jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real sobie na pewno pluje w brodę. Ale cóż, mają Jamesa. :P
1
Nie wiem czemu, ale jakoś nie porywa mnie gra Manchesteru. Spodziewałem się lepszego "boom".
0
Diabły nie biorą jeńców....
0
Pewnie sam prezydent nie ma kasy na wykupywanie PPV ;/
0
Myślę, że wiele osób się z nim zgodzi :P I słusznie. Aż żal cenzurować to słowo w tym wypadku.
0
Ależ ten Morgan jest silny fizycznie o.O
3
Wpadłem na genialny pomysł jak rozegrać dzisiejszy dylemat :D Na TV puszczę sobie Barcelonkę od 21 a mecz Polaków obejrzę na komputerku. Nie będzie tak bardzo przeciążonych serwerów bo przecież będzie leciało w Polsacie :)
Swoją drogą, niezłe sku**ensyny z tych Polsatów . :/
0
Ja jestem mega niezadowolony z Pedro, a nie jestem ani gimbem ani sezonowcem.
Większość bramek to było dobijanie na pustą, w dodatku z beniaminkiem.
A jeżeli już gadacie o Pedro, to nie patrzcie na statystyki w poprzednim sezonie, tylko na grę w obecnym. Bo pokazuje się najgorzej ze wszystkich atakujących w zespole. Munir jest na tą chwilę już lepszym rozwiązaniem. Dojdzie niedługo Traore, to Pedro odejdzie. Chyba, że weźmie się w garść i wróci do formy, którą miał ostatnio chyba jak jeszcze dzielił boisko z Davidem Villą.
0
To czekaj na kontuzję Sergio :)
0
Rafinha niepowołany, tak samo jak Bartra
0
Właśnie tak patrzę na ustawienie Levante (według Mundo), to wydaje mi się, że tak powinniśmy grać. 4-2-2-2, z przodu Messi z Suarezem a po bokach Neymar z Pedro albo Munirem. Oczywiście nie byłoby to podstawowe ustawienie, ale bardzo ciekawy eksperyment na słabszych rywali.
Ciekawe jak by to Lucho rozgryzł bo Barca nie grała z dwoma napastnikami bardzo długo.
Co nie zmienia faktu, że jak dla mnie IDEALNYM ustawieniem byłoby 4-2-3-1 z Suarezem na pozycji napastnika, Messim na prawym skrzydle, Neymarem na lewym, oraz Rakiticem na OPŚ. Cudo!
0
Ehe, już to widzę. Na pewno nie. Alves na 99% wejdzie od pierwszej minuty. Aczkolwiek fajnie by było gdyby go zmienił :)
1
Może zagra w środę.
0
Poza tym Douglas na pewno nie zagra :P On jest taką zapchajdziurą, która będzie grała tylko wtedy jak Alves będzie miał kontuzję, a Montoya udowodni i zapewni wszystkich, że jest beznadziejny.
0
Oczywiście, że tak. Może okaże się większym wypałem od Thiago. Bylebyśmy go nie sprzedali tylko za 25 mln ;)
0
No wiem właśnie.
0
Barcelona zagra z Levante w tych łososiowych strojach. To już oficjalnie ;)
0
Bartra niepowołany
0
Skład Sportu mu się bardziej podoba, aczkolwiek boli trochę fakt Rafinhi na skrzydle.
1
nie wiem czy kiedykolwiek go zobaczymy.
0
A ja nagram sobie Barcelonkę i zaraz po finale MŚ oglądam meczycho :) Internet odstawię w kąt, żeby przypadkiem się wyniku nie dowiedzieć i wsjo :)
Możemy być mistrzami świata w siatkówce, czy to nie jest wystarczający powód bo po prostu to obejrzeć i wykazać się tym patriotyzmem?
0
Sezon temu byliśmy w stanie ograć Levante 7-0 ;) Z tą różnicą tylko, że nie w Walencji tylko na CN
1
BRAWO POLACY! :)
0
Może ktoś podać linka do siatkówki?
3
Oj powątpiewam, żeby faktycznie Pep wrócił kiedykolwiek ;)
1
Panie Ancelotti, każdy zespół miał dziwny presezon i brak czasu na treningi więc to nie jest wymówka. Po prostu chłopaki nie są zespołem i tyle. A spoiwo które ten zespół łączyło czyli Di Maria, został sprzedany... A James mi wygląda w tej chwili na mega niewypał.
0
strzelał na bramkę ale nie trafił ;)
0
Chyba bilans bezpośredni.
0
A Douglas niepowołany???? Pewno w FIFA będzie miał overall z 80....
0
Michał, czepiasz się :P