kinioo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wroclaw
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PaCo oby, fajnie by było. Jednak to my ostatnio jesteśmy dymani na kasę. Plus jest taki, że teraz mamy Alemany, a ten, z tego co widać, w kaszę sobie dmuchać nie da.
Czy bedzie to 15milionów czy 40, wierzę, że Gaya u nas zawita.
Pozdro,
K.
1
@dzefrej234 mhm, jeżeli uważasz, że Gaye puszcza za 15mln, to ok, przy obecnym rynku moz a uznać to za grosze. Obawiam się jednak, że cena (niestety) może być dużo wyzsza.
6
48 godzin za długo.
0
Jak kilka dni temu przeczytałem coś takiego: "There will be no goal line technology in the Spanish Super Cup in Saudi Arabia. However, VAR will be in use" to odetchnąłem z ulgą.
A tak na poważnie, gratki dla "białych".
Pozdro,
K.
3
@CulesKamil Gaya byłby idealny, ale ile wg Ciebie tch "groszy" by trzeba nazbierać?
0
"Kto nie ma w głowie, ten ma w nogach"...czy jakos tak to szło.
0
Historia lubi się powtarzać...
0
@FCBurnley on, jak on, jego agent, przecież Dembus sam butów zawiązać nie umie.
3
Pozbyć się. Zapomnieć. Zamknąć temat.
0
Jeszcze odpali.
0
@kejdzi morata :p
5
No hello!
"...nie da się uwieść Florentino Pérezowi*" oj, był już taki jeden co uległ "urokowi" Pere$$$a i dał mu stołek prezydenta RM, a kochał BArce i ich kibiców. (*choć uważam, że info z Araujo-Perez to jest zwyczajnie wyssane z palca).
Wracając do samego Araujo, przedłużenie/polepszenie kontraktu to jest must tu i teraz - byle z głową, nie tak jak Barto, ale wierzę w Alemany, że znajdzie rozwiązanie win-win.
Pozdro,
K.
1
@wdokk zgadza się. Mam nadzieję, że kiedyś tak własnie będzie można napisac/powiedzieć. Póki co, dajmy mu czas, a przede wszystkim "oddychać" nie wywierając niepotrzebnie presjii.
Pozdro,
K.
5
Z całym szacunkiem dla naszego "killera" (też niesamowicie się cieszę, że wrócił i co ważne strzela bramki), ale czy Mundo podało liczbę rozegranych minut Lewego i Norwega i porównało je z minutami Fatiego?
Lewy: ponad 2k; Haaland: blisko 1,5k Ansu: 420
Pozdro,
K.
0
@lukkobe widzę, że mamy podobne odczucia. Dest, tak, też mi się tak wydawało. Wiesz, co, niestety to szukanie PO już troszke trwa i parę niewypałów było - z drugiej strony Dani bardzo wysoko zawiesił poprzeczkę.
Dokładnie o to mi chodziło, co do weteranów, o czym piszesz.
Też bym chiał Haalanda bo jest zwyczajnym dzikiem, ale... czy do końca pasuje do wizji Xaviego??
Norweg to zakupowa obsesją Laporty (albo dobrze mydli oczy) w połączeniu z przebojowościa i smykąłka Alemany to może być różnie. Poza tym znane są przypadki Kubali, Di Stefano...o podbieraniu/podkupywaniu sobie grajków RM-FCB.
Nic, trzeba wierzyć, kibicować dalej i patrzeć jak młodziki się rozkręcają, bo póki co, ten cały kryzys może nam wyjśc na dobre przyszłościowo (mam nadzieję, że nie tak daleko przyszłościowo).
PS.
Gavi - ja jestem "zakochany" w tym dzieciaku (troszkę ostudzi głowę i będzie mega grajek) - dla mnie taki Bakero ;)
3maj sie.
Do następnej dyskusji.
K.
3
Myśłałem, że to o tego Oscara chodzi, co to tam w Chinach pyka teraz ;P
0
Wiadomo juz czy Busi z Dembele wyjdá w pierwszej 11ce?
2
Zarządzie - nie spierdo*cie tego!
Z tym porównaniem do Puyola to ja bym jeszcze troszkę poczekał, ale potencjał jest i to olbrzymi!
1
@lukkobe Hej. Prawda.
1. Dest - też wydaje mi się, że Xavi jakby go skreślił --> tylko kto w zamian?
1A. Co do "inteligencji" boiskowej to Dembele też nie ma jej za wiele (tej poza boiskowej też), a (podobno) Xavi go chce zatrzymać (dla mnie do odstrzału).
