kosiarz92
Dołączył/a: marzec 2014
Zelów
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyżby aluzja do Manchesteru...
0
Mecz meczowi nie równy,przykład Lecha i Lechii no i Cracovii.
12
Czekaj niech to ogarnę...
0
Po 2 meczach wysiedli a to ciekawe,raczej może drużyna jeszcze nie zatrybiła.
0
Ja bym tak Piasta łatwo nie skreślał .
0
Na razie to tak trochę mozolnie mu to wychodzi...
0
Legia dzisiaj wygrywa i tylko 1 punkt straty,jest szansa.
0
nawet fryzjer by tego tak nie wymyślił.
0
Na ligę wystarczy ,ale czy na Juve?
0
to mówiłem ja jarząbek marian..
1
jak każda Polska drużyna także...
0
jakie masz wątpliwości?
0
jest jest ,na ten moment jest poziom wyżej.
0
Albo Alonso ,dalej to już sztab medyczny.
0
już mi przynajmniej z 10 osób napisało ale dzięki.
0
lub puścić członka swojej partii z zapytaniem?
0
spoko spoko luz przyjąłem.
0
ale mi sobota poszła łe.
0
a możliwe ja trochę wczorajszy więc..,niepotrzebnie zacząłem ten temat?
0
interesuję się ktoś futsalem może, dziś finał Hiszpania-Rosja ,może być ciekawie.
0
taki przeskok że mila z niemcami wszedł i siatki zakładał aż miło tak że...
2
ale po co się spierać Nawał se weznie i tak swoich, my se możemy pogdybać ,najważniejsze że by się chłopakom udało chociaż z grupy wyjść ,ja po cichu liczę na coś więcej.
0
na szybko Pazdan przeskok?
1
w Ajaxie już robotę robił,trzeba go było wtedy brać.
1
Nawałka lubi to.
1
ja tez tu trochę kozaczyłem że Live ..,utopi a tu?
0
dobrze że sprostowałeś te bajeczki.
0
Komentarz usunięty
0
tam mu pasuje kasa się zgadza ,ale kasa to nie wszystko jakiś mało ambitny chyba jest,najlepsze kluby go chcą a on siedzi u tych arabusów.
0
przynajmniej skupią się na lidze.