kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
3
@Hosh Ten transfer to musiało być jakieś pranie pieniędzy... Pobijać rekord Ekstraklasy dla odrzutka z MLS'u, co za głupota.
2
@clyde Siemasz, Bożywoj jestem
3
@ZwyklyCuler48 Myślę że na razie nie ma lepszego podejścia niż obecne. Być może pomocne byłoby zastosowanie bezstronnego AI do oceny takich sytuacji. Niewiele dzieli nas od tego, by było to możliwe, w gruncie rzeczy, już pewnie jest to możliwe, wystarczyłoby wyszkolić model na odpowiedniej ilości materiałów wideo z sytuacjami, gdzie jest ręka, lub nie.
0
Śmieszne rzeczy dzieją się na tym "reddicie" dla agentów AI.
1
@DragonxNF Całą piosenka może być AI. Dla mnie jedyne kryterium wyboru to kryterium jakościowe. Podobnie mam z literaturą, telewizją, kinem. Jeśli AI będzie w stanie robić to na poziomie najlepszych ludzi, to nie widzę nic przeciwko.
1
@kubix05 Kamiński bez formy
1
Modele światowe radzą sobie coraz lepiej. Jest to obiecujące w kontekście przyszłości robotyki
4
Flick powinien przetestować Rashforda na 9tce. Wiemy, że Lewy i Ferran nadal szukają formy, a Rash już parę razy tam grał w tym sezonie i robił liczby.
1
@Fog_W_1899 Szkoda też tej kontuzji u Robercika w 20/21, tam był potencjał na 45+ w lidze
6
Najwięcej goli/mecz (albo 90 minut? Nie wiem) bez karnych w XXI wieku. Podejrzana lista, nie widzę Ronaldo Siuu...
0
Dla mnie świetny mecz Olmo. Powinien częściej tam grać, zwłaszcza pod nieobecność Pedriego. Frenkie się nie nadaje by grać wyżej.
0
@Sulimo Wygląda jak taki mix Terrarii i Minecrafta
3
@JimMorrisonFCB Obrońcy cierpią :)
14
Fermin w swojej dotychczasowej karierze dla Barcelony zanotował 29 goli i 20 asyst. To jest kapitalny wynik, jak na 2 i pół sezonu i pozycję 10tki.
Świetne liczby robi też Dani Olmo, który w półtorej sezonu zaliczył 19 goli i 9 asyst, a przez blisko połowę czasu tutaj był kontuzjowany.
10tka jako pozycja ofensywna jest jednym z największych beneficjentów ultraofensywnego stylu Flicka, ale i tak trzeba docenić tą dwójkę.
1
@Szklaner Liczby robi świetne, choćby tylko z ich powodu warto te 30 mln wydać.
4
Na tym zdjęciu widać ewidentnie, że faul był.
1
@Andi18 No, jednak tyle świetnych dziewiątek się przez klub przewinęło, a nikt 30stki nie przebił. Kluivert, Eto'o, Suarez, Rivaldo, Lewy...
0
@wyrek Wciąż był drugim najlepszym strzelcem ex aequo w historii klubu, więc nie było aż tak źle...
3
@July_6_BcN Jednak inna pozycja, ale faktycznie warto docenić Robercika.
Ah, oczywiście :) Poprawione
16
Lewandowskiemu brakuje jeszcze 4 bramek, by dogonić Luisa Suareza i Rivaldo w klasyfikacji strzelców Barcelony w rozgrywkach Ligi Mistrzów.
Gole w Lidze Mistrzów dla Barcelony:
1. Messi - 120 bramek
2. Luis Suarez - 25 bramek
2. Rivaldo - 25 bramek
4. Neymar - 21 bramek
4. Robert Lewandowski - 21 bramek
4. Patrick Kluivert - 21 bramek
5
W takiej sytuacji nawet drobny kontakt może zaważyć o tym, czy napastnik dobrze trafi w piłkę, czy źle. Poprawny karny.
1
@July_6_BcN Blisko, czwarta. Po jednej - Lewy, Ferran, Torre
0
Wystrzelił z armaty
0
@mekston Jakby strzelił 20 bramek to byłby kosmos
0
Ależ to Balde skiepścił teraz
0
Flick nie wypuszcza Rekina z klatki?
5
Ja uważam, że karny był. Co prawda dzisiaj wyjątkowo postanowiłem oglądać w jakości 240p, więc ch*ja widziałem, ale zaufajcie mi.
0
@Mroz Ale chyba zawodnik Kopenhagi miał prawo tam stać? To Lewy go zahaczył, nie na odwrót
1
Był kontakt, karny musi być.
0
@esem91 Nie no, raczej chciał strzelać po prostu, wytrąciło go to z równowagi