9

Taka rywalizacja może się powtórzyć tylko jeżeli Haaland pójdzie po rozum do głowy i zrobi wszystko by tu trafić (póki rządzi tu Flick)

/photo/1

2

@Faro A ty umiesz czytać, czy po pierwszym zdaniu się poddałeś? Matko jedyna, napisać coś w internecie...

22

Drogba, Eto'o, Ibra, Schewczenko, Raul i Benzema wyżej od Suareza to zbrodnia na piłce nożnej

1

@Messibestplayerintheworld Wymiana Pedri - Mbappe. Ciekawe, czy jest chociaż jeden kibic Barcelony, który zgodziłby się na takie coś.

13

@marcin62 Najniższa krajowa za to, że jednocześnie jesteś sprzątaczem, kasjerem, kucharzem, magazynierem, zajmujesz się rachunkowością, wydawaniem paczek i zatowarowaniem. Fajne.

0

Nowe paliwo dla "krytyków" Yamala.

1

Z punktu widzenia finansowego i sportowego? TAK.

Ale po prostu nie możemy tego zrobić.

0

AI tworzy lepsze AI. Niepokojące.

8

Chwila, Lookman w Atletico? To ciekawe... I z miejsca wygryzł Juliana Alvareza ze składu...

1

Właśnie wyszły nowe flagowce AI, Claude Opus 4.6 i Chat GPT 5.3-Codex.

0

@BorzyKrzys Jak na polskie podwórko wygląda porządnie, ale jednak zaś ta "Lalka"... Dla mnie powieść słabo się zestarzała.

0

Polacy bardziej niż Ukraińców nie lubią tylko Białorusinów, Rosjan i Romów.

/photo/1

0

@BORO_12 Mamy Rashforda, Olmo. Próbujmy różne opcje. Lewy jest już za słaby.

28

Liczba postów o zesłaniu Dro do U21 PSG znacząco przewyższa liczbę jego rozegranych minut w Barcy

1

@BORO_12 Chciałbym, by Lewy tu został, ale sportowo to już nie ta półka.

1

@Criss18Barca Ja się z tym zgadzam. W 90% przypadków rzut karny jest karą nieproporcjonalną do winy.

1

@MrErnest24 Jeśli źródłem jest faktycznie l'Equipe to raczej news jest wiarygodny. Zresztą nie ma w tym nic dziwnego, każdy kto go oglądał tutaj jak wchodził, to widział, że fizycznie on się jeszcze nie nadaje do dorosłej piłki.

14

@CurryTheGoat30 Akurat penalti claro tutaj.

16

Do dzisiaj mnie zastanawia casus Gundogana. Przyszedł tutaj, zagrał najlepszy sezon w karierze, był naszym najlepszym zawodnikiem, po czym odszedł i nikt już o nim nie pamięta po roku. Niesamowite.

0

@BORO_12 Ciężko uwierzyć, że za Xaviego to xG było takie wysokie

1

@kaamil1910 To polecam wpaść na parę premierów i zobaczyć, jak to naprawdę wygląda.

0

@Pedri16Future nic złego nie powiedział XD. Przecież w 90% przypadków jak w drużynie jest Ukrainiec, to zaraz lecą teksty o bombach spadających na domy albo chwalące Putina. Taka jest natura tej gry.

1

@kaamil1910 On się fizycznie jeszcze nie nadaje do dorosłej piłki i było to bardzo widoczne gdy wchodził na boisko.

2

@kaamil1910 Zwykły trash talk. Tylko ktoś kto nigdy nie grał w CSa może się na coś takiego oburzyć.

11

@tomcias10 Cubarsi, Fermin, Balde, Yamal, Bernal, Martin to juz według La Rambli nie młodzi, mają ponad 18 lat.

5

"Bez Mbappe Real jest w Lidze Konferencji."

Sezon przed przyjściem Francuza Real wygrał Ligę Mistrzów.

0

To ej aj, profesjonalny hiszpański sędzia nigdy by tego nie zrobił

1

@Roobo Wszystko jedno

0

Przecież to był oczywisty spalony?

1

Ferran już w 10 minut miał 2 razy więcej okazji od Lewego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?