4

@Douglas Szkółka nas ratuje, boję się co by było, gdyby znikąd nie pojawili się tacy goście jak Yamal, Cubarsi albo Fermin...

0

@maroon No, parę jest z tego stycznia, ale czy te parę dni robi aż taką różnicę?
Edit: Aha dobra, rozumiem XD.

3

@marcin62 Wiele mówi to, że on dosłownie ma na dziewiątce pierdzielonego Erlinga Haalanda, a i tak sprowadza ZMIENNIKA na tę pozycję za 75 milionów.

12

Guardiola co mógłby całą 11stkę zmontować tylko z zeszłorocznych transferów XD

12

@Arden Takiej osobie od razu kula w łeb. Tutaj nie ma żadnej przestrzeni do leczenia.

0

@July_6_BcN ten kto ma więcej herbów zawsze ma rację.

3

Uważacie, że to sprawiedliwe, jak zgadzacie się z czyimś postem, ale nie zostawicie mu herba? Ja na przykład uważam, że to niegodziwe.

0

@Czajka90 Też mi się podobają

22

Raphinhodependencia?

0

@Lucerfi Czyli proporcjonalnie do minimalnej nadal kosztuje tyle samo.

6

Oczywiście, że tak. Nie ma drugiego takiego meczu, który ma atmosferę jak El Clasico.

1

Andreas Christensen przez kontuzje opuścił 56 spotkań za kadencji Flicka. Do tego dojdzie jeszcze prognozowane 21 spotkań w wyniku obecnego zerwania więzadeł.

Go nie ma w klubie już od dawna.

0

@priest9999 big chances missed też odnosi się tylko do akcji zakończonych strzałem.

0

@AmigoBlancos Mbappe pewnie znowu ustrzeli hat-tricka i przegra mecz.

19

Zupełnie niezasłużona, chociaż miesiąc miał dobry. Nawet tylko w samej Barcelonie było dwóch lepszych, Joan Garcia i Rapha.

2

@ZwyklyCuler48 xG (oraz statystyki pokrewne, typu zmarnowane wielkie szanse itp.) jest statystyką mocno wprowadzającą w błąd, bo nie liczy tych sytuacji, w których nie oddano strzału. Czyli mamy na przykład Ferrana, któremu nie udaje się przyjąć łatwej piłki na sam na sam z bramkarzem, ale w statystykach ta sytuacja nie zostanie zapisana jako zmarnowana szansa, tylko jako nieudane przyjęcie i tyle.

1

@maroon W gruncie rzeczy, cały świat i każda powstała na nim ludzka cywilizacja opierały się w większym (np. Europa feudalna i kolonialna) lub mniejszym stopniu (współczesny regulowany kapitalizm) na wyzysku i nieuczciwości. Taka już jest nasza natura...

0

@Hosh I kto tu zawinił, zakładając, że to prawda? Elon, czy jego rodzice?

2

@MesQueUnClub_87 Mimo wszystko, dzięki inicjatywom Elona Muska ludzkość idzie do przodu. To on zainwestował wielkie pieniądze w Open AI i raczkującą wówczas sztuczną inteligencję, to on kieruje firmą, która buduje obecnie najbardziej efektywną rakietę, która posłuży w nadchodzących projektach kosmicznych. Do tego auta elektryczne, neurotechnologie, robotyka... Te pieniądze nie są tylko próżnym materializmem, zresztą sam Elon pozbył się bodajże wszystkich swoich nieruchomości, jachtów i tak dalej. Nadal ma dostęp do wszelkich luksusów, rzecz jasna, bo dla człowieka o takim statusie wszystkie drzwi są otwate, ale też nie jest to gość, który tylko siedzi na fotelu i obserwuje, jak numerki rosną. Pracuje znacznie więcej godzin, niż szeregowy Kowalski.

0

Myślę, że zagra Ferran w wyjściowej 11stce. Lewy gra ostatnio tak mało, że najzwyczajniej w świecie nie jest w rytmie meczowym. Nie można ryzykować wystawienia go na klasyk.

1

@marcin62 I bardzo dobrze, że tak zrobił. Kasa od zboczeńców, napaleńców i półmózgów pójdzie na rozwój sztucznej inteligencji.

1

@Hosh No właśnie. Ferran nawet mu tam fryzurkę poprawił, coby nie musiał się później rozpraszać jak Gyokeres.

4

Przez chwilę to wyglądało, jakby Ferran zamierzał się z kłami na ramię gościa z Atletico. Czyżby tam gdzieś kamuflował się zespół Gryzonia? Jak na razie minęło kilka lat i symptomy się nie powtórzyły, ale trzeba go obserwować.

0

@Starrk Pewnie tak, ale jesteśmy do tego coraz bliżej. Kwestia kilku lat.

0

Roboty składają roboty...

3

@prodigy Bo ten wykres skupia się w 80% na statystykach ofensywnych

0

@szela1899 Flick go nie oszczędza od powrotu po kontuzji, gra wszystko, nawet z jakimiś fryzjerami z 4 ligi. Taka eksploatacja musi prowadzić do osłabienia motoryki. Chociaż ja tam żadnego wozu z węglem nie widzę, wciąż bawi się jak chce na boisku.

2

@MaFCB Akurat Athletic miał mnóstwo szans i to głównie nieudolności ich napastnikow w wykończeniu akcji zawdzięczamy czyste konto. Spokojnie mogli ze 3 bramki strzelić.

6

Mocny początek Gyokeresa w Arsenalu.

1

Żeby zaraz Simeone nie wyleciał, bo to Atletico jest naprawdę słabe, a wyniki jeszcze gorsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?