0

Dzisiaj Flip i Flap na dziewiątce

1

Pierwszy kontakt z piłką i już tęsknimy za Ferranem

2

Nawet angielscy komentatorzy już mają bekę z Ferrana.

0

La Rambla dzisiaj po każdym strzale Ferrana:

0

FERRAN JUST PUT IT IN THE NET

1

Przecież to Elche jest ścierane na pył, zgniatane, złomowane, masakrowane...

0

@Gaucho Niestety nie ma klasowych 9 dostępnych na rynku...

1

Biedny Laminek...

2

Piłeczka chodzi ładnie.

0

Ferran dzisiaj aktywny, ma dużo okazji. Występ na plus, bramki jeszcze nadejdą.

1

Co tam się wydarzyło XDDD

0

@Irmscher10 A ze Slavią, to co zagrał XD?

0

Byłby karny, gdyby nie spalony

0

@Toretto Jaką świetną okazję XD. Przeciętna wrzutka. Za wysoka, żeby czegoś oczekiwać.

1

Trzecia piłka za linię obrony w 30 minut

4

Ferranowi poodbijało się między sękami.

2

Ferran dzisiaj dobrze wygląda

0

Ależ przyjęcie Raphinhi

3

Yamal jaka forma w tym sezonie. Ciekawe, czy też w końcu przekształci się bardziej w profil goleadora jak Messi.

0

Lamine Yamal...

0

Uu, Bayern znowu stracił punkty, ciekawe. To daje szansę BVB, by zbliżyć się na niebezpieczną odległość 6 punktów.

2

@Borneo Tak, oczywiście z węgla trzeba w końcu zrezygnować całkowicie, ale Chiny robią to z głową, przyśpieszając budowę infrastruktury OZE.

6

W ciągu najbliższego roku lub dwóch, Chiny prawdopodobnie będą odpowiadać za ponad 50% światowej produkcji energii elektrycznej. Za największy procent nowo powstających źródeł energii odpowiada energia słoneczna (ok. 60% w 2025) oraz wiatr (ok. 22% w 2025).

Da się rozwijać OZE bez mordowania innych źródeł i karykaturalnych kar za emisje CO2? Jak widać, da się. I wiemy, kto na tym skorzysta, a na pewno nie będzie to UE.

0

Kane z golem i znów wychodzi na prowadzenie w Złotym Bucie. 22 gole w tym sezonie Bundesligi, 19 do rekordu, przy 15 możliwych meczach (wliczając dzisiejsze spotkanie)

0

Penalti przeciwko Bayernowi, taki miękki, ale jednak chyba karny.

Edit: Wykonany idealnie.

0

@Hosh O kurde. Mocne XD

1

@Hosh "Wydać zimą więcej niż La Liga" - można to powiedzieć o każdej szanującej się lidze z Europy, a także o wielu takich, które się nie szanują

3

Olise jak żałośnie przyatkorzył :/ Za takie akcje powinna być kartka.

0

Bayern broni w 9tkę, z Kane'em na 6tce, a i tak Hamburg ich ciśnie. Na razie ciekawy jest meczyk.

0

@Katalończyk 99 Liga i tak już jest przesądzona :/.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?