0

Ale teraz Kamiński zmarnował setkę... Wystarczyło biec przed siebie, a tu piłka uciekła.

0

Myślicie, że zwolniliby Arbeloę po jednym meczu, jakby odpadł z pucharu? Ciekawe, czy wtedy też znaleźliby kolejnego "lepiej zapowiadającego się" trenera od Alonso.

1

Ale tam w Monachium to dzisiaj jeszcze większe aktorstwo niż w Madrycie. Gość wbiega w łokieć gościa z Kolonii, a później wije się w piekielnych mękach na ziemi po musnięciu.

0

@CLS63AMG Dzięki, obejrzę sobie w wolnym czasie. Ale dalej nie widzę w jaki sposób posiadanie elektrowni jądrowej łączy się z posiadaniem broni jądrowej. Jest masa państw, które mają jedno, a nie mają drugiego.

2

@Eklerek Byleby nie samobój Kamińskiego, jak ostatnio :/
Chociaż przysłużył się wtedy Lewemu, zabierając gola Kane'owi.

3

Kolonia na 1-0 z Bayernem

2

@kubix05 Nie ma i nie będzie drugiego takiego Snape'a

0

@Katalończyk 99 Od paru spotkań gra słabiej, przestał też robić liczby. Przydałby mu się jakiś gol. Na razie z Bayernem ma dwa (jeden samobójczy), więc szansa jest.

0

Tak oglądam tego Kamińskiego w meczu z Bayernem i chyba ta dobra forma już się skończyła. Oby nie wrócił na ławę...

0

@Zieliniak To kwestia ryzyka. Tutaj, żeby trafić, Rashford musiałby uderzać po słupku. Celem nie jest uderzenie tak, żeby dać szansę bramkarzowi na popełnienie błędu, tylko tak, by bramkarz nie mógł tego strzału obronić.

6

@Roobo Jakoś nie widzę przełącznika "jestem z małego miasta" na allegro, nie ma go też jak kupuję żarcie w biedronce, elektronikę, leki, ubrania, paliwo, opłacam internet, subskrypcje, wyjazd na wakacje itd... Już nie wspominając o większym sprzęcie - samochodach itd. Jedyna różnica to koszty jedzenia na mieście / wynajmu (ale to naturalne, że za mieszkanie w stolicy i dostęp do całej tej infrastruktury zapłacisz więcej, niż za mieszkanie w przeciętnym miasteczku)

1

@heniusss Ferran pressujący mniej niż Lewy XD. Przecież to się zawsze wymienia jako jedną z jego głównych przewag. Ale wiadomo, że LR ma lekki confirmation bias w stosunku do pressingu Roberta.

2

@Roobo "Bo zanika różnica między osobą pracującą np w Warszawie a np gdzieś w małym miasteczku gdzie są inne koszty życia."

Dlaczego magazynier z małego miasta ma zarabiać mniej od tego z Warszawy, mimo, że wykonują tą samą pracę?

0

@CLS63AMG broń jądrowa nie jest potrzebna do stawiania elektrowni jądrowych

0

@MOLESTA Akcja akurat wyglądała lepiej niż na screenie, tylko Rashford jakos niemrawo się z tą piłką zabrał. Gdy ją dostał miał tak z 5 metrów przewagi nad obrońcami.

1

@Starrk Nie ma Gołoty, a jest Błachowicz i Jędrzejczyk? Albo Kieliszkowski?

2

@tadzik447 Dla mnie to w ogóle nie jest za duża kwota (a byłem na początku sceptyczny, nawet co do samego jego wypożyczenia).

0

@CLS63AMG Żadne państwo nie powinno już się zajmować tą technologią.

5

Gdyby Rashford kończył takie akcje to nikt by się nie zastanawiał, czy 30 mln to za duża kwota.


0

@kuz Też trzeba zauważyć, że ultraofensywny styl Flicka mocno premiuje napastników i Rapha też z tego bardzo korzysta. Np. taki Lewy w poprzednim sezonie wykręcił najwięcej goli w Europie (egzekwo z żółwiem), a jednak nie uważam, żeby sportowo był lepszy od tego co było za Xaviego.

1

@ShawnC Liczby robił, to akurat na plus i dlatego nie powiedziałbym, że bezużyteczny. W mistrzowskim sezonie Xaviego to jego gole i asysty dały nam najwięcej punktów, więcej od Lewego i Pedriego.
Ale poza liczbami faktycznie niewiele miał zalet. Coś jak Rashford obecnie.

8

Rapha przed i po przyjściu Hansiego Flicka. Co ciekawe, Rapha został przeniesiony na lewe skrzydło jeszcze w końcówce kadencji Xaviego i zanotował wtedy szereg dobrych występów, m.in 3 gole w dwumeczu z PSG.

0

@Zoker na podwórku to akurat zawsze bez spalonego się grało

0

@daniel32778 To są 4 pełne mecze z kawałkiem, więc jak najbardziej mógł więcej strzelić.

0

Robert Lewandowski - ostatnie 10 spotkań:
- 375 minut, 2 gole i 1 asysta

Słabsza forma, ale miejmy nadzieję, że mecz z Realem przywróci go do życia.

1

@daniel32778 A wiesz, że Vinicius był w tamtym sezonie połamany tak przez 1/3 sezonu? W przeliczeniu na minuty zaliczał udział bramkowy o ok. 25 minut częściej od Yamala z poprzedniego sezonu. Zresztą, to był gość od wielkich meczy - hat-trick z nami w finale superpucharu, 2 gole z Bayernem w półfinale LM, gol z BVB w finale, świetny klasyk ligowy...
Zresztą, wiadomo, że liczby nie są najważniejsze. Vinicius to jest profil aktywnego skrzydłowego i w tamtym sezonie musiał ciężko pracować na każdą liczbę, wiemy, jakim stylem wtedy grali, bez dziewiątki.

1

@norbi77 Wiesz, to, że Vinicius i Bellingham mają teraz gorszą formę nie znaczy, że przez ostatnie lata nie byli TOP 3 w swojej pozycji na świecie.

0

@RosjaninBut Tylko rzecz w tym, że my nie potrzebujemy kogoś mającego perspektywy rozwoju na pozycji, na której gra Rapha po 80-90 minut w każdym meczu. Potrzebujemy typowego zmiennika, żołnierza, który już z miejsca wniesie porządną jakość. Dla mnie Rashford idealnie pasuje do tej definicji.

3

@Herato Nie powiedziałbym, że to efekt nowej miotły. Po prostu wrócił Rapha po kontuzjach i Rashford może już grać tylko ochłapy. Nie gra, bo rywalizuje z najlepszym na świecie na tej pozycji. To nie ma nic do czynienia z formą.

4

Niemożliwe, że on nie wyciągnął z takiej przemowy żadnych wniosków... Chyba, że to Ancelotti kazał mu nie pressować w Realu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?