0

Nie no, tutaj trzeba dorysować buta. To jest escandalo, że w ogóle jeszcze to rozpatrujemy.

0

Znowu buta dorysowali?

1

Gdzie tam był spalony...

0

A teraz Yamal powinien to strzelić. Ależ my kreujemy dzisiaj szans.

2

Yamal już dzisiaj 2 asysty na koncie w lepszym świecie

0

@brd42 No jak było dobre? Jesteś w stanie w ogóle powiedzieć, do kogo on podawał? Bo ja tam nie widziałem nikogo w promieniu 2 metrów od tego podania.

0

@SelloutCrowd Podanie Fermina było do bani?

0

Yamal co zrobił... Messi

1

@RobsonPL Lewandowski, młody jest, potencjał ma.

0

@SelloutCrowd Pewnie VAR by się zepsuł akurat.

1

Musi być faul niestety.

1

Faul był przecież.

1

@Dankho94isback Tylko pytanie, czy będzie w odpowiedniej formie, by grać w wielkich meczach. Raczej wątpliwe. Napastnik bez gry jest jak bez tlenu.

0

Robert Lewandowski wyszedł w wyjściowym składzie jedynie w 2 z ostatnich 8 spotkań.

2

@vangoor A w 2014 roku Bayern sprowadził Lewego za darmo.

2

@LukaszFan Jest eco, ale Niemcy się przestraszyli Fukushimy.

3

Niemcy zorientowali się, że całkowite porzucenie atomu było błędem. Ale teraz już jest za późno.

0

@Fog_W_1899 A co, nie można po nim cisnąć? Ma jakiś immunitet? Jak Lewandowski miewał u nas podobne serie, to też o tym pisałem.

4

Julian Alvarez, ostatnie 10 spotkań - 1 gol, 1 asysta (jeszcze 40 minut dzisiaj, by poprawić ten wynik)

1

@MirusAmisz Pytanie, czy stylowo będzie pasować. Raczej nie kojarzę go z subtelności, a przy Harry'm Potterze trzeba wiedzieć, kiedy zwolnić tempo.

6

Matko jedyna, czego to ludzie nie wymyślą...

4

Ciężkie zadanie przed Zimmerem. Ale z drugiej strony - oryginalną serię komponowała czwórka - Williams (1,2 i 3), Doyle (4), Hooper (5 i 6), Desplat (7 i 8) i wszyscy poradzili sobie świetnie, może za wyjątkiem Doyle'a.

2

@Bogan Styl Xaviego bardziej mu sprzyjał, wtedy bardziej potrzebowaliśmy rozegrania od tyłu, no i wiadomo, że nie musiał trzymać wysokiej linii.

12

@Messibestplayerintheworld Te pierwsze kilka miesięcy Cubarsiego to była klasa światowa

1

@Dankho94isback Paradoksalnie, są lepsze niż większość drużyn La Ligi (z wyłączeniem nas, Realu i Atletico.

Jak sobie wyjmiesz Real i Barcę z La Ligi, a z Bundesligi Bayern, to tak wyglądają średnie wartości rynkowe klubów:
La Liga - 163 mln euro
Bundesliga - 227 mln euro

4

Chore liczby Bayernu Kompany'ego.

3

@IronSanHybrid Jason Momoa jako Hagrid mnie pokonał XD

5

Szkoda tego pseudo spalonego bo gol był całkiem zacny.

3

@blakkudium Szkoda, że tak się to potoczyło. Po tym kapitalnym pierwszym sezonie w Fenerbahce liczyłem na to, że pójdzie do Premier League, no ale nic. Tragedii nie ma.

0

@SeWo77 Wielbłądzi mistrz 16/18

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?