kosiarz92
Dołączył/a: marzec 2014
Zelów
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak ze Spurs dadzą radę to tym bardzej z Cavs.
0
przed chwilą na to wszedłem ,masz rację.
0
Mi się wydawało że 11 ale możliwe ,pewny nie jestem.
0
Byki miały 11 ,a ci mają 4 chyba?
1
chłopaki lecą po 200 no ja też a co nie wolno?
0
jak myślisz Golden pobiją ten rekord Bulls?
0
No i parę kuponów poszło w pizd..
0
nie denerwuj się takie odstresowanie od Lm
8
ufff dziękówa zeszło ze mnie to powietrze.
1
najlepszy sędzia w historii ale wyglądał jak nosferatu heheh
0
trafili poprostu ,Manu kupa ,Chelsea to samo ,City już myśli o Pepie ,Arsenal ...
1
ja to rozumie tylko wyobrażasz sobie Ozila za rakietę ,Sergio by raczej wszystkiego nie załatał niestety.
2
Na ten moment raczej tylko Ney ,ale nie tak dawno grał taki jegomość który brał na swoje barki nie raz 2-3 ,i fajnie to wychodziło.
0
Komentarz usunięty
0
A po h.. 5 meczy obstawiasz ,lepiej1-2 za wyższą stawkę ,moim zdaniem.
0
No na Jagę coś czuję...
0
może mi się wydaję ale drużyny Probieża zawsze dobrze grają na początku rozgrywek a pożniej puchną?
2
nad tym ostatnim bym się zastanawiał.
1
Ja nie jestem za żadnym z Polskich klubów ale lubię rywalizację ,także Legia mogła by odrobić te 2 punkty chociaż ..
1
Już widzę tego Ozila charującego w defensywie ,na ten moment on nam jest nie potrzebny to tylko moje zdanie.
0
też napisałem póki piłka w grze.
0
Lechia ,Cracovia niezle, zobaczymy jak Legia.
1
chyba na ten moment to jednak Psg klasa wyżej od Chelsea ,ale z drugiej strony póki piłka w grze...
0
jak by nie patrzeć to w annałach się zapiszę.
0
a pamiętam jak szczekał na Moysa i co ....
1
nie ma się co śmiać każdy kiedyś jakoś zaczynał,ja tam zizou lubię że nie da sobie w kaszę dmuchać...
2
ile było do przepicia?
2
ja to bym zwolnił tego prezia który wpadł na ten genialny pomysł zatrudnienia tego trenera .
0
dokładnie dwumecz sprawa otwarta .
0
Jak on chciał z Geotzego Messiego zrobić,trochę nie halo?