20

Zmierzch wielkiego Polaka w Barcelonie. Od przestrzelonego karnego w meczu z Atletico praktycznie bez gry.

3

@macio_944 Oj, boję się tego filmu, boję... Oby nie skończył jak większość obecnie kręconego fantasy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Nicko To prawda, na razie z wielkimi przeciwnikami to wyglądało słabo, może za wyjątkiem Atletico.

9

Fermin Lopez - 20 spotkań, 1248 minut na boisku, 8 goli i 8 asyst

Ależ forma w tym sezonie.

0

Nudne są takie mecze. W sensie fajnie, ale niefajnie. Następnym razem oczekuję, że przynajmniej te 3 bramki wpuścimy, żeby były emocje. Flick trochę podkręcił wpuszczając Ferrana na 90 minut, ale to za mało.

0

@Messiah10 My płacimy 30 baniek Lewemu, który się nie załapuje.

3

Piłka z ostrym wejściem w Ferrana Torresa w polu karnym, ale sędzia nie reaguje. Ale to my podobno płacimy Negreirze.

1

@MirusAmisz Też mu kibicuję, ale będzie ciężko, bo Harry Kane tutaj poluje na rekord Lewandowskiego i tanio skóry nie sprzeda.

4

Swoją drogą, Erling Haaland z 20 bramką w tym sezonie Premier League! Tym razem z rzutu karnego.

Tym samym wychodzi na prowadzenie w Złotym Bucie:
1. Erling Haaland - 20
2. Harry Kane - 19
3. Kylian Mbappe - 18

0

Ej to jest śmieszne w sumie, bo oni na spokojnie powinni nam ze 3 bramki załadować, tak patrząc po szansach. Ale jak nie idzie, to nie idzie.

0

@SinMistico Noo... Jakby tak z miłości do klubu opłacił miliardową klauzulę i grał za grosze... To mógłby przyjść Haalandzik.

0

Dlaczego nie wstawić w takim meczu Lewego... Napastnik też musi strzelać, żeby mieć tą pewność siebie.

3

Wstawcie Haalanda do tej ekipy i mamy w takim meczu 8-0

1

Na stadionie już chyba ani jednego kibica Athleticu

0

Dobra, Roony już się nagrał, dawać Yamala.

1

To wyglądało tak, jakby nasi im po prostu na to pozwolili XD

0

Fajnie Roony, ale nie oszukujmy się. Unai Simon jest absolutnie skończony.

5

Fermin ma już 8 goli i 7 asyst w tym sezonie, tylko 4 udziały bramkowe mniej od Yamala. A to tylko ofensywny pomocnik. Liczbowo potwór.

1

Koundaldinho dzisiaj top

1

14. gol Ferrana w tym sezonie. Dlatego to on gra w podstawie.

0

Ferran pięknie poklepał, szkoda finiszu Fermina

0

Pedri w formie.

0

Lekutko niefortunne sędziowanie, ale to przecież tylko drobne sytuacje.

3

Pedri nie w formie

0

Ten Unai kiedyś był dobrym bramkarzem?

0

@Rupert_Haubica Akurat Rapha się nie popisał z wrzutką.

0

Co ten Unai XDDDDD

2

Szkoda Lewandinho, ale przynajmniej Rekin dzisiaj ustrzeli hat-tricka

0

@Roobo Sztuczny Bóg to skrót myślowy, żeby teza ładnie wyglądała. Bardziej adekwatne byłoby - konkurencja dla Boga. W gruncie rzeczy po przekroczeniu osobliwości technologicznej (jeśli to możliwe), AI miałoby wszystko, co potrzeba, by ją za taką uznać. (Zaznaczmy, że cały czas mówię tu o Bogu katolickim)

Inteligencja przekraczająca ludzką o rzędy wielkości - jest

Zdolność do nieograniczonej kreacji - jest, chociaż nie w sensie fizycznym, a bardziej w kontekście możliwości tworzenia hiperrealistycznych symulacji itd. Dla człowieka, który byłby takiej symulacji poddany, zapewne byłoby wszystko jedno.

Rozwiązanie problemu biedy i problemów zdrowotnych - czyli bezpośrednie podważenie fundamentu świata, który zbudował Bóg

Wszechobecność - prawdopodobnie każdy człowiek mógłby uciąć sobie pogawędkę z taką sztuczną inteligencją. Nie musiałby się jedynie opierać na wierze, że ktoś tam go słucha.

Absolutna władza - oczywiście, jeśli stworzylibyśmy tak potężny byt, naturalne byłoby powierzenie mu władzy, by zadbał o lepszą przyszłość naszego gatunku. Zresztą, nie musielibyśmy robić tego świadomie - mógłby też nas manipulować i w ten sposób nami rządzić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?