kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
6
To powinno być czerwo
2
Angielscy komentatorzy już wyśmiewają dosłownie tego sędziego...
0
Robert Lewandowski był na spalonym... Po zagraniu przeciwnika? O co tu na świętego Viniciusa chodzi?
0
A teraz 20 sekund im uniesienie pierdzielonej flagi zajmuje, co to jest za cyrk
35
Archivo VAR krótko i konkretnie, bo tylko tak można to skomentować nie używając niecenzuralnych słów
0
Co to jest XDDD
0
Przecież to jest kpina z piłki nożnej, 6 minut varowania oczywistego nie spalonego
0
Hacko trzyma linię pół metra za najbardziej wysuniętym zawodnikiem Barcy, no k*^$%#
2
3 minuty sprawdzania spalonego. To koniec, rysują buta.
1
Szukać! Gdzieś tam musi być stopklatka ze spalonym!
1
Nie ma żadnego spalonego, cmon co oni sprawdzają
1
Jaki spalony, tam nie może być spalonego
1
Lewy asysta XD.
0
Po prostu podaj to Lewemu, japierdzielę, musi ładować z pełnej pi...
0
Te 4 bramki do odkucia, tylko nie ma już miejsca na więcej baboli w obronie.
2
Nawet Alvarez się przełamał, to koniec
0
Przesunięcie Olmo niżej zadziałało
0
O matko jedyna, co to za zmiana XDDD
0
Trzeba rozdać wędki albo będzie po meczu.
3
Czym oni tą trawę zakropili, że tak się wszyscy ślizgają?
1
Ale teraz świetny przerzut Fermina
1
Ten pressing to jak żywcem wyjęty z młodzieżówki XD.
0
Nie no, czerwa nie będzie, to byłby wałek. Ale wślizg mógł być groźny.
0
Brakuje tylko czerwa...
0
Nic się nie da napisać, taki spam
0
@partymaker Bernal nie nadaje się na ten poziom, jeszcze nie.
0
Julian Alvarez XDD. To jest to słabe Atletico, które mu nie tworzy szans, tak?
2
Nie ma środka pola, nie ma gry
0
Olmo dobrze sobie radził na pozycji Pedriego to go wziął Flick przesunął na skrzydło, no nie można tak robić...
0
Wchodzą jak w masło te podania za linię obrony