kinioo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wroclaw
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@monsterrize jezeli wcześniej ich nie wykluczą
0
Ja tam bym chciał West Ham może by się poszło mecz.
1
@truqsi oj tak, a mógł jeszcze ze dwie wsadzić dzisiaj...niewiele zabrakło.
0
@Barcaa12 z czego?
0
@antymadrista1 "na zeszyt" go wzięli;)
0
@yoli mecz powinniśmy zagrać na zero z tyłu, ponownie dwie bramki z du*y.
3
Brawo, brawo, brawo.
Cieszy wygrana, ale...powinien być na zero z tyłu (ponownie dwie bramki z niczego)
Czy też widzieliście od razu, nim Nico dostal piłkę w polu karnym, że trzeba ją na raz oddać do lini bocznej???
To samo pokazywał mu pikej po strąconej bramce.
Oj, czego jak czego, ale piłkarskiego cwaniactwa od Busiego niektórzy sie muszą nauczyć.
Szkoda żółtej kartki Gaviego - zupełnie bez sensu.
Poza tym - gitara.
Dobranoc.
K.
2
Pressing - Xavi, czapki z głów.
Tylko bez chaosu dowieźć to lub jeszcze coś wrzucić.
Nie zepsujcie tego, proszę!
4
@antymadrista1 za drogi był....
0
Jak dostaniemy na 1:0 to może być bardzo, bardzo ciężko; byle nie stracić bramki z du*y i grać "swoje" co ostatno zaczyna nawet wyglądać.
Wierzę w naszych chłopaków i chciałbym zobaczyć walkę i niech wygra lepszy!
Pozdro,
K.
0
@PatrykBarca poczekaj, aż "stary" wróci z wiecznego wypożyczenia...jeszcze odpali ;)
1
@fazzzi całe szczęście, że Felix coś wsadził wczoraj, bo byśmy musieli ogldać rozdziabioną gębę Winicjusza Juniora vel księcia-księciunia-króla Europy na pierwszych stronach madryckich gazet!
1
Fajnie, przejrzyście prawie jak u "naszego małego prezesa"...
2
....chyba na burmistrza Gotham ?
0
myśle, że kluby już ustawiają się w kolejce po niego.
2
@BARCA1899Messi Uważam podobnie. Za bardzo chce. Do tego dochodzi presja i ciężar tych 55ciu baniek na plecach...
Ja daję mu czas i mocno wierzę, że on, Pderi, Gavi, (mam nadzieję, że mimo wszystko Fati) to będzie nasza podstawa na lata!
Jedziemy!
Pozdro,
K.
1
Akurat w tym przypadku, mimo wszystko nie zawaham się powiedzieć, że on jeszcze odpali.
OK, nie jest to może wirtuoz techniki, nie jest demonem szybkości, ale świetnie pracuje na boisku bez piłki, wie gdzie się znaleźć, pracuje na innych.
Do tego dochodzi chyba mimo wszystko klimat/team spirit jaki budują on, Pedri, Gavi, Nico...pewnie też Fati - to w (mam nadzieję niedalekiej) przyszłości może naprawdę elegancko działać.
Niech zacznie trafiać 1/3 z tych sytuacji co ma to już będzie dobrze.
Na chwilę obecną największym problemem jest tzw "price tag", który przy jego wieku strasznie ciąży. Za bardzo chce, za bardz wie, że musi, bo...
Ja mu życzę wrzucenia "na luz", dalszej ciężkiej pracy, a wyniki na pewno przyjdą.
Pozdro,
K.
0
A kogo to oni nie mogli sprowadzić?
Żyjmy tu i teraz.
0
@ninja81 Miałem kiedyś cichą nadzieje, że z BVB przejdzie własnie do nas...
Te dwa sezony temu, by dostał pewnie od BArto kontrakt jeszcze większy niż miał w Arsenalu na...7lat; Teraz, by siedział podobnie jak Umtiti, mając jeszcze na uwadze jego poza boisokowe ekscesy i niełatwy charakter.
0
@JarekS Właśnie tej jakości piłkarskiej typowej 9ki potrzebowaliśmy na już, jak tlenu. Też uważam, że z czasem może być jeszcze lepiej. Oby tylko, po pojawieniu się kilka razy na okładkach gazet, nie zszedł na tą drugą, imprezową drogę.
Pozdro,
K
4
To, że strzelać potrafi, to było wiadomo, tylko czy mu się będzie chciało, czy może jednak wybierze życie imprezowicza i odcinanie kuponów, to był/jest znak zapytania.
Pozytywem napawała jego chęć dołacznia do Barcy kosztem obniżenia zarobków - możliwe, że jednak jeszcze ma i chce coś udowodnić na koniec kariery?
póki co fajnie, bardzo fajnie - nie jest to 9ka na lata, ale jest to z pewnościa 9ka na już (mając na uwadze dostępne przez Barcelone pole manewru na rynku transferowym - Alemany, szacun).
Pozdro,
K.
0
Szczerze, to po tym jak sędzia odkleił się od monitora i jednak podyktował 11ke, myślałem że na tym ekranie puścili mu powtórkę jakiejś akcji z meczu Realu Madryt ...to już nie miał wątpliwości - "wapno" oczywiste.
A na poważnie- reka była, ale czy na 11ke to bym polemizował...co nie zmienia faktu, że powinniśmy "na lekko" wbić (przynajmniej) 3ke bez karnego nawet.
Pozdro
K.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kejdzi całe szczęście.
0
@robimen12345 to, co się dzieje poza boiskiem / w negocjacjach / podejściu do treningów / rozmów itp sama nieodpowiedzialność życiowa/ pilkarska itp Dembusia to jedna sprawa i tego nie podważam- między innymi dlatego chcę by odszedł, ale jeszcze nie odszedł, ma wazny kontrakt, trener go wyznaczył do wejścia na boisko, i wszedł bez marudzenia.
Co innego jakby na tym boisku np usiadł, przecież mógł? Ale nie, grał, starał się, do tego grał w naszym zespole.
K.
0
@victor no tak.
15
A, a to gwizdanie na Dembele WTF?
Ok, jak typa nie trawię, chcę żeby jak najszybciej stąd odszedł, ale gwizdać, serio?
Jest naszym graczem, ma wazny kontrakt, poproszony o wejście na boisko nie protestuje czy buja się na fochu. Mało tego, wchodzi i zapierda*a...a ci na niego gwiżdżą.
BARDZO SŁABE TO BYŁO.
Jak to tam leci: Barca Mes que....
K.
2
Mamy swojego Winicjusza...
A tak na poważnie: stracona bramka z d*py.
Mecz do wygrania.
Skuteczności brak.
Oj, te 3 setki ferrana to się nam czkawką odbiją jak pudło Dembele z Liverpoolem.
Napoli mogło grac bez bramkarza, bo i tak nie trafiamy w bramkę.
Cieszy jako taka intensywność i chęć grania.
Czy jest optymizm przed rewanżem...bo ja wiem, jakby było 3:1 dzisiaj to tak, w obecnej sytuacji to (chciałbym powiedzieć inaczej), ale widzę Napoli w następnej rundzie*
Chyba, że w rewanżu bedziemy mieć tę jedną, kluczową akcje i to Ferran strzeli gola z niczego - kto wie?
Dzisiejszego wieczoru/meczu zwyczajnie szkoda.
Pozdro
K.
0
Spokojnie, nasza pierwsza drużyna na pewno zagra lepiej o 20:45 niż Ci U17 teraz.
1
Eeeee tam, naszych dwóch popszednich wciąga go nosem pod względem wyjątkowości !