3

Zwyczajnie, myślelicie, że przyjeżdza europejski średniak z Ligii Europy...że będzie takie lanie, że Winicjusz nawet masęczke do nurkowania zabrał.
Oj, jak to smakuje.

1

@krefi10 oj tam, oj tam, wincjuszowi juniorowy karny się należał jak psu buda ;)
Pozdro,
K.

1

@Guess w tych sytuacja sędzia troszkę "wymiękł", bo to początek meczu, pierwsze faule itp, ale faul Auby to kryminał!
Pozdro,
K.

0

@matador ...już drugą lecę ;)

0

@a1a ...i blokował miejsce dla np. dla takiego Gaviego, który gryzie trawę za każdym razem. Nie wspominając o...obciąząniu budżetu klubu.
Nie ma tego złego - Cou szczęśliwy u Gerarda, u nas też jako tako ;) leci - win-win situation!
Pozdor,
K.

0

@Roni_10 oby, kolego, oby!
Vamos,
Pozdro,
K.

1

@EGON1128 Niby miał (ma) być Neymarem RM...w tym aspekcie nawet przerósł "mistrza".
Wczoraj pokazał ile znaczy gdy nie ma na obok "papcia" Benzemy - Araujo go schował do kieszeni.

7

Ale poranna kawusia wchodzi dzisiaj!!!!

0

SMS Artety do Auby wczoraj: "Auba, słuchaj, w sumie głupio wyszło, nie wygłupiaj się..."

1

@Patry10 Nie, Haaland nam nie jest (tak bardzo) potrzebny, ba nawet powiem, że nie pasuje do naszego stylu gry (a już na pewnio nie za taką kasę)...ale potrzebne inne wzomcnienia - nie osiadajmy na lurach.
Ale te 0:4 smakuje z poranną kawusią wyśmienicie ;)
Pozdro,
K.

3

Ale jak, nie ma rodzibionej gęby winicjusza juniora w maseczce z rurka do nurkowania?

12

Ty tam nie pitu-pitu, tylko podpisuj, i razem z Pedrim gonicie Szawiego z Iniesta z tymi klasykami...dzieciaku!

0

@jacek905 "wuefista"....

18

To uczucie, kiedy w 6ciu meczach LM strzelasz 2 bramki, a w jeden wieczór pakujesz Realowi 4. Bezcenne.

32

SMS Artety do Auby: "Sluchaj, w sumie głupio wyszło..."

1

@Matix90 ...ups, coś poszło nie tak!

3

Dawać "dzisiejsze okładki"!!!!
PS: oj gdyby Auba wsadził hat-tricka i manitka.
Pieknie, pięknie, pięknie.

10

Autostrada.
To z kim w finale?
Ile w tym finale wygramy?
Czy zamkniemy mecz do przerwy....?
...Spokojnie, mecz po meczu, mecz po meczu.
PS:
Co nie zmienia faktu, że szczęście w tym przypadku mieliśmy;)
Pozdro,
K.

2

@BARCA1899Messi szczurem, to w takich przypadkach mozna nazwać pewnego Pana z Portugalii, co to prawie go świńska glowa trafiła.
Wędrowali zawodnicy miedzy tymi klubami (na w miarę pokojowych warunkach), mało tego, niektórzy nawet mieli znaczący wplyw na historię jednej i drugiej ekipy (np pan "wuefista").
Jeżeli by chciał przyjść, Szawiemu taki zawodnik pasuje, wynegocjują dobry deal, to czemu nie, a to, że ma przeszłość w RM to....chyba by był bardziej prztyczek w nos dla RM?
PS:
Osobiście jednak uważam, że to chyba nie jest grajek na naszego podstawowego LO.
Pozdro,
K.

0

@espinoza myślę, że i Puć coś dorzuci ;)

0

Oj Auba, dobrze, że piłka Cię szuka w polu karnym, bo te przyjęcia wczoraj to trochę pozostawiają do życzenia, ale liczby wykręcasz konkretne - keep going.
Pozdro,
K.

0

No nie powiem, ten cały Akturkoglu (7) kręcił czasem całkiem, całkiem (na CN też się wyróżniał); wybiegany też jest. Fajny grajek.

1

@Matt_i1992 Jedni odchodząć podążając za "głosem serca" o wdzięcznej nazwie "Money talks".
"Barca ma to coś"... miała, to fakt, potem było bagno (mało atrakcyjny przyszłościowo kierunek dla zawodników) i teraz, ponownie, Szawi przywraca zawpodnikom chęć budowania tego projektu --> ponownie FCB staje się atrakcyjna piłarsko - odmłodzona, perspektywiczna i, mająca coś do udowodnienia.
Pozdro,
K

6

Fakt, Pedri ma niesamowity przegląd pola. Troszke mi tego jeszcze brakuje u Gaviego - oj aż się prosiło żeby wczoraj posłał prostopadłą piłeczke Depajowi jak ten się urwał.
Mam nadzieję, że to przyjdzie u niego (Gaviego) z czasem (jak i zimna głowa), to Ci dwaj panowie zawładną środkiem pola nie tylko w FCB, ale (możliwe), że w całej Europie.
Pozdro,
K.

0

a gdzie Puć?
Odpalił ostatnio przecież!

0

@FioletoweOczy zdziwiony? To było o nim wiadomo przed przyjściem. Jest dzikiem z mega odejściem, ale z jedną nogą niestety. Wg mnie, nie jest to zawodnik na pierwszą 11kę, okej do wejścia na podmęczonego przeciwnika i zrobienie wiatru.
Pozdro,
K.

1

Najlepsze:
- potrafimy zareagować --> odrabiamy straty
- awans
- Pedri
- to że Auba* potrafi być we właściwym miejscu o właściwej porze (*cały mecz miał raczej słaby);
Najgorsze:
- kontuzje;
- większość meczu grana "na stojąco"...tak, tak, wiem, trawa był za...i piłeczka nie chodziła tak szybko jak lubimy;
- rzucane przedmioty z trybun (ale to i u nas się trafi)
- sędzia ?

0

@juri90 I can feel your pain. "najgorszy ryj Realu.. Jak mnie ten gość irytuje" - ja mam tak z winicjuszem juniorem.

1

Oj Pedri, ja mam odwrotnie, zapomniałem o meczu już (bo był do zapomnienia), ale o Twojej brameczce nie ;)
Pozdro,
K.

1

@baarcelona ...grunt, że my walczymy o mistrza u nas!
Ja bym zalecał trochę pokory jednak (Galatę też mieliśmy wziąć na miekko), takie klubu jak West Ham / Rangers, to są bardzo (dla nas) niewygodne kluby. Lipsk, również potrafi zgrać fajną piłkę, więc...ja bym tam jeszcze nie dzielił skóry na niedzwiedziu.
Pozdro,
K.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?