kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
Dzisiaj Flip i Flap na dziewiątce
1
Pierwszy kontakt z piłką i już tęsknimy za Ferranem
2
Nawet angielscy komentatorzy już mają bekę z Ferrana.
0
La Rambla dzisiaj po każdym strzale Ferrana:
0
FERRAN JUST PUT IT IN THE NET
1
Przecież to Elche jest ścierane na pył, zgniatane, złomowane, masakrowane...
0
@Gaucho Niestety nie ma klasowych 9 dostępnych na rynku...
1
Biedny Laminek...
2
Piłeczka chodzi ładnie.
0
Ferran dzisiaj aktywny, ma dużo okazji. Występ na plus, bramki jeszcze nadejdą.
1
Co tam się wydarzyło XDDD
0
@Irmscher10 A ze Slavią, to co zagrał XD?
0
Byłby karny, gdyby nie spalony
0
@Toretto Jaką świetną okazję XD. Przeciętna wrzutka. Za wysoka, żeby czegoś oczekiwać.
1
Trzecia piłka za linię obrony w 30 minut
4
Ferranowi poodbijało się między sękami.
2
Ferran dzisiaj dobrze wygląda
0
Ależ przyjęcie Raphinhi
3
Yamal jaka forma w tym sezonie. Ciekawe, czy też w końcu przekształci się bardziej w profil goleadora jak Messi.
0
Lamine Yamal...
0
Uu, Bayern znowu stracił punkty, ciekawe. To daje szansę BVB, by zbliżyć się na niebezpieczną odległość 6 punktów.
2
@Borneo Tak, oczywiście z węgla trzeba w końcu zrezygnować całkowicie, ale Chiny robią to z głową, przyśpieszając budowę infrastruktury OZE.
6
W ciągu najbliższego roku lub dwóch, Chiny prawdopodobnie będą odpowiadać za ponad 50% światowej produkcji energii elektrycznej. Za największy procent nowo powstających źródeł energii odpowiada energia słoneczna (ok. 60% w 2025) oraz wiatr (ok. 22% w 2025).
Da się rozwijać OZE bez mordowania innych źródeł i karykaturalnych kar za emisje CO2? Jak widać, da się. I wiemy, kto na tym skorzysta, a na pewno nie będzie to UE.
0
Kane z golem i znów wychodzi na prowadzenie w Złotym Bucie. 22 gole w tym sezonie Bundesligi, 19 do rekordu, przy 15 możliwych meczach (wliczając dzisiejsze spotkanie)
0
Penalti przeciwko Bayernowi, taki miękki, ale jednak chyba karny.
Edit: Wykonany idealnie.
0
@Hosh O kurde. Mocne XD
1
@Hosh "Wydać zimą więcej niż La Liga" - można to powiedzieć o każdej szanującej się lidze z Europy, a także o wielu takich, które się nie szanują
3
Olise jak żałośnie przyatkorzył :/ Za takie akcje powinna być kartka.
0
Bayern broni w 9tkę, z Kane'em na 6tce, a i tak Hamburg ich ciśnie. Na razie ciekawy jest meczyk.
0
@Katalończyk 99 Liga i tak już jest przesądzona :/.