0

No wiadomo przecież że najwięcej osób będzie oglądać Barcę i Atletico, to sfałszowali dane i po problemie ;) Ja tam się cieszę bo głosowałem na Barcę i Atletico właśnie :P

3

To Fifa 09 była już 15 lat temu? o.O Czadzior!

0

Drażni mnie to że w Barcelonie maksymalny budżet transferowy jaki mogę mieć to 35 mln.

0

Xavi to legenda a Iniesta to Bóg :)

0

Mam pytanko do graczy FMa. Czy orientuje się ktoś może, czy my jako gracze mamy jakikolwiek wpływ na podpisywanie kontraktów ze sponsorami przez nasz zarząd?

1

Za starych dobrych czasów Maxwell był na prawdę dobry. Montoya gra cały czas tak samo - mocno przeciętnie.

4

O ile Douglas nie okaże się lepszy od Montoyi. Co raczej nie jest trudne.

0

O jezusie to już prawie 10% różnicy :/
A co do tego małego kitajca, to całkiem całkiem :) Podejrzewam, że na całym świecie są takich tysiące, ale i tak szacunek.

0

Ano, kiedyś mecze leciały nawet na zwykłym Canal+ jak jeszcze Canal + Sport 2 był.
Niestety, trzeba głosować na Barcę. W TV będzie leciał ten mecz, który wygra w sondzie.

0

Oho, trzeba zaś się wziąć do roboty bo znowu przegrajemy ;/

0

0,6% :P
Emocje jak na grzybobraniu

2

Jezusie 1-0 z Giblartarem.... Przecież to państwo jest niewiele większe od boiska piłkarskiego....

0

Widzisz, taka mentalność ;P
I tak obstawiam że 3/4 ludzi z tej strony jak będzie taka sytuacja z Realem to też zagłosują na kogoś innego byleby Realu nie było w TV :) POLACY !

0

podskoczyło o 0,1 % :D

0

Wchodźcie na tą stronę na telefonach, smartfonach, tabletach, pralkach, kalkulatorach, gdziekolwiek macie możliwość !

6

No i przegrywamy w głosowaniu :P
Dzieci robią swoje ;)

1

z 40% przewagi zrobiło się 0,3% ;/

1

Jeżeli on już dostaje jakąkolwiek szansę zagrania, to ma ją chwytać pełnymi garściami. On nie jest po kontuzji, tylko ma sankcje, a to jest różnica ;p

2

Jak ostrożnie? To nie jest szklanka albo zamek z piasku że by miał się rozpaść od razu. Jakby każdy miał się tak oszczędzać przed Gran Derbi to ani punktu byśmy nie ugrali w tym sezonie.

6

A ja bym wolał, żeby pograł. Wpadnie w rytm meczowy.

0

Obstawiam że tym samym co Luisa Enrique. Ten chłopak jest chyba nieuleczalny już jeśli chodzi o egoizm na boisku.

1

Ależ okienko. Nonono. Ładnie :)

0

Jak jedni dadzą spokój to Ci drudzy się odwalą. Ktokolwiek by tutaj nie był tym pierwszym.

0

A moim zdaniem Legia się uwzięła sama na siebie. Nie dość, że ma głąbów w zarządzie którzy nie są wstanie dopełnić papierkowej roboty, to jeszcze kibiców, którzy załatwiają im dodatkowe kary. Chyba wszystkich biorą na litość.

1

Nie chciałbym się mądrzyć ale chyba zaraz dostaniesz bana.

1

Tymczasem Białoruś z Tadżykistanem 6-1. :D

0

Nie wypowiedział się ani słowem o Barcelonie ;P Nie mniej jednak brak kontrowersji cieszy :)

0

Polacy nie biorą jeńców na tych mistrzostwach.

0

Poza tym jeżeli masz pytanie dlaczego usunięto Ci posty to nie rozumiem czemu piszesz to w komentarzach a nie w dziale kontaktu z redakcją...

0

Myślę, że troszkę wyolbrzymiasz ten problem. Nie raz widziałem wiele wypowiedzi nieprzychylnych Barcelonie, które były napisane przez kibiców różnorakich drużyn, ale co zrobisz?
Jeżeli faktycznie post został usunięty to musiał być obraźliwy, wulgarny i napisany w mega nieprzyjemny sposób.
Wiesz, nie zabronisz dzieciom się wykrzyczeć, bo po prostu takie są czasy, poza tym nawet nie miałbyś takiej możliwości ani prawa. Przy klubach o takiej randze zawsze będzie roić się od hejterów, szczekarzy czy innych dzieci które celowo będą bić pianę, tylko po to żeby obrazić. Takie zachowania należy tępić. Bany mają uleczać, było już parę chorych przypadków, które już szczęście od Boga nie wypowiedzą się na tej stronie ani słowem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?