0

Real sobie na pewno pluje w brodę. Ale cóż, mają Jamesa. :P

1

Nie wiem czemu, ale jakoś nie porywa mnie gra Manchesteru. Spodziewałem się lepszego "boom".

0

Diabły nie biorą jeńców....

0

Pewnie sam prezydent nie ma kasy na wykupywanie PPV ;/

0

Myślę, że wiele osób się z nim zgodzi :P I słusznie. Aż żal cenzurować to słowo w tym wypadku.

0

Ależ ten Morgan jest silny fizycznie o.O

3

Wpadłem na genialny pomysł jak rozegrać dzisiejszy dylemat :D Na TV puszczę sobie Barcelonkę od 21 a mecz Polaków obejrzę na komputerku. Nie będzie tak bardzo przeciążonych serwerów bo przecież będzie leciało w Polsacie :)
Swoją drogą, niezłe sku**ensyny z tych Polsatów . :/

0

Ja jestem mega niezadowolony z Pedro, a nie jestem ani gimbem ani sezonowcem.
Większość bramek to było dobijanie na pustą, w dodatku z beniaminkiem.
A jeżeli już gadacie o Pedro, to nie patrzcie na statystyki w poprzednim sezonie, tylko na grę w obecnym. Bo pokazuje się najgorzej ze wszystkich atakujących w zespole. Munir jest na tą chwilę już lepszym rozwiązaniem. Dojdzie niedługo Traore, to Pedro odejdzie. Chyba, że weźmie się w garść i wróci do formy, którą miał ostatnio chyba jak jeszcze dzielił boisko z Davidem Villą.

0

To czekaj na kontuzję Sergio :)

0

Rafinha niepowołany, tak samo jak Bartra

0

Właśnie tak patrzę na ustawienie Levante (według Mundo), to wydaje mi się, że tak powinniśmy grać. 4-2-2-2, z przodu Messi z Suarezem a po bokach Neymar z Pedro albo Munirem. Oczywiście nie byłoby to podstawowe ustawienie, ale bardzo ciekawy eksperyment na słabszych rywali.
Ciekawe jak by to Lucho rozgryzł bo Barca nie grała z dwoma napastnikami bardzo długo.
Co nie zmienia faktu, że jak dla mnie IDEALNYM ustawieniem byłoby 4-2-3-1 z Suarezem na pozycji napastnika, Messim na prawym skrzydle, Neymarem na lewym, oraz Rakiticem na OPŚ. Cudo!

0

Ehe, już to widzę. Na pewno nie. Alves na 99% wejdzie od pierwszej minuty. Aczkolwiek fajnie by było gdyby go zmienił :)

1

Może zagra w środę.

0

Poza tym Douglas na pewno nie zagra :P On jest taką zapchajdziurą, która będzie grała tylko wtedy jak Alves będzie miał kontuzję, a Montoya udowodni i zapewni wszystkich, że jest beznadziejny.

0

Oczywiście, że tak. Może okaże się większym wypałem od Thiago. Bylebyśmy go nie sprzedali tylko za 25 mln ;)

0

No wiem właśnie.

0

Barcelona zagra z Levante w tych łososiowych strojach. To już oficjalnie ;)

0

Bartra niepowołany

0

Skład Sportu mu się bardziej podoba, aczkolwiek boli trochę fakt Rafinhi na skrzydle.

1

nie wiem czy kiedykolwiek go zobaczymy.

0

A ja nagram sobie Barcelonkę i zaraz po finale MŚ oglądam meczycho :) Internet odstawię w kąt, żeby przypadkiem się wyniku nie dowiedzieć i wsjo :)
Możemy być mistrzami świata w siatkówce, czy to nie jest wystarczający powód bo po prostu to obejrzeć i wykazać się tym patriotyzmem?

0

Sezon temu byliśmy w stanie ograć Levante 7-0 ;) Z tą różnicą tylko, że nie w Walencji tylko na CN

1

BRAWO POLACY! :)

0

Może ktoś podać linka do siatkówki?

3

Oj powątpiewam, żeby faktycznie Pep wrócił kiedykolwiek ;)

1

Panie Ancelotti, każdy zespół miał dziwny presezon i brak czasu na treningi więc to nie jest wymówka. Po prostu chłopaki nie są zespołem i tyle. A spoiwo które ten zespół łączyło czyli Di Maria, został sprzedany... A James mi wygląda w tej chwili na mega niewypał.

0

strzelał na bramkę ale nie trafił ;)

0

Chyba bilans bezpośredni.

0

A Douglas niepowołany???? Pewno w FIFA będzie miał overall z 80....

0

Michał, czepiasz się :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?