jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co jak co, ale taki talent się na pewno nie zmarnuje. To już nawet nie jest talent, ale fenomen... jak na taki wiek.
0
tak, ja sobie pozwoliłem napomknąć o tej trójce.
0
O to że Halilovic, Modric i Rakitic to Chorwaci.
0
Z tym że Modric to podobny magik do Ozila. Gdy Halilovic dojrzeje, Chorwacja będzie miała najlepszą pomoc na świecie. Hiszpania nie będzie nawet miała argumentów do dyskusji.
1
pierwszy już poleciał :P
1
Na trybunach chyba jest jakiś pogrzeb.
0
Temat z bananem był zajebisty.
W Deulofeu nie podoba mi się głównie sposób gry. Brak podań, sprint na bramkę, nieudane dryblingi, egoizm. Zupełnie tak jak ja bym grał w PESa
0
Miał nie grać ani Di Maria ani Khedira, a jednak obaj grają. Ancelotti to cwaniaczek. Teraz Florentina na pewno przegra :D
1
I tak Alves przy Deulofeu to małe piwko....
0
Ponoć prawdziwy muzyk dojrzewa po kryzysie wieku średniego. Tego się trzymajmy :P
Może zobaczymy za 20 lat Alvesa z brodą do kolan śpiewającego w brazylijskiej wiosce jakieś piesnki ludowe.
0
Bez przesady........ Zawsze można go sprzedać :D
0
Do Barcy B jeszcze zdzierżę. Nawet bardzo.
1
oby w takim rytmie grał w przyszłym sezonie Panie Destro :)
0
To jest świetny młody gracz. Nie można poza tym pozwolić żeby trafił do Atletico :)
0
raczej rozpatrywałbym to w błędach taktycznych.
11
Abba ojcze. Jeszcze nam go zabraknie. Szczególnie jak będziemy widzieć na boisku Pedritto Spierdzielitto
0
Koscielny Zgiął się prawie jak Messi w pamiętnym finale ligi mistrzów z Manchesterem United w Rzymie :)
0
Aaaale. Barca nie traciła bramek po "frajersku" tylko przez debilne, podstawowe błędy w defensywie ;)
Głównie dzięki Alvesowi który nigdy nie jest w stanie upilnować rywala. Piękne zalety obrony strefowej.
1
Sanchezowi zdecydowani brakuje ogrania. Aczkolwiek jestem przekonany że w kwiecie sezonu będzie jednym z najlepszych piłkarzy ligi angielskiej.
0
Arsenal 1-0 w plecy
0
Muszą gadać. Ale akurat lubię tych na Cyfrze. Choć po nazwisku nie umiem skojarzyć. Wiem tylko że jeden nie mówi "r". To chyba ten Ohhhhhłowski.
0
Czy tylko ja oglądam Arsenal? Ciekaw jestem co Sanchez pokaże.
0
Dlaczego tak uważasz? Cuadrado preferuje przejście do Barcy.
Jeżeli nie przyjdzie Cuadrado to może zaczną się starać o Reusa.
1
Fakt faktem ze strona realu mizernie wypada przy naszej. Stoją w miejscu.
0
Ależ bramka Kukusika.
3
na pewno zwiastuje :) Albo Cuadrado, którego preferuje Lucho, albo Reus na którego nalega Zubi. Takie ploty chodzą po mieście.
Bez powodu na pewno go nie wypożyczyli. mamy teraz tylko 4 napastników. Kontuzja wpadnie i będzie lipa.
2
Guziki w jego padzie jak gra w PESa to same kółka i r1 jako sprint :P
4
Silniejsza bo wyrownana? W takim razie ekstraklasa jest najlepsza xd
1
Możliwe. Lubię go i szanuję jest niezwykle inteligentnym i oczytanym człowiekiem. Ale nie traktuje go jak Boga czy wyrocznie. Nie jestem jego fanem
0
Nie JKM tylko KNP