0

jak ze Spurs dadzą radę to tym bardzej z Cavs.

0

przed chwilą na to wszedłem ,masz rację.

0

Mi się wydawało że 11 ale możliwe ,pewny nie jestem.

0

Byki miały 11 ,a ci mają 4 chyba?

1

chłopaki lecą po 200 no ja też a co nie wolno?

0

jak myślisz Golden pobiją ten rekord Bulls?

0

No i parę kuponów poszło w pizd..

0

nie denerwuj się takie odstresowanie od Lm

8

ufff dziękówa zeszło ze mnie to powietrze.

1

najlepszy sędzia w historii ale wyglądał jak nosferatu heheh

0

trafili poprostu ,Manu kupa ,Chelsea to samo ,City już myśli o Pepie ,Arsenal ...

1

ja to rozumie tylko wyobrażasz sobie Ozila za rakietę ,Sergio by raczej wszystkiego nie załatał niestety.

2

Na ten moment raczej tylko Ney ,ale nie tak dawno grał taki jegomość który brał na swoje barki nie raz 2-3 ,i fajnie to wychodziło.

0

Komentarz usunięty

0

A po h.. 5 meczy obstawiasz ,lepiej1-2 za wyższą stawkę ,moim zdaniem.

0

No na Jagę coś czuję...

0

może mi się wydaję ale drużyny Probieża zawsze dobrze grają na początku rozgrywek a pożniej puchną?

2

nad tym ostatnim bym się zastanawiał.

1

Ja nie jestem za żadnym z Polskich klubów ale lubię rywalizację ,także Legia mogła by odrobić te 2 punkty chociaż ..

1

Już widzę tego Ozila charującego w defensywie ,na ten moment on nam jest nie potrzebny to tylko moje zdanie.

0

też napisałem póki piłka w grze.

0

Lechia ,Cracovia niezle, zobaczymy jak Legia.

1

chyba na ten moment to jednak Psg klasa wyżej od Chelsea ,ale z drugiej strony póki piłka w grze...

0

jak by nie patrzeć to w annałach się zapiszę.

0

a pamiętam jak szczekał na Moysa i co ....

1

nie ma się co śmiać każdy kiedyś jakoś zaczynał,ja tam zizou lubię że nie da sobie w kaszę dmuchać...

2

ile było do przepicia?

2

ja to bym zwolnił tego prezia który wpadł na ten genialny pomysł zatrudnienia tego trenera .

0

dokładnie dwumecz sprawa otwarta .

0

Jak on chciał z Geotzego Messiego zrobić,trochę nie halo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?