0

@adambądkowski93 i troche mniej zwolnien z W-Fu, bo to modne ostatnio.

1

@Pogba i pewnie 4ta (jeszcze nisza) kwota.

0

Maszyna ruszyła...

1

@adukla no, no, tak jak z Dembele, który zapomniał tej głowy zabrać z BVB jak się w popłochu pakował.

0

@Pustelnik i tak do lata :/

1

@Greenalley oj, odjechała nam Europa strasznie (i nie mam tu na myśli tylko Barcy, ale całej LL).
Choć pewnie ten "wczorajszy" Bayern i tak by nam wklepał 3kę...
Mam nadzieję, że dzisiaj coś poszarpiemy, ale na dłuzsza metę potrzebujemy jakiejś nowoczesności.
Pozdro
K.

0

@juri90 kiedyś mieli ofertę, że można było wykupic u nich tzw @pass@ na jeden mecz za chyba 3-5£, ale jakos tego teraz nie widzé :/
Powodzenia, bo troché ch*jnia, ze nie ma tego gdzie zobaczyc... zawsze pozostaje wyjscie do knajpy ;)
Pozdro

0

W klubie panuje optymizm.

0

15-30min na murawie i kolejne 3m-ce przerwy.
Chciałbym się mylić i wierzyć, że Fati wróci w 100% zdrowy, silniejszy, i że da nam wiele radości przez nastepne kilka lat, ale (bazując na tym c owidizmy) rozum podpowiada inaczej niestety...
K.

0

@Tak666 ja bym troszkę polemizował... chłop gra wszystko ostatnio, ma sporo wiosen na karku, w ostatnim meczu odcinało mu prąd...niech odpocznie.
Nie powiedziałem nigdzie, że nie trzeba się starać żeby przejśc Napoli, więcej, trzeba się srogo napocić żeby wyrwać remis z Espaniolem, a nawet z taką Granadą.
Zwyczjanie, należy mu się odpoczynek i tyle.
Pozdro,
K.

1

1

@sokot nie ma komu grać w obecnej sytuacji:(

2

Mysle, że będzie coś podobnego do skladu zaproponowanego przez Marca* lub As.
*widziałbym Gaviego zamiast Nico
**obawiam się, że może zagrać Busi, choć wierzę, że mając na rozkładzie Valencię może wreszcie Xavi go posadzi.

1

@juri90 BT Sports

1

AS...hola, hola, hola....a co na to wasz księciunio winicjusz junior ? Umarł król, niech żyje król?
Marca: Świetna okladka :)
Mam nadzieję, że nasi dzisiaj przynajmniej pokażą serducho do walki.
Pozdro,
Dobrego dnia, do 18:45 ;)
K.

6

@amanter spokojnie, w klubie panuje optymizm.

4

Japierdziu... Auba - specjalista od LE, teraz doświadczenie Luuka w LE, jak dorzucimy do tego Riki-tiki-takę Pucia to jedziemy z każdym.
Na poważnie - jutro weryfikacja - mam ogromną nadzieję, że przynajmniej naszym (tym razem) będzie się chciało.
Pozdro,
K.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@krzywy się dziwię, że nie zrobili grafiki Mbappe w białej koszulce na tle plakatów z Benzemą i Casemiro ;) ??

2

Wielkie, wielkie rozczarowanie - nie ma mojego ulubieńca, księciunia z Madrytu, winicjusza juniora na okładkach !!!
Wracajac do meczu, absolutna dominacja PSG i tylko dzięki (Messiemu) i kortuła wynik jest, jaki jest.
Reszta europy odjechała nam - LaLidze strasznie... MC bez typowej 9ki pakuje 5 bramek i gra mega piłkę.
Mbappe, oj chłopak robi różnicę, pozyskanie go za darmo jest/będzie mega "ofertą"; szkoda, że (podobno) jedną nogą jest już u "białych" :( nam by się przydał bardziej niż piekielnie drogi Norweg (choć 9ki też potrzebujemy jak tlenu).
Nie wiem, może jakimś cudem Lapcio z Alemanym jednak tego Mbappe przekonają...
Pozdro,
K

0

A co na to pan Darek Mioduski...chyba nie przegapi takiej okazji?

0

Jak jeszcze wróci Keirrison vel K9 z wypożyczenia to będzie niezła paka u nas ;))

1

@trolownik on nawet jak nie był na wylocie to rzadko przychodził, a już na pewno nie na czas ;P

1

@adukla zawsze może zapytać Kuszczaka, on już tam swojego czas pracował nad wyprowadzeniem wzoru na to ;P

2

To jest Liga Mistrzów, na tym etapie nie ma słabych drużyn...a nie chwila...

5

Puć wciąga nosem Gaviego, Pedriego i Nico razem wziętych.
Jak nikt rozumie co znaczy riki-tiki-taka i...do tyłu.
Wierzę, że jeszcze odpali, tylko "konkretny" trener musi przyjść!
Pozdro,
K.

0

no i git, bédzie na Norwega...a nie, czekaj przecinek jest nie w tym miejscu!

0

Uffff, jest i on na okładkach - vincjusz junior - już myślałem, że kompletnie zapomnieli o swoim "kraku"...czuję, że dzisiaj coś "szczeli" księciunio.
Ja bym poszedł jeszcze dalej i powiedział, że to będzie jeden z najlepszych pojedynków w historii futbolu, a nie tylko LM ;P
Dobrego dnia.
K.

6

@koksik2700 ...nie było co gasić, bo ten "pet" tak naprawde nigdy nie odpalił*
*niektórzy ciągle wierzą i czekają ;)

4

ja, kiedyś zimą sprowadziłem Passata B5 w TDi'ku........oj był nie do zajechania...podobnie jak Adama, a i to był mój pomysł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?