kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
Nie no, tutaj trzeba dorysować buta. To jest escandalo, że w ogóle jeszcze to rozpatrujemy.
0
Znowu buta dorysowali?
1
Gdzie tam był spalony...
0
A teraz Yamal powinien to strzelić. Ależ my kreujemy dzisiaj szans.
2
Yamal już dzisiaj 2 asysty na koncie w lepszym świecie
0
@brd42 No jak było dobre? Jesteś w stanie w ogóle powiedzieć, do kogo on podawał? Bo ja tam nie widziałem nikogo w promieniu 2 metrów od tego podania.
0
@SelloutCrowd Podanie Fermina było do bani?
0
Yamal co zrobił... Messi
1
@RobsonPL Lewandowski, młody jest, potencjał ma.
0
@SelloutCrowd Pewnie VAR by się zepsuł akurat.
1
Musi być faul niestety.
1
Faul był przecież.
1
@Dankho94isback Tylko pytanie, czy będzie w odpowiedniej formie, by grać w wielkich meczach. Raczej wątpliwe. Napastnik bez gry jest jak bez tlenu.
0
Robert Lewandowski wyszedł w wyjściowym składzie jedynie w 2 z ostatnich 8 spotkań.
2
@vangoor A w 2014 roku Bayern sprowadził Lewego za darmo.
2
@LukaszFan Jest eco, ale Niemcy się przestraszyli Fukushimy.
3
Niemcy zorientowali się, że całkowite porzucenie atomu było błędem. Ale teraz już jest za późno.
0
@Fog_W_1899 A co, nie można po nim cisnąć? Ma jakiś immunitet? Jak Lewandowski miewał u nas podobne serie, to też o tym pisałem.
4
Julian Alvarez, ostatnie 10 spotkań - 1 gol, 1 asysta (jeszcze 40 minut dzisiaj, by poprawić ten wynik)
1
@MirusAmisz Pytanie, czy stylowo będzie pasować. Raczej nie kojarzę go z subtelności, a przy Harry'm Potterze trzeba wiedzieć, kiedy zwolnić tempo.
6
Matko jedyna, czego to ludzie nie wymyślą...
4
Ciężkie zadanie przed Zimmerem. Ale z drugiej strony - oryginalną serię komponowała czwórka - Williams (1,2 i 3), Doyle (4), Hooper (5 i 6), Desplat (7 i 8) i wszyscy poradzili sobie świetnie, może za wyjątkiem Doyle'a.
2
@Bogan Styl Xaviego bardziej mu sprzyjał, wtedy bardziej potrzebowaliśmy rozegrania od tyłu, no i wiadomo, że nie musiał trzymać wysokiej linii.
12
@Messibestplayerintheworld Te pierwsze kilka miesięcy Cubarsiego to była klasa światowa
1
@Dankho94isback Paradoksalnie, są lepsze niż większość drużyn La Ligi (z wyłączeniem nas, Realu i Atletico.
Jak sobie wyjmiesz Real i Barcę z La Ligi, a z Bundesligi Bayern, to tak wyglądają średnie wartości rynkowe klubów:
La Liga - 163 mln euro
Bundesliga - 227 mln euro
4
Chore liczby Bayernu Kompany'ego.
3
@IronSanHybrid Jason Momoa jako Hagrid mnie pokonał XD
5
Szkoda tego pseudo spalonego bo gol był całkiem zacny.
3
@blakkudium Szkoda, że tak się to potoczyło. Po tym kapitalnym pierwszym sezonie w Fenerbahce liczyłem na to, że pójdzie do Premier League, no ale nic. Tragedii nie ma.
0
@SeWo77 Wielbłądzi mistrz 16/18