jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Chciałbym żeby to była prawda, ale patrząc realistycznie jest to dosyć nierealne.
0
Super dzięki wielkie. To jak za 14 kun 2 litrowe piwo to bomba !
Szczerze powiedziawszy to wybieram się z teściami. Podobno całe wyżywienie mamy mieć zapewnione, wszystko jest opłacone, i zastanawiam się czy 600-650 kun na tydzień czasu wystarczy. Na takie rzeczy właśnie jak jakieś piwko, lody, nie wiem... jakis kebab czy Chorwackie wino :P myslisz ze tyle wystarczy?
0
Jak cenowo to się przedstawia? Mam na myśli żywność piwo itp
0
Dodaj że Hummels nie chciał odchodzić z BVB. A to ze różne pismaki tak piszą to co innego. Poza tym co się czepiasz tego Mathieu? Wszyscy są mega z niego zadowoleni
0
14 + 5 mln zmiennych.
0
Bo będzie bida gdy odejdzie Xavi. Zostanie w środku Roberto i sami defensywni pomocnicy którzy równie dobrze nadają się na obrońców. Priorytet to pomoc, bo jeżeli Iniesta albo Rakitic wpadnie w kontuzję to będzie bardzo nieprzyjemnie.
Dlatego transfer Koke/Reus i Cuadrado są jak najbardziej dobrą opcją.
0
Czasami jedno idzie z drugim w parze.
0
Zacznijcie się martwić dopiero 2 września. Teraz trzeba mieć nadzieję. Ona umiera ostatnia ;)))
1
Chciałbym w to wierzyć ale niestety to tylko sport. Zawsze piszą kontrowersyjnie różne głupoty. A zakup jednocześnie Cuadrado, Reusa i Koke to już w ogóle herezja.
2
Fakty są takie ze jest jeszcze 12 dni okienka. Po tak głośnym wydarzeniu Barca musi włączyć się do walki o zawodników bo inaczej za rok zostaniemy na lodzie.
1
Chyba za dużo niebieskiego się nawciągałeś :P
0
Miasto Jesla, wyspa Chwar :) Czy jakoś tak :P
1
Nie wzięli żadnych pieniędzy z przyszłego budżetu. Sprzedaż zawodników, budżet transferowy, dzikie umowy ze sponsorami i pieniążki są.
0
tym bardziej, że dopiero co podpisał nowy kontrakt ;)
0
Oj nie wiem czy przypadkiem nie możemy zakontraktować wolnych graczy.
2
Co Ty w ogóle gadasz. Nie mamy żadnych 170 milionów. Równie dobrze można powiedzieć, że bierzemy pieniądze z następnych 100 okienek i sprowadzimy wszystkich piłkarzy tego świata.
0
Noo to teraz czekają nas emocjonujące dni. Może będzie jakaś niespodzianka.
Poniekąd szkoda że akurat jutro wyjeżdżam na Chorwację bo będę nie do końca na bieżąco, ale nie mniej jednak postaram się cały czas pozostać w temacie.
0
ależ ja przecież dokładnie to samo napisałem. Nie wyobrażam sobie, żeby w pomocy grał w wyjściowym regularnym składzie Roberto albo Montoya. Ale Samper. Przecież to jest śmieszne. Nie ten poziom
0
No i przecież przeprowadziliśmy transfery. O co Ci chodzi. Teraźniejsze okienko miało być zamknięte dla nas.
0
Zapomniałeś chyba o finansowej zasadzie fair play. Nie mogą przeznaczyć więcej kasy na transfery niż ile wynosi dochód klubu z bieżącego roku.
0
No czyli właśnie marketing.
1
Szkoda, że tak to wygląda. Może faktycznie zarząd coś namieszał. A jeżeli faktycznie, powinni o tym powiedzieć publicznie i się do tego przyznać zamiast mydlić wszystkim oczy, uśmiechać się, mówić że to pomyłka i że wszystko zostanie skorygowane.
1
No ale co sie dziwisz? To zostało ZAWIESZONE, a nie ODWOŁANE. Subtelna różnica.
1
Iniesta na obecnym poziomie moim zdaniem może nawet grać do 35 roku życia.
I owszem, sprzedawać zawodników możemy, ale nie za bardzo widzę w tym sensu. W tej sytuacji wolałbym przedłużyć z Xavim i Alvesem umowę o kolejny rok. Bo w innym wypadku zostaniemy na lodzie z Sergim Roberto i Montoyą -.-
0
Tak, napisałeś, że o tym kto dostanie złotą piłkę decydują trenerzy itd itd.
A przede wszystkim decydują kwetie marketingowe. Nawet typowy Kowalski, który będzie kopał w trzeciej lidze szóstek, a będzie największym kozakiem na Ziemi, będzie 5 razy lepszy od Messiego i 518247218 razy lepszy od Ronaldo i tak nie dostanie złotej piłki.
1
Najbardziej mnie bawi to z jakiej racji Manchester City nie dostał żadnego zakazu.
Pieniądze jakie wydają na opłacanie zawodników, mam tu na myśli kontrakty trzykrotnie przekracza ich budżet. To jest dopiero śmieszne.
0
Gdy kupimy ich teraz oby to dopiero wyrok po tym będzie straszny.
0
Tak, i kwestie marketingowe raczej powinny być na pierwszym miejscu przed rzeczami które wymieniłeś.
1
Ostatnio nagrody fair play na gali złotej piłki odbierają Uzbekistańskie albo Afgańskie federacje piłki nożnej. To jest dopiero śmieszne :D
0
Chyba, że teraz go wykupimy zamiast Cuadrado. Podobno Bayern uruchomił klauzulę Reusa.