kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
3
@Filipem Tak szczerze, to czytam te twoje posty i to wygląda jak na wpół pisane z AI, ale mniejsza z tym. Oczywiście, że podważam logikę, jako narzędzie. Bo to narzędzie nie jest obecnie wystarczające do zrozumienia tego, co nie podlega regułom naszej rzeczywistości. I też jest to wiara z mojej strony, tak samo jak twoje przekonanie o pierwszej przyczynie.
2
@Kapitan hawk Niee, nie ma szans XD
4
W sumie, to zastanawia mnie, dlaczego Kościół nie ogłosił jeszcze żadnej krucjaty przeciwko sztucznej inteligencji. Przecież rozwój AI to jest de facto współczesna budowa wieży Babel - tworzenie sztucznego Boga.
1
@Filipem Dla nas nieskończoność jest absurdem, bo w rozumowaniu opieramy się na znanych nam zasadach. A co, jeśli istnieje coś, co wykracza poza te zasady? Ja uważam, że zrozumienie "początku" prawdopodobnie leży poza naszą granicą możliwości.
3
@Filipem A dlaczego Pierwsza Przyczyna, a nie regres nieskończony? Dlaczego musi BYĆ ta Pierwsza Przyczyna? Świat zrobił dla nas wyjątek, żebyśmy mogli go zrozumieć?
0
@Hosh Może i racja, ale budowano go na największy talent w polskiej piłce od lat
0
Ale niewypał. 10 mln z już wliczonymi bonusami w tę kwotę?
0
@danijacek Liczby ma lepsze Ferran, a Lewy w Barcy to w 90% liczby.
2
Powiedział mu szczerze, że to Messi jest GOAT'em. No i nie ma co się dziwić reakcji Ronaldo, biedaczyna.
2
@Luciano99 Też wystarczy spojrzeć na to, co się obecnie dzieje z AI. Mamy taką technologię, wielki przełom, fantastyczne narzędzie do nauki i samorozwoju, do wspomagania swojej kreatywności... A co robią z tym ludzie?
"wygeneruj jej zdjęcie w przezroczystym bikini @grok"
Przez ostatnie parę dni na twitterze były miliony takich postów, jak nie więcej, od kiedy Elon Musk pozwolił na to Grokowi. Albo od usrania jest jakichś seksualnych chatbotów itd... Szkoda gadać...
1
@Kgorecki2500 A za 3 lata w Jagielloni Białystok
0
@AlexDark00 Potrafi, potrafi.
3
@masik86 Flick nie zmieni całego systemu gry dla Cancelo.
4
@Arden Ale musi być też dobrze ofensywnie. Mogę pójść na kompromis i wstawić De Jonga do obrony za Erica.
1
Idealny skład?
Lewandowski
Rashford - Raphinha - Yamal
Pedri - Fermin
Balde - Cubarsi - Eric Garcia - Cancelo
Joan Garcia
Nam bronić nie kazano.
0
@LOPEZ16 Nie chce mi się wierzyć, że Yamal będzie miał kiedyś zjazd formy... Ale wiadomo, jak to jest z piłką. Jedna kontuzja i wszystko może się zmienić. A kontrakt ma długi, aż do 2031, co jest zarówno plusem, jak i minusem :/
1
Ciekawe, że jeśli wierzyć Capology, to Lamine Yamal już teraz jest najlepiej zarabiającym piłkarzem Barcelony.
7
@Stinger_ Też o Messim wiele mówi to, że nawet w PSG nie dostał takiego kontraktu, jaki miał przez kilka poprzednich lat u nas.
2
@michaleu jednostkę centralną*
0
@Gall Nie wiem. Może dlatego, że najpierw trzeba by go zarejestrować, a ewentualne przychody powiększyłyby limit dopiero za rok.
2
@Robert_Kubica Na skrzydłach więcej zmienników nie potrzebujemy.
0
@wojopancer To akurat bez znaczenia. Cancelo też młody nie jest, ma 31 lat. W obu przypadkach to byłby transfer ze względu na poziom sportowy, a nie inwestycja w przyszłość.
0
@Gall Nie są w stanie go opłacić? Nie widziałem nigdzie, żeby Inter Miami narzekał, a płacą mu coś koło 100 mln rocznie. U nas nie dostałby nawet 1/4 tej kwoty.
1
@Dankho94isback Leo to jest jednak potężna machina marketingowa, na pewno by się zwrócił, dopóki innym piłkarzom byśmy nie zaczęli rozdawać kosmicznych kontraktów.
1
Jeśli Cancelo po prawie dwóch latach na pustyni może wrócić do Barcelony, to dlaczego Leo Messi nie miałby do nas wrócić z amerykańskiego placu zabaw dla emerytów?
1
@Derean Jeden transfer by wystarczył. Z Haalandem Flick by tak gotował... No, ale to niemożliwe.
0
@HypeR Gandalf Szary.
0
@Elprofesorxx A dlaczego masz decydować już teraz? Znajdź sobie jakąś pracę tymczasową, nawet na parę miesięcy, daj sobie rok czasu. Na pewno na plus byłby rozwój w kierunku jakiegoś fachu z dziedziny prac fizycznych, bo aktualnie, w czasach, gdy tak dynamicznie rozwija się AI, żadna praca umysłowa / biurowa nie jest pewną inwestycją.
0
@kuz Dlaczego nie? Przy spełnieniu dwóch warunków - krótki kontrakt i niska pensja, ten transfer byłby świetną okazją.
0
@Lanosss Wiesz, to, że teraz Nico sobie gdzieś tam teraz radzi, to nie znaczy, że radziłby sobie tak samo w stylu Xaviego. On potrzebował innego profilu zawodnika i tyle. Zauważ, że za Flicka pozycja defensywnego pomocnika już nie istnieje w takiej formie, jak za Xaviego.
To, że Oriol to było najlepsze, co mógł mu dać zarząd po odejściu Busquetsa, to już nie jego sprawa. Oczywiście błędem było też to, że sprowadził Lewego, który nie za bardzo pasował do jego stylu, ale też wątpię, że to była samodzielna decyzja Xaviego.