kosiarz92
Dołączył/a: marzec 2014
Zelów
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
ale były przebłyski jak łysego nie było fajnie grali szybka piłka 1 kontakt na Lewego lub mullera ,no ale...
1
Nie wiem może mi się wydaję ale odkąd odszedł Ferguson to ta liga jakaś taka bez wyrazu ,nijaka klopp przyszedł ale też doopy nie rwie ,czekam na pepcia może on odmieni oblicze tej ziemi..
12
z ikon to już chyba tylko abramowicz.
0
już oficjalnie zatrzymana.
0
No właśnie to może być czarny koń,tej edycji.
0
Jedno jest pewne i to można obstawiać ,Zidane nie wyłysieje w trakcie meczu.
0
Czekałem na tą poprawkę też mnie to dziwiło...
0
jaki masz problem z Pepem? znaczy gra w innym klubie?
1
Luzik ja też Bayernu nie lubię za bardzo ale patrzę ze względu na Lewego i Pepa moja opcja.
1
chodziło mi o to że im się obrona trochę posypała ,i tyle .
3
w tym bayernie to jeszcze ze 2-3 mecze to Guardiola będzie grał na obronie albo Sammer hehhe .
0
W Argentynie póki Messi nie zdobedzie mistrzostwa świata zawsze będzie za Diego niestety ,ale Maradona w 86.r to była miazga ,robił robotę niezłą...
0
teraz powinna być opcja na 2;0 zamknąć mecz .
0
Lucho lubi to...
1
Kiedyś to byli dostarczyciele punktów ale za Cholo to się zmieniło ,teraz tydzień przed derbami Perez wszystkie pampersy wykupuje..
7
Po kielonku i do roboty heheh
0
No chodzą słuchy.
2
to też ludzie...
2
3.stoperan bo po takiej dawce się przyda.
5
to jest k.. skandal ,to podchodzi pod trybunał stanu niech się Petru wypowie w tej sprawie?
0
już to kiedyś pisałem jak to gary jako ekspert pouczał w tedy jeszcze Moysa a pózniej Van galla ,teraz pewnie mu grzywka na oczy weszła hehe
1
jeszcze trochę i rusza z kopyta nasza fantazy liga ,13 lutego 1 mecz chyba.
0
trzeba ich trzymać na pulsie bo propagandę sieją Polskie obozy te sprawy ...,
2
cały czas płacą za stare uczynki, a już Markela robi nowe także...
0
heheh coś w tym jest...
9
ale żeby szwaby w naszym mateczniku mistrza zdobyli no nie wiem może ja jestem tylko uprzedzony
0
Guardiola to chyba ślepy jest najlepszą piłkę to grali jak Robben miał kontuzje ,Lewy z Mullerem fajnie współpracowali.
0
to nie by był taki głupi pomysł gorze niż za Nevilla grać Valencia raczej grać nie będzie ,a benek by się trochę odbudował takim średnim klubie .
0
Gary to trenował jakiś klub przed Valencią?
0
Oglądałem i też polecam dobre filmidło.