1

@lukkobe money talks....

0

@SenoX nie, no to, to na pewno ;P

59

ja w sumie też bym chciał, ale temat mojego odejścia jest nawet więcej niż skomplikowany - stara mnie nie puści!

2

@adukla bo ten "rezerwowy" jest tak dobry jak nasi "podstawowi" (jak nie lepszy), do tego za darmo i w "kwiecie wieku". Absolutna okazja na rynku.

0

@FCBurnley podobno jak tylko skończy czytać komentarze oraz rady tutaj i już...odpala.

0

@FCBurnley no tak.

1

Oj szkoda, że El Clasico nie ma w ten wekeend...
Pozostaje wierzyć, że podtrzymamy dobrą passe i morale drużyny.
Wbrew pozorom ta LE (liga wstydu jak to mówią niektórzy) może wyjść nam na dobre --> odbudowanie morale, odbudowanie się starszych zawodników, ale mających coś jeszcze do udowodnienia oraz (co szczególnie cenne) przetarcie dla tych młodych Gavi, Pedri (tak, ten to już ma doświadcznie), Nico, Arajuo, Dest.
To też, w pewnym sensie, doświadczneie dla samego Xaviego w roli trenera na arenie europejskiej, takie zaplecze LM (no i oczywiście gwarancja, w przypadku wygranej, gry w LM...ale tutaj spokojnie - nie dzielmy skóry na...)
Co do LL, to raczej na mistrza nie ma szans, Real to Real i zawsze jakoś się prześliźnie nawet grając padakę (jakiś "żydek" wciśnięty w doliczonym czasie) jednak... El Clasico to inna bajka, to prestiż, to pokazanie kto jest (mimo pozycji w tabeli) najmocniejszy na "domowym podwórku" oj, to by było świetnie jakbyśmy wywieźli 3pkt z "jaskini lwa", ot tak, żeby im troszkę "zagrać na gulu".
Nic, czas pokaże. Niech chłopaki i Xavi dalej tak pracują, nie ogladajmy się na innych, a będzie dobrze.
Nie wiem jak Wy, ale po ostatnim weekendzie ja sie nie mogę doczekać kolejnego meczu.
Pozdro,
K.

1

A co na to Gavi i Ronald? To powinny być teraz priorytety.

3

@JarekS Jarku, ja bym jeszcze dodał, że Busi to chyba jeden z (jak nie najlepszy) najlepszych technicznie DM na świecie. Jest często irytujący, ale wejść w jego buty będzie niezmiernie ciężko.

0

ile? No, to w obecnej sytacji sobie jeszcze chyba weźmiemy podwójne frytki do tego?

0

@Azrik OK, jak dla mnie jednowymiarowy gracz, co nie zmienia, że ma swoje atuty, które na chwilę obecną się u nas sprawdzają.
Messi, no tak... ;) :P

3

"umiejętność współpracy z kolegami", no to jest zawsze atut w grach zepołowych.

0

@DejvidR akurat w tym przypadku nie on strzelał ;P

0

@JarekS Hej Jarku.
Też uważam, że Ferran świetnie gra bez piłki, dochodzi do pozycji strzeleckich tylko...nie chce wpaść i to przez ten pryzmat jest (niestety) oceniany (w większości;)
Ja wierzę, że jak wreszcie coś mu wpadnie, odblokuje się, cisnienie zejdzie, to da nam jeszcze dużo, dużo dobrego (a strzelać potrafi)...no i te nieszczęsne 55baniek na karku...

Adama: nie ujmuję mu jego atutów które są zauważalne gołym okiem ;) , ale dla mnie (tak, też już to pisałem), to jest taki "one trick pony" - cyk, na prawą nóżkę i dzida.
Obawiam się, że ne jest to zawodnik do pierwszej 11ki Barcelony (tej, do której chcemy wrócic) na dłuższą metę, na tę chwilę wystarcza. I tak, to jest sprinter, nie długodystansowiec.

Wczoraj, też irytował mnie mimo wszystko Dani...w kilku przypadkach wróciły beznadziejne wrzutki oraz taka trochę nonszalancja/niedokładność w jego wykonaniu.

Co sądzisz o Descie po ostatnich 2/3meczach? Czy można mówić o "odrodzeniu", że Xavi dał mu drugie życie?

