kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
20
Zmierzch wielkiego Polaka w Barcelonie. Od przestrzelonego karnego w meczu z Atletico praktycznie bez gry.
3
@macio_944 Oj, boję się tego filmu, boję... Oby nie skończył jak większość obecnie kręconego fantasy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Nicko To prawda, na razie z wielkimi przeciwnikami to wyglądało słabo, może za wyjątkiem Atletico.
9
Fermin Lopez - 20 spotkań, 1248 minut na boisku, 8 goli i 8 asyst
Ależ forma w tym sezonie.
0
Nudne są takie mecze. W sensie fajnie, ale niefajnie. Następnym razem oczekuję, że przynajmniej te 3 bramki wpuścimy, żeby były emocje. Flick trochę podkręcił wpuszczając Ferrana na 90 minut, ale to za mało.
0
@Messiah10 My płacimy 30 baniek Lewemu, który się nie załapuje.
3
Piłka z ostrym wejściem w Ferrana Torresa w polu karnym, ale sędzia nie reaguje. Ale to my podobno płacimy Negreirze.
1
@MirusAmisz Też mu kibicuję, ale będzie ciężko, bo Harry Kane tutaj poluje na rekord Lewandowskiego i tanio skóry nie sprzeda.
4
Swoją drogą, Erling Haaland z 20 bramką w tym sezonie Premier League! Tym razem z rzutu karnego.
Tym samym wychodzi na prowadzenie w Złotym Bucie:
1. Erling Haaland - 20
2. Harry Kane - 19
3. Kylian Mbappe - 18
0
Ej to jest śmieszne w sumie, bo oni na spokojnie powinni nam ze 3 bramki załadować, tak patrząc po szansach. Ale jak nie idzie, to nie idzie.
0
@SinMistico Noo... Jakby tak z miłości do klubu opłacił miliardową klauzulę i grał za grosze... To mógłby przyjść Haalandzik.
0
Dlaczego nie wstawić w takim meczu Lewego... Napastnik też musi strzelać, żeby mieć tą pewność siebie.
3
Wstawcie Haalanda do tej ekipy i mamy w takim meczu 8-0
1
Na stadionie już chyba ani jednego kibica Athleticu
0
Dobra, Roony już się nagrał, dawać Yamala.
1
To wyglądało tak, jakby nasi im po prostu na to pozwolili XD
0
Fajnie Roony, ale nie oszukujmy się. Unai Simon jest absolutnie skończony.
5
Fermin ma już 8 goli i 7 asyst w tym sezonie, tylko 4 udziały bramkowe mniej od Yamala. A to tylko ofensywny pomocnik. Liczbowo potwór.
1
Koundaldinho dzisiaj top
1
14. gol Ferrana w tym sezonie. Dlatego to on gra w podstawie.
0
Ferran pięknie poklepał, szkoda finiszu Fermina
0
Pedri w formie.
0
Lekutko niefortunne sędziowanie, ale to przecież tylko drobne sytuacje.
3
Pedri nie w formie
0
Ten Unai kiedyś był dobrym bramkarzem?
0
@Rupert_Haubica Akurat Rapha się nie popisał z wrzutką.
0
Co ten Unai XDDDDD
2
Szkoda Lewandinho, ale przynajmniej Rekin dzisiaj ustrzeli hat-tricka
0
@Roobo Sztuczny Bóg to skrót myślowy, żeby teza ładnie wyglądała. Bardziej adekwatne byłoby - konkurencja dla Boga. W gruncie rzeczy po przekroczeniu osobliwości technologicznej (jeśli to możliwe), AI miałoby wszystko, co potrzeba, by ją za taką uznać. (Zaznaczmy, że cały czas mówię tu o Bogu katolickim)
Inteligencja przekraczająca ludzką o rzędy wielkości - jest
Zdolność do nieograniczonej kreacji - jest, chociaż nie w sensie fizycznym, a bardziej w kontekście możliwości tworzenia hiperrealistycznych symulacji itd. Dla człowieka, który byłby takiej symulacji poddany, zapewne byłoby wszystko jedno.
Rozwiązanie problemu biedy i problemów zdrowotnych - czyli bezpośrednie podważenie fundamentu świata, który zbudował Bóg
Wszechobecność - prawdopodobnie każdy człowiek mógłby uciąć sobie pogawędkę z taką sztuczną inteligencją. Nie musiałby się jedynie opierać na wierze, że ktoś tam go słucha.
Absolutna władza - oczywiście, jeśli stworzylibyśmy tak potężny byt, naturalne byłoby powierzenie mu władzy, by zadbał o lepszą przyszłość naszego gatunku. Zresztą, nie musielibyśmy robić tego świadomie - mógłby też nas manipulować i w ten sposób nami rządzić.