2. Dobrze, że wspominasz o "rdzeniu" na przyszłośc/lata --> tutaj własnie widzę: Pedri-Gavi-Nico - oj, jak ja bym chciał powtórkę z rozrywki - Iniesta-Xavi-Busi!
2A. Też uważałem Franka za "mózg" zespołu na lata...ale straszny zjazd formy - skąd, nie wiem. Jak mówisz - nasza młodzież wyglada o niebo lepiej na chwilę obecną.
3. "Luka doświadczeniowa" - masz racje co do Pique, Busiego, Alvesa - ich doświadczenie/autorytet jest nie do przecenienia, ale, tak jak wspomniałem, powinni schodzić ze sceny (patrz --> zdecydownaie mniej minut na boisku, no chyba, że knotuzje dyktują inaczej);
4. Araujo - nie wymaga komentaża. Przedłużenie/polepszenie kontraktu to jest mus! Mówiłem już - zarządzie, nie spierdo*cie tego!
4A. Jak się troszkę bardziej ogarnie boiskowo/taktycznie to będzie mega kozak. Wyprowadzanie piłki też kuleje, ale tutaj z pomocą przychodz Garcia --> też ma potencjał (oboje powinni chłonąć to, co dobre od Pique);
5. Gaja - oj tak. Trzymam mocno kciuki za Alemany w tej kwestii.
Czas pokaże, ale po wczorajszym napawa to optymizmem, do tego widzać, że Xaviemu się chce, a to ważne (zobaczymu jak długo ;) )
Pozdrawiam,
K.
0
@lukkobe zgodzę się, że są potrzebni i wierzę/mam nadzieję, że np taki Nico wiele się nauczy od Busiego, Dest od Alvesa (choć tutaj nie wiadomo jakie są zamiary zarządu wzgl Desta) itd... Jednak powoli trzeba schodzić ze sceny (a czasem im pomóc zejść). Poza tym znalazłbym jeszcze kilku innych sabotażystów w naszej ekipie...troszkę młodszych od wymienionej przez Ciebie trójki.
Pozdro.
K.
0
Mino wszystko powiało optymizmem.
Usunąć sabotażystów.
Pograć/potrenować wreszcie w pełnym składzie.
Wierzyć, że Alemany ma jeszcze nie jednego asa w rekawie.
Dać nam wszystkim trochę czasu.
PS: wydaje mi sie za jak to: Gavi-Pedri-Nico zacznie hulać na najwyższych obrotach to może być dobrze, może być bardzo dobrze.
3
Naprawdę dobry mecz Busiego.
Myślę, ze agent Dembele jutro może podnieść swoje wymagania.
Poza tym, z Pedrim, Fatim, Gavim, Nico, zaczyna to wyglądać i napawa optymizmem.
Szkoda, ze tracimy 2 bramki z niczego.
0
@wacha19 ależ absolutnie się zgodzę. Wielokrotnie to podkreślałem tutaj i.... zostałem wyzwany od głąbów i sezonowców, przez znafcow i "prawdziwych" kibiców pamiętających czasy....Guardioli.
0
Wierzę w doświadczenie i boiskowe cwaniactwo Daniego, bo (nie oszukujmy się) wieku nie oszukasz jeśli chodzi o start i szybkość.
Oby nie było jak z Bartrą i Walijczykiem.
0
@wroner oj, oj, oj, uważaj żeby Cię nie zlinczowali (co niektórzy "fani/znafcy" tutaj) i nie zwyzywali od: sezonowców, głąbów itp po takiej (rozsądnej) wypowiedzi.
Pozdrawiam.
1
@Janek_7 "zdrowy" - słowo klucz; jeszcze dodałbym "ogarnięty"' a póki co ani jedno ani drugie sie nie sprawdza' a trochę czasu minęło.
0
No i jeb*o.
A tak na poważnie - zaskoczeni?
3
@Xonar o to, to.
Niepokojące jest jednak to: "Xavi ma ponoć mocno naciskać na pozostanie Francuza na Camp Nou"...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Mądry chłop, to mądrze gada!
Panie "agencie", jeżeli akurat mowa o pana kliencie, to niech pan wierzy, że jest wiele rzeczy z nim związanych, które jest nam trudno zrozumieć.
Szczerze mówiąc, to już mi się nawet nie chce ich (z)rozumieć.