Mimo wszystko, tak jak już gdzieś wczesniej dyskutowaliśmy, to jeżeli Xavi-Alemany-Laporta z głową uzupełnią skład w lato, to naprawdę może to wyglądać świetnie.

Pozdro,
K.

2

Najgorsze, to że ten mecz miał tylko 90min. Nie wiem jak Wy, ale ja byłem/jestem wygłodniały oglądnaia takiej Barcy !
Pozdro,
K.

4

@Fabik87 no, no i Araujo też :P

5

Już to pisałem , ale powtórzę tutaj:
Za chwilę, ten 1 miliard euro klauzuli może okazać się za mało (szejk już pewnie zegarek w lombardzie zastawia)
;)
Pedri-Gavi... deja vu ?
Pozdro,
K

0

@Firestone spokojnie, manita będzie 20go Marca ;)
A tak na poważnie, mam nadzieję, że podtrzymamay tą passę/formę/team-spirit (oraz brak urazów) do El Classico, a może być naprawdę ciekawie.
pozdro,
K.

2

@JarekS gimbaza białych mówi, że to są "ogórki", tak więc muszą to być "ogórki"... podobnie mówią o Valencii i Napoli; co innego gdy byśmy grali z potężnym Rayo...
Pozdro,
K.

1

Oj, za chwilę ta klauzula 1 miliarda euro u PEdriego może okazać się zbyt niska ;)
Wreszcie zaczyna to wyglądać dobrze.
Niech jeszcze tylko Torres coś trafi, żeby zeszła presja.
Pozdro,
K.

5

Kuźwa, nareszcie - zabijamy mecz, stawiamy kropkę nad "i", i gramy na zero z tyłu!!! Brawo chłopaki, brawo Xavi!!
PS.
Oj, powrót magików w środek pola Barcy: Pedri-Gavi - miód na moje oczy;)
Pozdro,
K.

4

@JarekS Alemany już pokazał, że można. Coś zdziałają w lecie.

2

W klubie panuje optymizm...

0

@lukkobe i tego się 3majmy.
Vamos!
Pozdro,
K.

0

@mauysz kasa, kasa, kasa

1

Okej, może i piłkarsko Auba da (prawie) to co Norweg, ale marketingowo już zdecydownaie nie, a tego (owszem, bramek też) potrzebuje(my) Laporta i taki klub jak Barca.
Sam nie jestem przekonany do Norwega u nas (kuuuuuuupa kasy, możliwe zawahania w drabince płacowej --> odczuciach innych zawodnikow po przyjściu Norwega), ale jezeli Mbappe wyląduje z Realu to Laporta zrobi wszystko, żeby Haaland trafił do nas.
Nie wiem, nie jestem ekspertem piłkarskim* i finansowym*...Lapcio i ekipa ma bardzo trudny orzech do zgryzienia.
*uważam jednak, że za pieniądze na Haalanda można skompletować naprawdę fajną ekipę, wzmacniając zespół na KILKU pozycjach, do tego zachowując klimat w szatni i równowagę w zeszycie księgowego.
PS:
Jeżeli Real (tak, Perez jest do tego zdolny) da radęwyjąć i Mbappe i Haalanda to (przynajmniej) marketingowo zyskają baaaaaaaaaaaaardzo dużo...tylko czy tych dwóch "indywidualistów-przysżłych zwycięzców ZP" chciałoby grać w jednej drużynie?
Czas pokaże, dograjnmy sezon do końca, ugrajmy coś, a lato może być naprawdę ciekawe.
Pozdro,
K.

1

@davidlahm to raz, a dwa, że chyba nasi też zaczęli odzyskiwać wiarę w siebie i ten zespół. NIe mówie, że teraz to każdego bierzemy na miękko i nie patrzę z kim to zagramy w finale LE, spokojnie, mecz po meczu, pracujmy tak, jak dotychczas i może być naprawdę dobrze.
Pozdro
K.

0

@liberoFCB najlepsze jest jeszcze to, że ma się kto rozwijać - to są głownie nastolatkowie / bardzo młodzi zawodnicy. Nie chcę krakać, ale jak Xavi im sprzeda choć ciutkę swojego doswiadczenia to może to wyglądać mega świetnie na lata.
Tylko tego następcy Busiego brak na horyzoncie...
Pozdro,
K

0

@arni72 a napisał tak, serio? Na murze w Ząbkowicach czy na tłiterze?

0

"[...]ale potem straciliśmy naiwną bramkę." - my dwie takie naiwne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?