kinioo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wroclaw
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@SalvioHexia brakowało pucia w środku ;)
0
@dzefrej234 killer................
0
Myślicie, że Haaland oglądał to "widowisko", podjął decyzję? Bedzie dzwonił do Alemany?
5
@TeDer o tak, tylko pucia jeszcze wczoraj brakowało. Nasz najlepszy pomocnik? Ty tak serio?
1
@HavertzKai slaby był, to fakt. Tylko kto, w trybie przyspieszonym, za niego?
1
Chciałbym napisać inaczej, ale nie zasłużyliśmy na awans.
Tyle.
Pozdro.
PS
Ansu znowu wypada na X-miesięcy???
2
Fajnie ta piłeczka chodzi, jeszcze tylko pucia brakuje.
0
@Cules2011 spokojnie, kwestia czasu.
2
Spokojnie, jeszcze 10-15 minut i Alba zajedzie tego Williamsa :p
0
Ten sabotaż Busiego w środku 2-3 razyna mecz to już takie jego zagranie firmowe sie robi powoli.
0
@HavertzKai kto ma wejść?
0
To daje około 7 goli na sezon.
Zaokrąglmy to do 10ciu goli na sezon...co, "po nowych pieniądzach", których rząda, daje każdego gola wartego 4 bańki ojro. Nieźle.
Już nawet nie chce mi się liczyć ile jest warta minuty gry tego pajaca.
1
@ramon59 o to, to.
9
@Gacek5 ...no, i puć też.
4
Pierdylion klubów w różnych dyscyplinach tak robi, a i Barca nie jest święta w tych sprawach. Niby obecna sytuacja z Gavim jest inna?
Dbajmy o swoj ogródek.
K.
0
@bady48 tan sam "pan agent" o mały włos nie pogrążył Camavingi... pazerna świnia
1
Chyba fair, nie?
1
@Kidd pytanie też, na ile taki zawodnik będzie dawał z siebie w tej końcówce sezonu (i kariery w FCB); mając na uwadze kończący się kontrakt oraz jego podatność na kontuzje.
Już wolę kogoś, kto zostawi serducho na boisku.
0
A za umtitiego nie ma, a nie, czekaj...
8
Jakby Tobie panie "agencie-frajerze", wystawić rachunek za te dni, kiedy Twój klient nie był zdolny do gry (jak to mówisz- nie mieliśmy możliwości gry nim), to byś się nogami nakrył. Zabieraj swojego pajaca, tylko pomóż mu spakować swoje klocki, bo pewnie tego też nie ogarnie.
Kończyć ten cyrk!
1
piłkarki, jak piłkarki, ale że Dembele nie ma?
1
"Saga związana z przyszłością Ousmane’a Dembélé dobiega końca"...ufff, fajnie, nareszcie, w końcu!
Jeszcze...tylko 48h, do piatku, do po obiedzie, jak tylko wróci z kibla, no ostatecznie do "zimniej zośki", ale wtedy to już na bank!
Parodia.
1
@prodigy ma ambicje chłopak, to widać!
0
@FCMichalo NIe chcę już oglądać jego gęby w naszym klubie, ale coś mam podobne przeczucia.
On, a przede wszystkim jego agent, przytulą znacznie więcej kasy* w lato, jak będzie wolnym agentem.
*jak się znajdzie naiwny ktoś oczywiście
K.
2
"Decyzja należy jednak do Francuza", o matko!
0
Dobrze, że nie paznokieć!
Paluszek i główka to...
Oj, niektórzy to się potrafią "ustawić"
0
Co za determinacja, brawo!
Tylko brać przykład...a nie, chwila...
0
Nie ma tego złego.
Fakt, że to konkretny grajek, mógł przyjśc za darmo, jednak pewnie jego pensja by do najniższych nie należała.
Po co płakać nad rozlanym mlekiem.
Pozdro,
K.
0
Alemany, kto jak nie ty?
0
@DamianBarcaCule absolutnie to rozumiem. Chodzi mi o to, ze barca powinna podjąć bardziej stanowcze kroki itp. Wiem, że stoi za tym biurokracja itp, ale taki brak szacunku jaki ten debil pokazuje ostatnio (jak i przez większość czasu jego "kariery" w FCB) to jest jakiś absurd. Ukrócić i tyle, nikt nie stoi ponad klubem.
Pozdro.