzec 2014
Zelów
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Guardiola chyba do City raczej ,tiki-taka zawita i na wyspy...
0
Nie wiem czemu ale śmiać mi się chcę jak czytam tytuł tego artykułu.
0
Coś mi się wydaję że po 1 połowie ,będzie tak zwany telefon do przyjaciela ....
0
the special chyba ich trochę zajechał?
0
na 100 to może nie ale na 99 ,taki mecz z Simeone na ławce nie wierze?
0
on tam chyba robi bardziej atmosferę ,ale jak pomyślałem teraz to masz całkowitą..,przebył Nawał całą drogę niech dokończy dzieła
0
Mam nadzieje że Nawałka będzie się kierował tym samym co my?,Lechia chyba trenerio zmieniła?
0
czyli Mila aut za zasługi nie ma grania ,moim zdaniem no i Peszko
0
legendarna bramka ,to chyba było przed mundialem 1998 r,ale czuje że zaraz będę wiedział hehe
1
Co jak co ale laćka to miał konkret heheh
1
tą bramę z Francją ?
0
Zawsze jak czytam jakąś wzmiankę o Ronnim to mi się odrazu lepiej na sercu robi ,chyba sentyment z dawnych lat..
1
Obydwie czyli wychodziło by że remis ,no może .
1
sensacja ,komedia?
0
Chłopy dorosłe miliony na koncie a zachowują się jak dzieci z piaskownicy ,nawet jak jeden pierwszy zaczął ,drugi powinien to olać ciepłym..,a nie się bawić w to,to do niczego nie prowadzi niestety.
4
Dosłownie jeżeli reprezentujesz taki klub jak Barca to musisz reprezentować jakieś wartości ,a nie jak dziecko się zachowywać , powinien brać przykład z Puyola czy Raula ,ale główka nie ta .
1
Legia - Piast będzie niespodzianka? ,niby Legia goni trochę odrobiła ale meczyk na szczycie bezpośrednio .
0
kto tam trenuje ? chyba Mancini ?,Juve ogarnął się idzie do przodu może być ciekawie.
0
nerwowy jesteś trochę ,zluzuj ,nie każdego stać na lego...
0
Ja się rzucam , dobre hehe ,napisałem że mi nie odpowiadają jego akcje ...., jak lubisz twoja sprawa ,baw się w te klocki...
0
stylista się znalazł hehe,chłopie wrzuć na luz ,ja wolę żeby przemawiał na boisku a nie na pyskówki i tyle.
2
to jest moje zdanie i tyle jak ci nie pasuje to trudno.
0
Wkurwi...mnie ten szakir zamiast kłapać ozorem na lewo i prawo to by się lepiej za grę wziął.
3
No żeby się nie zdziwił ,bo może by tak że Portugalia będzie miała ciężko z grupy wyjsc
0
Prawie bula a to Hula hehe
0
żeby on się zgodził chwilę u nas posiedzieć na ławce marzenie
7
Czarna Perła żyję jeszcze..
0
Eric to był charakterniak taki Roy Keane to przy nim Pikuś .
0
Ten starszy chyba po prawo to grał nawet w serialu kryminalne zagadki Miami o ile dobrze pamiętam
4
Mógłby by mu Messi jakiegoś karniaczka oddać na cześć i oddanie dla Barcy.