kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@Sinirsey Nie przekonuje mnie to, ale to faktycznie była interpretacja sędziego. Przypomina mi się bramka Lewego z Villarreal po dośrodkowaniu Alby, gdzie przyjęciem posadził dwóch obrońców i tam też był aż do dośrodkowania cały czas na pozycji spalonej. Analogiczne tutaj Rapha już w momencie podania Lewego był na prawidłowej pozycji.
0
@Pressinho Wiesz co, to nie jest tylko problem branży filmowej. AI może w kontekście następnych 5-10 lat pozbawić naprawdę mnóstwo ludzi pracy. I też nie wydaje mi się, że branża ma tu coś do gadania. Jeśli nie w kinach, to te filmy będą dostępne w dystrybucji cyfrowej.
0
@Kgorecki2500 Wiadomo, oznaczenia są absolutnie konieczne. Ale nie ma też co się tak zamykać na AI. Jeśli dostarczy jakość, to ludzie i tak na to pójdą.
0
@Gall Tu jest np. coś takiego - $0.72 za 15-sekundową scenkę. Ale widziałem też posty, gdzie ludzie płacili za to więcej, więc tak naprawdę nie wiadomo. Na stronie Seedance 2 (ten model) podają $49.90 za miesiąc w rozliczeniu rocznym za plan, gdzie masz możliwość wygenerowanie do 600 scenek miesięcznie.
1
Nadchodzą filmy w 100% wygenerowane przez AI. Stawiałbym na maksymalnie dwa lata, zanim się ukażą. Raczej wydarzy się to szybciej, bo ostatnio dosłownie co tydzień wychodzą nowe SOTA (najlepsze na rynku) modele generatywnej AI.
2
@Gacu95 coś od Chelsea
1
Ferran / Cancelo na lewym
5
Sportowo lepiej będzie, jak odejdzie Lewy. Finansowo na sprzedaży Ferrana można by więcej zyskać, jeśli plotki transferowe są chociaż w połowie prawdziwe.
6
Czaicie, że w tej akcji odgwizdano spalonego? Złota Piłka dla tego, kto wskaże, w którym momencie "był" spalony.
1
@Faro Mylisz spotkania. Akcja, o której mówisz wydarzyła się w pierwszym meczu. W drugim też było 0-2 dla Interu, ale wtedy wyrównali Eric i Olmo.
4
@yzyr No tak, tylko porównaj sobie mowę ciała Lewego do mowy ciała Mbappe...
0
Oby nie. Jeśli wieści mediowe są prawdziwe, to gość ma straszliwe ego. Sflopował w jednej z najlepszych drużyn we Włoszech i chce 20 mln za sam podpis + sporej pensji. Piłkarz z takim statusem jak on powinien prosić o to i robić wszystko, by tu trafić, a nie na odwrót.
1
@marcin62 Olise też młodziutki, już bez przesady :)
5
Fajnie, że w końcu są dostępne jakieś rzetelne dane nt. pressingu.
9
Olise vs Yamal, na ten moment dwóch najlepszych prawoskrzydłowych na świecie
1
@heniusss Pressing nie jest najmocniejszą stroną Ferrana, to prawda.
0
@FCBMati10 U mnie rekord to było 21 sekund, ale ja leciałem uproszczonym Fridrichem
4
@_catalan Barcelonę uratowała La Masia i eksplozja talentów takich jak Yamal, Cubarsi, Fermin, Balde itd... Fajnie, że Lewy poświęcił kilka przaśnych lat w Bayernie na rzecz przejścia do finansowego bankruta w lekkim kryzysie, ale to nie jest tak, że on ten klub uratował.
0
@Gall Nie mówię, że trzeba z braku zasad zrobić zasadę, tylko sędziowie powinni mieć jaja i w takich sytuacjach, które zdarzają się raz na 1000 meczy, tego nie robić.
0
@AmigoBlancos Przypominam, że ten kto ma więcej herbów, zawsze ma rację.
0
@Gall Przecież i tak to robią :/
0
@malicinho Ale ja to rozumiem. Tylko dla mnie decyzja zgodna z zasadami nie jest zawsze równoznaczna z dobrą decyzją. Czasami trzeba postąpić wbrew zasadom - tutaj była taka sytuacja. Bo jeśli zawodnicy i trener przeciwnej drużyny wypowiadają się w taki sposób o decyzji, która teoretycznie była na ich korzyść, to coś poszło w złą stronę.
3
Takimi abstrakcjami jak dzisiejsze czerwo kończy się bezrefleksyjne, absolutne przestrzeganie zasad. Czasami trzeba po prostu podjąć decyzję zgodną z duchem gry i nie zastanawiać się nad zawiłościami regulaminów.
0
Skończony Suarez strzelał w Atletico więcej niż Alvarez...
0
@PeRRy Jednak te 10x więcej mocy obliczeniowej zrobiłoby różnicę. Może nie jakąś ogromną, ale na pewno sporą. Na razie by się to nie opłacało, ale jeśli faktycznie nadejdzie moment, w którym AI uderzy w ścianę, to byłoby to logiczne posunięcie.
0
@ViscaelBarca2007 Jakoś nie zwrócił mojej uwagi. Ale może to dlatego, że ja rzadko oglądam Bayern, więc po prostu nie kojarzę jak on nawet wygląda. No i wyłączyłem po zejściu Kane'a, chociaż już wtedy miał chyba 2 gole i 2 wywalczone karne, nie wiem jak mi to umknęło.
5
@Stinger_ Zabiera wszystkie argumenty... swoim zwolennikom.
0
@PeRRy I co to ma do rzeczy? Dane treningowe to tylko jedna z wielu składowych które mają wpływ na jakość modelu.
0
Ciekawe, co byłoby w stanie zrobić AI, gdyby wszystkie największe kompanie z całego świata połączyły swoje zasoby i wyszkoliły jeden, potężny model.
3
@ViscaelBarca2007 Ja oglądałem mecz i ten koncert mi umknął XD