0

Co jak co, ale taki talent się na pewno nie zmarnuje. To już nawet nie jest talent, ale fenomen... jak na taki wiek.

0

tak, ja sobie pozwoliłem napomknąć o tej trójce.

0

O to że Halilovic, Modric i Rakitic to Chorwaci.

0

Z tym że Modric to podobny magik do Ozila. Gdy Halilovic dojrzeje, Chorwacja będzie miała najlepszą pomoc na świecie. Hiszpania nie będzie nawet miała argumentów do dyskusji.

1

pierwszy już poleciał :P

1

Na trybunach chyba jest jakiś pogrzeb.

0

Temat z bananem był zajebisty.
W Deulofeu nie podoba mi się głównie sposób gry. Brak podań, sprint na bramkę, nieudane dryblingi, egoizm. Zupełnie tak jak ja bym grał w PESa

0

Miał nie grać ani Di Maria ani Khedira, a jednak obaj grają. Ancelotti to cwaniaczek. Teraz Florentina na pewno przegra :D

1

I tak Alves przy Deulofeu to małe piwko....

0

Ponoć prawdziwy muzyk dojrzewa po kryzysie wieku średniego. Tego się trzymajmy :P
Może zobaczymy za 20 lat Alvesa z brodą do kolan śpiewającego w brazylijskiej wiosce jakieś piesnki ludowe.

0

Bez przesady........ Zawsze można go sprzedać :D

0

Do Barcy B jeszcze zdzierżę. Nawet bardzo.

1

oby w takim rytmie grał w przyszłym sezonie Panie Destro :)

0

To jest świetny młody gracz. Nie można poza tym pozwolić żeby trafił do Atletico :)

0

raczej rozpatrywałbym to w błędach taktycznych.

11

Abba ojcze. Jeszcze nam go zabraknie. Szczególnie jak będziemy widzieć na boisku Pedritto Spierdzielitto

0

Koscielny Zgiął się prawie jak Messi w pamiętnym finale ligi mistrzów z Manchesterem United w Rzymie :)

0

Aaaale. Barca nie traciła bramek po "frajersku" tylko przez debilne, podstawowe błędy w defensywie ;)
Głównie dzięki Alvesowi który nigdy nie jest w stanie upilnować rywala. Piękne zalety obrony strefowej.

1

Sanchezowi zdecydowani brakuje ogrania. Aczkolwiek jestem przekonany że w kwiecie sezonu będzie jednym z najlepszych piłkarzy ligi angielskiej.

0

Arsenal 1-0 w plecy

0

Muszą gadać. Ale akurat lubię tych na Cyfrze. Choć po nazwisku nie umiem skojarzyć. Wiem tylko że jeden nie mówi "r". To chyba ten Ohhhhhłowski.

0

Czy tylko ja oglądam Arsenal? Ciekaw jestem co Sanchez pokaże.

0

Dlaczego tak uważasz? Cuadrado preferuje przejście do Barcy.
Jeżeli nie przyjdzie Cuadrado to może zaczną się starać o Reusa.

1

Fakt faktem ze strona realu mizernie wypada przy naszej. Stoją w miejscu.

0

Ależ bramka Kukusika.

3

na pewno zwiastuje :) Albo Cuadrado, którego preferuje Lucho, albo Reus na którego nalega Zubi. Takie ploty chodzą po mieście.
Bez powodu na pewno go nie wypożyczyli. mamy teraz tylko 4 napastników. Kontuzja wpadnie i będzie lipa.

2

Guziki w jego padzie jak gra w PESa to same kółka i r1 jako sprint :P

4

Silniejsza bo wyrownana? W takim razie ekstraklasa jest najlepsza xd

1

Możliwe. Lubię go i szanuję jest niezwykle inteligentnym i oczytanym człowiekiem. Ale nie traktuje go jak Boga czy wyrocznie. Nie jestem jego fanem

0

Nie JKM tylko KNP

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?