6

Nie no drodzy Admini i Moderatorzy SZACUNECZEK!
Widzę, że nie bierzecie jeńców.
Wiedziecie prym wśród wszystkich polskich stron o klubach :)

0

Ale jaka kasa? O jakiej Ty kasie mówisz w przypadku Douglasa? :D

0

Swoją drogą chciałbym zobaczyć Douglasa. Co to w ogóle jest za piłkarz, czy jest typową zapchajdziurą czy faktycznie można czegoś miłego się po nim spodziewać :)
Na APOEL mógłby go wystawić. Ale i tak wydaje mi się, że zagra Alves. Mathieu i Pique pewnie w środku, Alba na lewej. W pomocy to już na pewno Busquets, Rakitic i Iniesta, a z przodu standardowo Messi, Neymar i Munir albo Rafinha.

18

Czytał: Janusz Szydłowski.

7

swietne sa.
Żółte stroje od razu kojarzą mi się z bombą Iniesty przeciwko Chelsea w 93 minucie :)

0

Po akcjach z Mathieu, jestem gotowy przeczytać tutaj wszystko :P

0

Chyba chodziło o Sandro.

0

"Im dłużej mamy piłkę, tym mniej okazji przeciwko nam stwarzają."
Brzmi znajomo ;)

0

Problem polega na tym, ze teraz to są nawet dobre pieniądze jak za niego. Ale sprzedając go, pozbywamy się skrzydłowego, który może nam się teoretycznie przydać. Z drugiej strony, okazja na sprzedanie go może się więcej nie trafić.
Ciężki orzech do zgryzienia.

0

A może z APOELem zagra Douglas :D:D śmiesznie by było

0

To jest lewak .

0

Ale co Ci przeszkadza, że ludzie sobie gadają?
Jeżeli Cię to drażni to nie czytaj komentarzy.

0

Kurcze, mina Suareza na naszym STSie przypomina mi trochę to ;P
http://s2.quickmeme.com/img/34/34c5a5d89699a28f2486c23c5b381486b62553f3eba9ebaccf36df6306494e00.jpg

0

Wygraaaaaamy :) będzie dobrze.

0

ale huknął! O skur*ensyn.
Alexis z tą swoją bramką przeciwko City się chowa.

0

I mi się udało :)
Coutois
Dani Alves, Koscielny, Cahill, Filipe Luis
Koke, Arda Turan, Tiago
Messi, Balotelli, Neymar

A na ławkę wziąłem jakichś ogórków.

1

Ma ktoś jakiegoś fajnego linka do meczu Polska - Francja?

2

Z całym szacunkiem, ale Pedro jest tak beznadziejny, że wczoraj straciłem ochotę na oglądanie meczu przez niego. Generalnie na plus oczywiście Messi, Neymar, świetny mecz Rakitica, walczak że hej. Zagrał moim zdaniem lepsze spotkanie od Andresa.
Na co chciałem zwrócić uwagę, prosze bardzo. Można strzelić autobusowi? Można, wystarczy, że Messi poszarpie na skrzydle i elegansio :)

3

To Atletico to już nie jest to stare Atletico, które gubiło punkty w drugiej połowie sezonu ;) Udowodnili to w poprzednich rozgrywkach.

0

Ale macie fajnie. Z wielką chęcią sam bym się wybrał ale niestety... praca, studia, praca, studia, praca, studia..... Miłego wyjazdu no i przede wszystkim wysokiej wygranej :D

0

Szkoda że Douglas nie zagra za Alvesa :P

3

Trochę offtopic może będzie, ale bardzo interesuję się historią więc myślałem, że kogoś to może zainteresuje :)
Dziś wypada 331 rocznica bitwy pod Wiedniem.
Sobieski wjechał, pół godzinki i pozamiatane.
Jedna z anegdot mówi, że Kara Mustafa wysłał do Sobieskiego przed bitwą worek z makiem, z komentarzem, że jego wojsk jest tyle ile drobinek maku w tym worku, czyli niezliczona ilość. Sobieski miał mu odpowiedzieć, wysyłając garść ziarenek pieprzu, co miało oznaczać, że nie jest ich tak dużo, ale niech tylko spróbuje je ktoś ugryźć!
Kolejną ciekawostką może być to, że był to początek kawy i ziemniaków (nie wiem czy dla całej Europy) ale dla Polski na pewno. W obozie janczarów znaleziono bardzo wiele tureckich specyfików, między innymi kawę.
Co do ziemniaków, to nie pamiętam dokładnie tej historii, ale wiem, że od tamtego czasu Polacy przestawili się z kaszy na ziemniaki. Sobieski wysłał Marysieńce bulwy po czym je zasadzono.

0

Są ujawniane ale nie w każdym przypadku. W przypadku Qataru to było ujawnione. I kojarzy mi się w okolicach 39 milionów na sezon. Wszyscy to wyśmiewali.
Co do Beko to nie wiem. I tak to są malutkie pieniążki w porównaniu do zadłużenia.

0

O ile Beko i Qatar mają cokolwiek wspólnego z budżetem transferowym. Bo z czego wiem Qatar daje około 39-40 mln za sezon albo za rok. A Beko? Lodówki?

0

Rany boskie, to Beko na tym rękawku to jest taka beka śmiechu, że aż się smutno robi.
Pomyśleć że niedawno mieliśmy tylko logo Nike i Unicefu.......

0

Gonzalez Gonzalez, Hernandez Hernandez, Jakub Jakub, Grzegorz Grzegorz, Cezary Cezary, szał ciał!

1

zdobywa punkty, to się liczy.

1

Właśnie Wlazły najbardziej ciągnie chyba ten atak ze wszystkich Polaków. Winiarski daje ciała...

6

Na tym zdjęciu wygląda jak Valdes po solarium.

0

Mam pytanie nie na temat, może mi ktoś wyjaśnić dlaczego Azerbejdżan gra w eliminacjach do Euro? Przecież to jest Azja... Może Demokratyczna Republika Kongo za 4 lata też zagra w eliminacjach?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?