2

@Stinger_ I myk sprzedaż za 10 mln na zachód.

3

13 goli (tyle samo, co Lewy, który połowę minut dzieli z Ferranem) i 6 asyst w 35 spotkaniach. Gra w topowej ekipie, która ma swoje problemy, ale wciąż spokojnie to jest TOP 20 świata.

Nie są to liczby, które dają komuś transfer do Barcy na pozycję titulara. Alvarez to na ten moment w 90% hype.

1

Nowy najlepszy model AI (ogólnie) - Gemini 3.1 Pro. W programowaniu nadal prowadzi Opus 4.6

0

@jimmyltd Na razie nie widać, żeby miał spowalniać.

5

@PatrychoO Ewidentnie ejaj

0

Nie można podważać klasy sportowej Harry'ego. Jest chyba tylko jeden piłkarz na świecie który byłby bardziej pewny w naszej sytuacji, ale na niego nas nie stać.

0

@Popitek12 Cykl życia Messiego
Przegraj mundial
Przegraj mundial
Przegraj mundial
Przegraj mundial
Wygraj mundial

Wiemy co czeka Ronaldo

1

@Safrani Aha, a populacja Polaków niby spada z roku na rok. Wiedziałem, że to fake. Takie wzrosty, a oni wprowadzają jakieś 500+, albo inne 800+? Żałosne.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Lewy też sporo tych słupków obijał, tylko akurat do bramki wpadało po odbiciu.

12

@Encore Nieskazitelna biel i elegancja, to jest właśnie cały Real Madryt. Ostatnia ostoja kultury w hiszpańskiej piłce, zrzeszająca ludzi opierających się insytucjom i rasizmowi.

Nie no, co ja pi*&^#@

2

@Arden James Gordon

1

@Jakchcesz To akurat klasyk, ile ja się naczytałem o bombowych talentach z Ligue 1...

0

@Prorokk To spoko, uważaj sobie jak chcesz, tylko potem się nie wypowiadaj w kwestii następcy Lewego, bo to tak prosto nie działa.

0

@Prorokk Skrzydłowy XD. Popatrz sobie na jego heatmapy z ostatnich 3 sezonów.

0

@Prorokk Przecież to nie dziewiątka

0

@mekston Wg mnie tu raczej chodzi tylko o liczbę spotkań, taki Gordon np. rozegra o 4 spotkania więcej niż by zagrał w dawnym formacie.

0

Czy on się właśnie publicznie przyznał, że Messi jest dla niego tylko maszynką do robienia pieniędzy i ma posłużyć do sprowadzenia Haalanda?

0

Za dużo jest spotkań w tym nowym formacie LM, no żeby taki średniak jak Gordon miał 10 goli w Lidze Mistrzów?

0

@tomek8756 Wygląda na AI, ale jestem skłonny uwierzyć, że to naprawdę się stało.

16

Soto Grado niewinny. Nie ma takiego dowodu, powtarzam nie ma takiego dowodu, że mógł widzieć faul na Kounde, stojąc 2 metry dalej i patrząc się centralnie na akcję.

1

@majkiii Robota AI z Chin na dziewiątkę. Tylko kilkaset tysięcy euro, a o ile lepszy od Szprotki i Dziadkowskiego.

3

@nike007 Przecież właśnie dlatego ten strzał Fermina wpadł, bo stał tam Lewy i rozpraszał bramkarza... Naprawdę myślisz, że taki strzał mógłby sprawić jakikolwiek kłopot bramkarzowi?

"W zasadzie zmarnował wszystko co mógł"
Czyli co konkretnie zmarnował? Jedną kontrę? Parę razy stracił piłkę? A co on miał zrobić w te 17 minut? Stanąć na głowie, przedryblować 5 zawodników i strzelić sombrero gola?

Był raz ustawiony idealnie w polu karnym, to Bardghji wolał strzelać z niemożliwego kąta zamiast ściąć do Lewego. Fermin oczywiście strzelał z każdego miejsca na boisku i w każdej sytuacji, nawet nie myślał o podawaniu. Yamal próbował, ale nic mu wczoraj nie wychodziło. Dopóki nasza drużyna nie nauczy się na nowo grać zespołowo, to nic z tego nie będzie.

8

@Luciano99 Chciałbym wierzyć, że oni tylko nie potrafią korzystać z VAR'u...

1

Koniec "białych kołnierzyków" w USA? Już jest najgorzej od 2015, a efekty szerszego zastosowania AI nie powinny być nawet jeszcze widoczne. Studia w tym kierunku to na ten moment ogromne ryzyko.

2

Wszystko rozumiem, ale 2 za 17 minut gry? Co ten Lewandowski zrobił? Spartaczył jakąś setkę, karniaka? Walnął swojaka, wyleciał z boiska? Za co te 2? Bo jakąś tam kontrę zmarnował?

Te 1,5 dla Ferrana to też przesada. Jak nasi skrzydłowi zaczną spowrotem grać środkiem i szukać swojego napastnika, to wtedy będziemy mogli rozliczać nasze dziewiątki.

33

I bęc zawieszenie na 5 spotkań.

1

@Arden A idziemy w stronę jeszcze większej izolacji, którą napędza rozwój AI.

3

@Encore Sabalenka XD

0

@bartekvisca Ale Lewy dawniej strzelał karne lepiej od Raphy, tylko ostatnio coś przeskoczyło w głowie i tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?