kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@Matt_i1992 A po co ją przyjmować, jak to powiedział pewien angielski komentator - just put it in the net
0
Ale to odbicie od sęka na 2 metry w górę to takie XDDD. Arabia czeka niestety
1
Matko jedyna przenajświętsza on to prawie zmarnował...
0
@Jackazz Już nieraz uderzał i nic z tego nie było.
1
Dlaczego on to gwizdnął? Przecież to byłaby seta XDD
5
Gol samobójczy - jest
Zmarnowana seta - jest
Piłka odbijająca się od sęka - jest
Pretensje do kolegów - jest
Na razie Robercik w swoim prime.
0
Jeszcze tylko czerwa brakowało...
2
Tylko jeden zawodnik ma w tej kolejce Ligi Mistrzów niższą ocenę od Roberta Lewandowskiego (Sofascore). Jest to Harry Kane z wynikiem 5.7, obecnie również rozgrywa mecz.
0
Pierwszy gol samobójczy po ponad 950 rozegranych meczach w karierze... Co za pech
0
@Peciak Flick już nieraz wystawiał Rashforda na dziewiątce
2
Bilans Robeta Lewandowskiego w Lidze Mistrzów tego sezonu:
6 spotkań
293 minuty
-1 gol
0 asyst
0
@Peciak Nie może być inaczej, jak nie strzeli dubletu zaraz to o wyjściowej może pomarzyć.
2
Dzisiaj Lewy występ na 1. Zero pozytywnego impaktu na grę, do tego samobój... Tragedia. Jeszcze tylko zmarnowanego karniaka brakuje.
2
Pierwszy samobój Lewego w karierze?
1
Lewandowski absolutny szajs jak za najgorszych momentów za Xaviego.
0
@654321 Tak, też miał parę kuriozalnych strat w groźnych miejscach
0
Mmm Robertcik ale podanie przeszywające zapodał. Weszło jak w masło.
1
Matko jedyna co ja oglądam... Czy oni 5 podań potrafią wymienić bez jakiegoś upokarzającego błędu?
0
De Jong klasowe podanie klasowego pomocnika
2
Pedri fatalna forma w ostatnich 3 meczach, cały czas jakieś głupie straty.
0
Nasza obrona to jest jakieś prima aprilis dzisiaj, fart, że dwóch żółtek nie dostaliśmy już
0
Trzeba sprzedać tego Flicka póki możemy i kupić Xabiego Alonso.
0
Dlaczego on nie dośrodkowuje... Przecież Lewy za Xaviego miał masę fajnych wrzutek, a u Flicka w ogóle tego nie robi.
0
Lewandowski póki co zamyka twarze wszystkim swoim zwolennikom
1
Wyborny strzał milordzie
17
Alvarez z przeghostowanym kolejnym meczem. Nowe, nie znałem.
4
Matko jedyna, Hansi w końcu wystawił wymarzony skład La Bamby... To się nie może dobrze skończyć
0
No to Alvarez odpada, go trzeba mocno doszlifować.
19
@MichuZ44 Sterylizować. Od czegoś jest możliwość adopcji.
0
Wcale bym nie był taki pewien co do Roberta, może też Rashford wyjść na 9tce.