0

no i git, bédzie na Norwega...a nie, czekaj przecinek jest nie w tym miejscu!

0

Uffff, jest i on na okładkach - vincjusz junior - już myślałem, że kompletnie zapomnieli o swoim "kraku"...czuję, że dzisiaj coś "szczeli" księciunio.
Ja bym poszedł jeszcze dalej i powiedział, że to będzie jeden z najlepszych pojedynków w historii futbolu, a nie tylko LM ;P
Dobrego dnia.
K.

6

@koksik2700 ...nie było co gasić, bo ten "pet" tak naprawde nigdy nie odpalił*
*niektórzy ciągle wierzą i czekają ;)

4

ja, kiedyś zimą sprowadziłem Passata B5 w TDi'ku........oj był nie do zajechania...podobnie jak Adama, a i to był mój pomysł.

0

Luz, Napoli nie wyjdzie z własnej połowy.

4

...praktycznie od '92go jedziemy na szczęściu.

0

@ArturS Tak, domyśliłem się, jednak łudziłem się, że może jednak miałeś coś innego na myśli, ale jednak niestety nie.
A wiesz, że takie cos jak "sprawny inaczej", a już przyrównanie "sprawny inaczej=niepełnosprawnyi", to jest obraźliwe?

0

@ArturS co rozumiesz przez pojęcie "sprawny inaczej", możesz rozwinąć co, lub kogo masz na myśli?

0

"Sędzia nie pozwolił już powalczyć gościom o zwycięstwo i Barcelona musiała zadowolić się punktem, który z pewnością nie satysfakcjonował również gospodarzy."...gdyby tylko jeszcze doliczył choć te 20-25min...

1

@cyron1 "szczelał", aż miło. Troche rozczarowanie, że nie ma jego gęby na okładkach.

2

Jest i mój ulubieniec na okładkach madryckich gazet...już myślałem, że zapomnieli o swoimi "kraku".

1

Dzięki za info, nie dawało mi to spokoju.

4

Eeeee, Ter Stegen czy Ferran, kto daje więcej...

0

@Limit_l3ss chyba ile minut...

0

Dopiero dali z niego 55 baniek i już chcą go zastępować??? No chyba, że Ferran na jednym skrzydle, a Alemany na drugim...to by mogło wypalić!

14

Od karnych dobry był Peszko i Hajto - żadnego 'karniaczka" nie odmawiali.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Lepiej dać Roberto 12.

0

Zarządzie, nie spierdol*ie tego...podobnie z Araujo.

3

@Azi 100zl za 2pkt? Daj im 800zl i jesteśmy przed Realem ;)

0

Chyba klasowym do "Szkalrskiej".

0

No hello! A o kontrakcie dla Araujo cisza?

0

Ale, że co, nie dali Vinicjusa juniora vel "kraka" na okładkę???

0

I cyk jutro na pierwszych stronach gazet Andreyu na tle plakatów Benzemy i Casemiro oraz nagłówek "RM faworytem do pozyskania brazylijskiej perełki", "Andreyu puszcza oczko do RM"...bo chyba raczej nie będzie nic o "kraku" wincjusie juniorze i jego hat-triku w PK?

0

@Lucassito na północ ;)

0

@JarekS Adamę tam wstawi, przynajmniej wizualnie będzie siał postrach ;P

1

w niedzielę będzie hat-trick coś czuję ;P

0

@el_dbano "bo jakie niby widzisz podstawy prawne do rozwiązania kontraktu z Dembele?"
Nie powiedziałem, że są jakieś podstawy prawne do rozwiązania kontraktu z Dembele, tylko, że (możliwe, że klub wyciągnął wnioski z np. notorycznego spóźniania się przez niego na treningi / odprawy itp - braku profesjonalizmu) i w tym kontekście temat Dembele został tutaj przeze mnie przytoczony;
Wracając do Auby, bo o nim głównie mowa, również podkreśliłem, że "podobno" taki zapis jest. Ani ja, ani Ty, ani nawet pismaki tego na 100% nie będą wiedzieć, ale, tak jak wspomniałem, nie z zdziwiłbym się jakby Barcelona, a przede wszystkim Alemany (bo wygląda na to, że w kaszę sobie dmuchać nie da), zrobili taki zapis.
Co do "bycia czlowiekiem"...to, w granicach rozsądku...nie sądzę, że jakbyś się notorycznie spóźniał do pracy, z wykonaniem projektu, z dostarczeniem produktu itp to Twój pracodawca byłby zadowolony, albo przeszedłby obok tego obojętnie. Śmiem twierdzić, że mógłby stracić do Ciebie zaufanie i rozważałby (nawet) zwolnienie (zapewne po kilku upomnieniach, dyscyplinarkach itp).
Nie znam kontraktu Auby, a przede wszystkim nie jestem prawnikiem, jednak, wspomniałem, że na takie info się natknąłem (podany wczesniej link oraz ten koleś wspomina również o tym tutaj:

)
Mam nadzieję, że Auba da nam wiele sportowo i (na jakiś czas/do lata) załata dziurę brakującej 9ki.
Pozdrawiam,
K.

0

@Naturopata chyba nic w tym złego jeżeli jest taka możliwość?
Druga sprawa, że Barto nawet za zawodnika, który mógłby przyjść za darmo dałby 20-30mln i w zajefajny kontrakt na X lat.

0

ciekawe, czy jak ulegnie "naciskom" Barcelony, czy Inter posadzi go na trybunach do końca sezonu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?