0

Daje mu odpocząć przed środą :P

3

Pedritto będzie dziś "Strzelitto" czy "Spierdzielitto"?

0

Serce mi się raduje na samą myśl, że od przyszłego sezonu będzie z nami w pierwszym składzie Halilovic :)

0

Oj wątpię. Nawet bardzo.

0

Mam nadzieję w środę zobaczyć ter Stegena

0

To że mamy w polu więcej bardzo kreatywnych graczy, którzy w takich meczach nie musza się skupiać tylko i wyłącznie na obronie.

0

Jak Busquetsa złapie kontuzja :P Chyba tylko wtedy.

0

W Udinese gra Danilo, wystraszyłem się, że to ten z FC Porto prawy obrońca, ale jednak nie.
Szlag by mnie trafił, że ściągneliśmy Douglasa zamiast niego. No ale swoją drogą pamiętam, że miał taką kosmiczną klauzulę odejścia, że Barcelona w życiu by jej nie zapłaciła :(

0

Gdyby Marysia wiedziała, że się przewróci to by się położyła.

0

Też się załamałem :P

0

Ale kurcze to jest piłka. To jest sport. A to, że mogliby grac inaczej nie jest żadnym argumentem.

0

A widziałeś go gdzieś indziej? ;)

0

Mundo trafiło ze składem! BRAVO!

0

No będzie na Polsacie :) o 20:15 się zaczyna. Albo 20.25 nie pamiętam.

0

To dobrze bo już 3-0 :P

1

Coś czuję, że dzisiaj w Krakowie będzie "Flying knives night" :))))

0

Co do artykułu, to fajnie, że autor zwrócił uwagę na to, że faktycznie Martino był mega przewidywalny jeśli chodzi o dobór składu. Mundo i Sport praktycznie cały czas trafiały z tymi jedenastkami ALE! Nie zapomnijmy, że dziennikarze teraz nie mają żadnego dostępu do treningów Barcy, a za kadencji Argentyńczyka... mieli. Tutaj jest ta drobna różnica. Ludzie z gazet widzieli, jakie ustawienie trenuje Barca to wszystko było jasne.
Aczkolwiek, zgadzam się całkowicie, że teraz, jeśli chodzi o wybór składu wygląda to zupełnie inaczej. Praca, praca, praca :)

0

rojadirecta.me tam szukaj.
A jak nie to meczyki.pl

0

co jak co, ale Leicester nie miało prawa wygrać. Menadżer musi trochę otrząsnąć chłopaków

0

Ten zespół to chyba tylko miliony lajków na fb.

0

Manchesterowi brakuje w środku pola takiego Mascherano. Walczaka, który jednocześnie poukładałby ta grę od początku do końca.

4

Kolejny dowód na to, że miliony nie budują zespołu :)

0

Otóż to! Otóż to :D

0

5-3. Krótki kaszel :D

1

Karny HAHAHAHAHAHA NIE MOGE !!!!!!!!!!!!!!!

1

4-3 !!!!!!!!! HAHAHAHHA

0

No co prawda to prawda.

0

Falcao się potknął

0

Brzmi znajomo :)

0

3-3 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?