kinioo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wroclaw
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JarekS Jarku, to, że Torres nie jest jakiś wybitny w grze 1:1, nie ma mega przyspieszenia itp to wiedzieliśmy wcześniej i (chyba) Xavi isztab też wiedział, a mimo to był to wybór/rządanie Xaviego, więc (domniemam), że ma jakiś pomysł na niego. Tak jak napisałem, du*y póki co nie urywa - i ponownie się zgodzę - że przez większośc czasu jest niewidoczny...ale ja dam im jeszcze czas.
Co do tego, co poszesz: "Wkurza mnie jak Barcelona marnuje gigantyczne pieniądze jak są zawodnicy na rynku, którzy daliby się pociąć aby grać w Barcelonie" - oj tak, oj tak, sam się czasem zastanawiam, jak można nie zauważać takich właśnie graczy/zawodników. Tak jak mówisz, byliby tani w zakupie, chętni do gry, tani w utrzymaniu (podejrzewam) oraz mogliby wnieść dużo małym nakładem finansowym...jednak to nie my kompletujemy skład.
Pozdro,
K.
0
@JarekS Jarku, zazwyczaj się zgadzam z Tobą w Twoich wypowiedziach jednak w tym przypadku dajmy Torresowi troszke czasu.
Owszem, du*y nie urywa póki co, ale ile on minut zagrał ostatnio/w tym sezonie (ile czasu grał/trenował z naszą drużyną)?
Czas pokaże, aczkolwiek 50baniek piechotą nie chodzi.
Aż strach pomyśleć ile nas może kosztować Norweg, jeżeli to "klepną", ale z drugiej strony taki klub, jak nasz potrzebuje głośnych transferów/nazwisk...niestety.
Pozdro,
K.
1
A co ma powiedzieć Elche?
2
Wie ktoś, o której gra nasza pierwsza druzyna?
0
@Krystian1588 dlatego piszę, ze chciałbym się mylić. Bardzo mu kibicuję, ale na psychice też się to może odbić.
0
Nie oglądałem, grał Dembele?
1
@Veysel nie sądzę, żeby tym antonym się zainteresowali, a szkoda, bo ma papiery na grajka.
Dodatkowo, chciałbym się mylić, ale to moze być powolny koniec Fatiego...
2
Brakujące ogniwo - Morata.
Luuk, Morata, Barjtłajt
0
@DamianBarcaCule plan B, jak nie wypali Haaland ;p
0
@laMeRdatyr Dortmund by musiał dopłacić 20baniek.
0
Nie tylko on.....
1
To pewnie tzw. "Motyle w brzuchu"...z miłości do kasy, tzn do Barcy.
0
@dzefrej234 trzymają go na Napoli.
0
Uuuuu, jest czym ukłuć z przodu; a jakby postawić na duet Luuk+Martin? Obaj, bajeczni technicznie.
0
No to teraz mamy dwa żądła w ataku.
2
Bystry jest, ogarnie to.
0
@FCBurnley no jak widać jeden sie (znowu) połamał wczoraj.
4
Vulgar Bulgar i tyle w temacie, ChristoS pozamiatał.
0
@BXOD co, w pucia nie wierzysz - jeszcze odpali ;P
4
"bo gra w Barcelonie" - akurat to, o niczym nie świadczy.
Gra z musu (jak kilku innych).
Czy to świetny piłkarz, tu bym polemizował.
2
i tak Puć go wciąga nosem ;P
0
Ten młody Williams to wygląda. że może być prze-kotem, już po ich meczu z RM miałem to pisać.
Ciekawe, czy byłby tak "trudny" do wyjęcia jak starszy brat? Dodatkowo, coś tam mi się o uszy obiło, że wczorajszy mecz uruchomił jakąś nową, wyższą klauzulę w jego kontrakcie, czy coś?
K.
0
"...że Alba nie ma zmiennika" - zmiennika i konkurencji, czyli i "tak będę grał".
0
@SirChuck wiesz co, mam złe przeczucia, że po tym, jak nasz "golden-boy-killer" się wczoraj znowu połamał, to Barcelona jest jeszcze w stanie się "skusić" na pozostawienie tego pajaca i re-negocjowanie oferty. Trochę się chyba przestraszyli, że zostaną z niczym na skrzydłach.
Osobiście nie chcę widzieć Debele w Barcelonie i uważam, że psuje atmosferę w tej (nowej) ekipie (już nie wspominając o tym ostatnim smrodzie jaki się narobił).
Mam nadzieję, że zarząd i Alemany mają plan C i nie wykonają żadnych pochopnych ruchow --> strzałów w kolano;
Pozdro,
K.
8
Czyli już naprawdę ostateczna, ostateczność, ostatecznie.
Fajnie.
0
To chyba jedna z tych młodych brazylijskich perełek, co ta Barca się nimi interesuje..a, nie, czekaj
2
@SalvioHexia brakowało pucia w środku ;)
0
@dzefrej234 killer................
0
Myślicie, że Haaland oglądał to "widowisko", podjął decyzję? Bedzie dzwonił do Alemany?
5
@TeDer o tak, tylko pucia jeszcze wczoraj brakowało. Nasz najlepszy pomocnik? Ty tak serio?