kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
2
Więcej czasu dla Harry'ego Kane'a na pobicie rekordu Lewandowskiego. W tym sezonie już się raczej nie uda (ale moim zdaniem nie wolno go jeszcze skreślać), ale na razie nie zapowiada się, by schodził z formą.
23
Najlepsza liga na świecie, wyznaczamy standardy
0
Widzieliście kiedyś coś takiego? Bo ja nie XD
https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/2015446033237438974
28
Lewy zmarnował całkowicie absencję Ferrana, no i już widać w sumie, dlaczego siedział tyle na ławie.
1
Gol sezonu na razie
2
Gdzie tam był faul matko jedyna
0
Mały prezent dla Raphinhi
2
Raphinha chciał zabić Olmo
0
Mocna ta Argentyna dzisiaj.
1
To była świetna szansa dla Lewego, ale nawet nie sięgnął piłki...
0
Dobrze, że Fermin się nauczył jako tako rozgrywać, bo bez niego mielibyśmy tylko Pedriego. To też jest wielka zasługa Flicka, bo za Xaviego to on miał tylko wykończenie i był dość drewniany.
0
@Laminedependencia Dwulicowa? XD
5
Zawsze z Olmo są ciężary w środku pola, to jest typ 10tki, która w rozegraniu po prostu nie istnieje.
0
@Roobo Uderzał prawą, bo takie miał tempo.
6
Z Haalandem tu by na pewno coś wpadło
0
@Roobo Lewą by nie zdążył, widziałeś jak piłka leciała?
1
Raczej bez spalonego
2
Dobrze teraz powalczył Lewy
0
@Roobo Za daleko piłkę dostał, z takiego kąta bardzo mała szansa, że wpadnie.
1
Ta pomoc woła o pomstę do Pedriego
6
Nie przekroczyła akurat.
0
@Pablozeusz Nie ma miejsca na 20 metrze.
1
Za wysoko ta piłka jednak, a szkoda
0
Teraz Casado zamiast posłać prostopadłe podanie do Lewego na czystą pozycję to się kiwa
0
Ta pomoc to jest masakra, jak oni 3 podania dobre wymienią, to jest cud.
0
Z Olmo środek pola nie istnieje
0
No i do kogo ten Garcia podaje... Masz taką piłkę, to musisz na odpierdziel byle gdzie zagrać.
0
To powinna być żółta dla Casado
0
@beter2 Na pewno za Flicka byłby lepszy, ale to nie znaczy, że pasowałby do jego stylu.
8
@AlexDark00 Alex... Przecież wiesz, że wtedy nikt Robertowi ZP nie dawał. Dawali mu ją, gdy pobijał 50-letni rekord Mullera, gdy wygrywał tryplet z Bayernem i był królem strzelców w Bundeslidze, Lidze Mistrzów i DFB Pokal jednocześnie. W tym okresie, który tutaj wspomniałem, był tak samo jechany na La Rambli jak Alvarez obecnie.