0

@Matt_i1992 A po co ją przyjmować, jak to powiedział pewien angielski komentator - just put it in the net

0

Ale to odbicie od sęka na 2 metry w górę to takie XDDD. Arabia czeka niestety

1

Matko jedyna przenajświętsza on to prawie zmarnował...

0

@Jackazz Już nieraz uderzał i nic z tego nie było.

1

Dlaczego on to gwizdnął? Przecież to byłaby seta XDD

5

Gol samobójczy - jest
Zmarnowana seta - jest
Piłka odbijająca się od sęka - jest
Pretensje do kolegów - jest

Na razie Robercik w swoim prime.

0

Jeszcze tylko czerwa brakowało...

2

Tylko jeden zawodnik ma w tej kolejce Ligi Mistrzów niższą ocenę od Roberta Lewandowskiego (Sofascore). Jest to Harry Kane z wynikiem 5.7, obecnie również rozgrywa mecz.

0

Pierwszy gol samobójczy po ponad 950 rozegranych meczach w karierze... Co za pech

0

@Peciak Flick już nieraz wystawiał Rashforda na dziewiątce

2

Bilans Robeta Lewandowskiego w Lidze Mistrzów tego sezonu:
6 spotkań
293 minuty
-1 gol
0 asyst

0

@Peciak Nie może być inaczej, jak nie strzeli dubletu zaraz to o wyjściowej może pomarzyć.

2

Dzisiaj Lewy występ na 1. Zero pozytywnego impaktu na grę, do tego samobój... Tragedia. Jeszcze tylko zmarnowanego karniaka brakuje.

2

Pierwszy samobój Lewego w karierze?

1

Lewandowski absolutny szajs jak za najgorszych momentów za Xaviego.

0

@654321 Tak, też miał parę kuriozalnych strat w groźnych miejscach

0

Mmm Robertcik ale podanie przeszywające zapodał. Weszło jak w masło.

1

Matko jedyna co ja oglądam... Czy oni 5 podań potrafią wymienić bez jakiegoś upokarzającego błędu?

0

De Jong klasowe podanie klasowego pomocnika

2

Pedri fatalna forma w ostatnich 3 meczach, cały czas jakieś głupie straty.

0

Nasza obrona to jest jakieś prima aprilis dzisiaj, fart, że dwóch żółtek nie dostaliśmy już

0

Trzeba sprzedać tego Flicka póki możemy i kupić Xabiego Alonso.

0

Dlaczego on nie dośrodkowuje... Przecież Lewy za Xaviego miał masę fajnych wrzutek, a u Flicka w ogóle tego nie robi.

0

Lewandowski póki co zamyka twarze wszystkim swoim zwolennikom

1

Wyborny strzał milordzie

17

Alvarez z przeghostowanym kolejnym meczem. Nowe, nie znałem.

4

Matko jedyna, Hansi w końcu wystawił wymarzony skład La Bamby... To się nie może dobrze skończyć

0

No to Alvarez odpada, go trzeba mocno doszlifować.

19

@MichuZ44 Sterylizować. Od czegoś jest możliwość adopcji.

0

Wcale bym nie był taki pewien co do Roberta, może też Rashford wyjść na 9tce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?