kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@ShawnC No. W tym sezonie coś podkręcili, dawniej aż tak nie obniżało, a teraz wystarczy jedna zmarnowana "setka" i już masz -0,5 z oceny jak nie więcej.
0
@Azi Zmarnowane szanse obniżają, nie podwyższają ocenę. Do tego słaby w pojedynkach (2/9 wygrane) i dryblingach (0/2 wygrane), a to ma wysoką wagę w algorytmie, więc stąd ocena.
3
Tych chorągiewkowych to już się powinno w ogóle wykluczyć. Oczywistych spalonych nie odflagują, a takie coś tak XDD
0
Gdzie tam był spalony XDD?
1
Pierwszy raz w karierze po raz trzeci!
1
Hat trick! Hat trick! Hat trick! Lamine Yamal!
1
My nie mamy prawa wygrać tej ligi, sędziowie na to nie pozwolą. Jak taki wjazd w Yamala może nie być odgwizdany?
0
@Johnson Fajnie, że konie znalazły tyle nowych zawodów po rozprzestrzenieniu się aut. Szkoda byłoby, jakby tak tylko stały w stajni i wyglądały, a ich populacja skurczyłaby się o jakieś 2/3.
0
@lithotripter Na pewno wzrośnie, ale wciąż będzie dużo tańsze niż Uber i tradycyjne taksówki. Pensja kierowcy to lwia część kosztów operacyjnych.
2
Ciekawe, gdzie AI stworzy te nowe miejsca pracy dla taksówkarzy, kierowców i masy innych.
13
Rodri i Vini w jednym składzie? Nie przejdzie, nie ma opcji
0
@Kamiloza91 Moim zdaniem fatalne te losowanie. My lubimy grać z otwartymi przeciwnikami, a tutaj autobus Simeone i antyfutbol Artety.
0
Lech - Rayo i Raków - Fiorentina i kończymy zabawę z pucharami na ten sezon.
1
@MesQueUnClub_87 Jedni użyją jej do totalnych głupot, a inni stworzą za jej pomocą wspaniałe rzeczy. Zresztą to i tak tylko faza przejściowa, za parę lat internet będzie wyglądać zupełnie inaczej.
3
@Fog_W_1899 Czekaj, czyli co masz na myśli? Że szarzy ludzie są za głupi, żeby korzystać z AI? I w związku z tym trzeba ograniczyć je tylko do firm, korporacji, dla rządów? Brzmi jak segregacja klasowa.
0
@kanver_ Edit: Dobra, to jednak chyba z dawien dawna :/ Dzisiaj grał tez z Crveną i strzelił, ale to nie to.
11
To musi być Puskas, nie widzę innej opcji. Ta podbudowa akcji, drybling, rozegranie, wykończenie... Cudo!
0
Klasyk, już to widziałem parę lat temu z Lechem.
2
No i po challengu, co za durne piąstkowanie
3
Dobrze, dobrze to wykonał XDD
2
Drugi raz się nie nabiorę, pamiętam jak Lech robił comeback z Fioretiną i wyszło jak zawsze
2
@esem91 Dobrze, że to powiedzieli, może zejdzie z niego ta presja, by walczyć o kontrakt. Ostatnie miesiące spięty jak plandeka jest.
0
No to pewnie będzie Alvarez. Nie lubię go i nie widzę go tutaj, ale może być na przecenie po tym słabiutkim sezonie, no i lepszych opcji za bardzo nie ma. Może poza jego zmiennikiem Sorlothem, który byłby dużo tańszy, gra mniej, strzela więcej i bardziej tutaj pasuje profilem.
0
@Jakchcesz O co z tymi hindusami chodzi? Bezrobocie rośnie, a Braun chce tu sprowadzać jeszcze więcej taniej siły roboczej?
0
@Kubsoleon Ale po co masz wychodzić za każdym razem i pakować do auta?
2
@Bilon87 Rok 2023, 30 kolejka La Ligi. Lewandowski wychodzi na sam na sam z bramkarzem, nie podaje Raphinhi na pustą, strzela obok słupka.
1
@escarabajo A, widziałem i takie, ale na razie to rzadkość :/
0
@MesQueUnClub_87 Też spotkałem się z kasami, w których nie dało się np. cofać zakupu jakiegoś produktu, więc idealne nie są, to prawda. Ale też jest mała szansa na to, że taka usterka internetu wystąpi akurat po tym jak zeskanujesz koszyk, plus dla seniorów i ogólnie ludzi, którzy jeszcze nie ogarniają, jak to działa, zwykle stoi jakiś pomocnik.
0
@Starrk Przy większych zakupach rozumiem, że komuś się nie chce, ale też nie jest to takie straszne. Jak się nie mieści do pojemnika to można niby podzielić na kilka zakupów, chyba że ktoś w jakieś promocje celuje
5
@MesQueUnClub_87 To fakt, ale też kolejki do samoobsługowych są dużo krótsze, zwłaszcza w większych sklepach, gdzie często jest nastawiane po kilkanaście tych kas.